Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Incredimailben hogyan lehet egyszerre több e-mail címről levelet fogadni és küldeni? fórum

Incredimailben hogyan lehet egyszerre több e-mail címről levelet fogadni és küldeni? (tudásbázis kérdés)


2007. szept. 28. 22:22
Mondom, most minden működik. Az én incredimailom nagyon friss ez a 3116-os verzió, és ennek nincs még magyar verziója! Azért nem is töltök le mást! Most működik úgyahogy, tehát egy darabig elleszek! Legalábbis még megint nem csinál valami furát. Na majd akkor újra itt!!
16. csehe (válaszként erre: 12. - Sasfioka)
2007. szept. 28. 20:43

Ez érdekes...

Akkor újabb információkkal szolgálok:

A magyarosítást, csak a hozzákapcsolódó verzióra lehet feltelepíteni, ettől eltérőre nem. Sima uninstall nem elég... Sajnos.

Én a citromailt is simán tudtam beállítani, bár chellos a szerver. T-onlinet nem ismerem.

2007. szept. 28. 12:54

Ma reggel hogy beindítottam a gépemet működik minden incredimailos dolog, kivéve a küldést a citromail-ról, de a gmailel és a t-online-ossal tudok küldeni is, úgyhogy azokat használom!

Majd a magyart is letöltöm, de egyenlőre nem merem, hogy a meglévőeket nehogy megzavarja!

2007. szept. 27. 23:21
Na mindent úgy csináltam ahogy írtad, de nem sikerült! Most csak a citromailes e-mail cím beállítását próbáltam! Azt hová írjam, TSL. Nem találtam. Egyébként ezt az egészet az Incredimail Tools(eszközök)accounts(fiókok)-nál csináltam! Azt hiszem jól. De nem működik. Mikor végeztem, és kapcsolódna a szerverhez, mit kell kiírnia? Mert nekem a citromailest írja! És nem tud kapcsolódni. A múltkor már egyszer sikerült, de valami megint lett vele!
13. kobagabi (válaszként erre: 12. - Sasfioka)
2007. szept. 27. 23:09

Hát nagyon köszönöm ezt a részletes leírást, ki is fogom próbálni sorban, ahogy írtad! Remélem a legjobbakat. Egyébként a gmaileset már be tudtam állítani az incredimailen. Tehát ami a gmailes címemre megy, az jön az incredimailre is.

Ha valami nem megy még jelentkezem.

2007. szept. 27. 20:29

Akkor a tévhiteket elmondom:


1) A magyar verzióhoz nem kell letörölni az incredimailt. A [link] honlapról letölthető a magyar verzió. (3017-es a legfrissebb) a telepítés menete: 1.) telepíted az angol verziót (a már meglévőre, frissíteni fogja a meglévőt, a leveleid és beállításaid NEM tűnnek el). 2.) Telepíteni a Junk Filtert, 3. BEZÁRNA az óra mellől a programot, 4. telepíteni a magyar kiegészítést. 5. elindítani a patchet (ha nem vásároltad meg...)


A citromailos e-mail cím beállításával kapcsolatosan:

A t-online (és pl. az invitel sem) engedi meg, hogy az e-mail cím mezőben nem saját hostjáról való e-mail cím szerepeljen, ezért azt elveti. Tehát az e-mail címnek valami@citromail.hu beírva a a t-online smtp szervere nem engedi ki a levelet. Fogadni tudsz, de küldeni nem.


A megoldás: Használd a gmail smtp szerverét, az nem ellenőriz e-mailt :)

Pop3: pop3.citromail.hu

smtp: smtp.gmail.com

E-mail címed: valami@citromail.hu

Felhasználói név és jelszó a citromail.

Majd a kimenő levelek kiszolgálója hitelesítést igényel résznél pipa és beállítások:

És itt meg kell adnod a gmailos accountodat. (felhasználói neved és jelszavad)

A szerver ablakban a pedig a KIMENŐ (SMTP) szervernél a portszám: 587, kapcsolat pedig TSL titkosított. (DE EZ CSAK A KIMENŐNÉL, mert a gmail csak titkosított kapcsolatot fogad el! A bejövő az változatlan.)


Ezután már rendben fogsz tudni citromailos e-mailt is küldeni (igaz az e-mail "halandó által nem olvasható" headerje tartalmazni fogja azt, hogy a levelet a gmail küldte)


A citromail nem szolgáltat smtp hozzáférést.


SF

11. kobagabi (válaszként erre: 9. - Csehe)
2007. szept. 27. 18:43
Na ezt is megcsináltam, amit írtál, de nem működik. Az incredimail-t kell letörölnöm, vagy mit? Mert azt gondolom nem olyan nehéz. Sima uninstallal nem elég? Eltudod küldeni e-mailben? Vagy megmondod honnan kell esetleg letölteni?
10. csehe
2007. szept. 27. 18:19
Nekem van magyar verzióm, de ahhoz teljesen le kell törölni a gépedről azt ami fenn van. ÉS az nem egyszerű, ha nem vagy gyakorlott számítógépes, inkább ne tedd.
9. csehe (válaszként erre: 8. - Kobagabi)
2007. szept. 27. 18:18
Ez így jó, de kevés. Alul ki kell pipálni, hogy a kimenő leveleknél milyen szervert használjon, ( mivel a szolgáltató szerverén keresztül küldesz)és ott is be kell írni a szolgáltatótól kapott azonosítót, és jelszót.
8. kobagabi (válaszként erre: 6. - Csehe)
2007. szept. 27. 12:34

Beállítottam én minden lehetséges dolgot. A bejövőt, és kimenőt is! De az lehet hogy nem jól!!! Azt nem tudjátok hogyan kell? Esetleg valakinek nincs meg a magyar verzió? Bár tudok angolul, nem mindent értek. Most már fogadni sem tud! Nem tud kapcsolódni a szerverre. A citromailbe megnéztem a bejövőhöz mit kell írni. Ezt írja: pop3.citromail.hu - na ezt beírtam a bejövőhöz! A kimenőhöz meg a mail.t-online.hu-t kellett írni, mert az az intenet szolgáltatóm! Csak azt nem értem, hogy a kimenőhöz miért nem lehet a citromailest használni, vagy lehet szt kellett volna írnom? De azt nem tudom mi!!!

Valaki ha tud még segítseN?


Lehet tényleg megszüntetem, csak az a baj, hogy mindenki azt tudja, így gáz lenne!

2007. szept. 26. 22:57
Ja, én 3 email cím kezelésére használom, ha jól vannak beállítva a szerverek, mindegyik jól működik. Ill, a citromailnek volt egy időszaka, mikor akadozott a levelezés, de akkor letölteni sem lehetett...
6. csehe (válaszként erre: 2. - Kobagabi)
2007. szept. 26. 22:56
A baj csak annyi lehet, hogy valószínűleg csak az bejövő levelek szervere van beállítva, a küldéshez a kimenőt is be kell állítani. Azt átállítottad? Ha igen, akkor az új email írásnál ki kell választani, hogy melyik címről írsz, ez a felső sorban van azt hiszem a 3.ikon (ha angol verziód van, akkor from a felirat), ill. a nézet menüben lehet beállítani, hogy mindig mutassa melyik címről írsz.Ez is a 3., ha jól emlékszem. Ha segítség kell szólj.
5. imena (válaszként erre: 2. - Kobagabi)
2007. szept. 26. 21:48
én is így voltam vele. a citromra beérkező leveleimet mind le tudta tölteni, de küldeni már nem lehetett, mindig hibát írt ki. fórumokon utánaolvasgattam, másoknál is előfordult ez a dolog, de érdemi választ nem találtam. lecseréltem az e-mail címemet. most a g-mailt használom, és ezt tökéletesen kezeli az incredimail.
4. dee
2007. szept. 26. 21:44
Igaz nekem csak 1 mail címem van.Ezért nincs gondom a fogadással.Az előbb a küldést írtam.
3. dee
2007. szept. 26. 21:39

Hello!



New mail


To:(itt kiválasztod a címzetteket)

CC:(másolatot itt tudsz küldeni)

Subject: ( a levél tárgya)


Ide írod a szöveget......


Majd a végén ....SEND....



Ha még kérdésed lenne írj nyugodtan privit!

2007. szept. 26. 21:31
Segítsetek!!! Incredimail levelezőprogramot használok, de nem tudom, hogyan lehet a citromailes e-mail címemről a leveleket ideirányítani! Vagyis még azok meg is jönnek, de a citromiles címemet használva incredimailes felületről nem akarja elküldeni a leveleket, csak a t-online-os címről. Remélem értitek? Mi lehet a gond?
2007. szept. 26. 21:29
Incredimailben hogyan lehet egyszerre több e-mail címről levelet fogadni és küldeni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook