Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Imádom a természetet fórum

Imádom a természetet (beszélgetős fórum)


jún. 24. 07:46

Én is. Napról napra jobban. 🌈✨🌳

Mindjárt kifekszem a függőágyamba, és figyelem a madarakat.

jún. 24. 05:45
Én is.
13. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Hold3)
jún. 23. 07:02
Hovaletté?
12. ,zumba (válaszként erre: 11. - ,zumba)
ápr. 13. 15:15
(Ezért is nagyon jó itthon lenni)
11. ,zumba
ápr. 13. 15:15

Ma az egész délelőttöt kint töltöttük (jól fog a Nap): sövény és fűnyírás, némi locsolás, közben leültünk a teraszra időnként és egyszer csak a búbosbanka hangjára lettünk figyelmesek...percek múlva jött az itatóhoz kb.3 méterre volt tőlünk. De jó volt megcsodálni e szép madarat!

Csak megállni, leülni, csendben figyelni és csodálni a természetet minden szépségével együtt.(E

10. tumbo2 (válaszként erre: 5. - Enissa)
ápr. 13. 12:52
régen szerettem,fél napig kapáltam,de már nem bírom.mondja a vejem,majd eljönnek lenyírni a füvet,gazt.
ápr. 13. 11:51
Én is. Sajnos már csak alkalmanként.
8. Hold3 (válaszként erre: 2. - Józsibirka)
ápr. 13. 11:19
Sajnos én Budapesten születtem és itt is éltem és élek is.Igaz mindíg a város külső kerületeiben.Soha nem mentem volna lakni a elvárosba, mert szeretem ha reggel madárcsicsergésre ébredek és ha kinézek fákat látok az ablakom alatt.Életem folyamán szinte minden évben töltöttem időt a Balatonnál, sajnos saját nyaralóm nem volt, pedíg mindíg vágytam rá.Sokszor nagyon bosszant, hogy hatalmas házakat építenek és lebetononozzák a kerteket, kiváglák csak azért a fákat, hogy ősszel ne keljen leveleket söpörni.
7. csemár (válaszként erre: 1. - Hold3)
ápr. 12. 12:38

Én is szeretem a természetet, van kertecském, van egy kutyusom is.

Sajnálni tudom csak, hogy idén még kevésbé bírom már az ásást-kapálást, mint tavaly. (Pedig már tavaly is eléggé visszafogottan kertészkedtem.)

6. hottie (válaszként erre: 1. - Hold3)
ápr. 11. 18:39
Én is, sokat járok kirándulni, túrázni, hálisten olyan helyen élek, ahol körülvesz a természet.:D Sokat fényképezek is, állatokat, virágokat, a tájat, mindent.
5. Enissa (válaszként erre: 1. - Hold3)
ápr. 11. 11:42

Szia!

Kevés embertől hallottam szerencsére, hogy nem szereti a természetet.

A természet részesei vagyunk, és a legnagyobb rombolói, a felelőtlen túlhalmozásainkkal.

Te mit teszel azért, hogy a környezeted lehetőleg minél természetesebb maradhasson?

4. ,zumba (válaszként erre: 1. - Hold3)
ápr. 11. 10:02
Nagyon szeretem én is a természetet a növényeivel, állataival együtt. Most éppen egy barátposzáta hangját hallom a jázmin bokorból, miközben a fecskék is csivitelnek....
ápr. 11. 09:57

Szeretem, de mit lehet erről beszélgetni?


Csinálni kell!

Itt van az első fecske a tavalyi fészkén. A héten szántották mind a két nagy kertet. Ahogy a munkám engedi ásom fel a veteményes kertet. Az állatok mindennapos ellátást igényelnek. Egy gerlepár idejár hűsölni az ablakom alá a kerítésre. A macska meg az ablakpárkányra. Nyitott ablaknál bódító a gyöngyvirág illata.

Egészen más egy falusi ember természet szeretete.

2. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Hold3)
ápr. 11. 09:35

Bizony, Bizony én is,,


Még jó, hogy Tősgyökeres falusivagyok ám' én'..🙂

ápr. 11. 09:29
Kedves fórumozók.Ezt a fórumat olyan embereknek nyitittam akik nagyon szeretik a természetet és az állatokat.Szívesen nézem a madarakat kint a szabadban, legyen az "csak"egy vörösbegy, vagy egy mókus.Ilyenkor tavasszal jó látni ahogy napról-napra bontják ki a fák a leveleiket és éled a természet

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook