Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ikreink születése fórum

Ikreink születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ikreink születése

2010. júl. 23. 05:49
Köszönöm mindenkinek,aki elolvasta,elolvassa a cikket.
2010. júl. 22. 14:13
Gratulálok!
2010. júl. 22. 10:15
Gratulálok a babákhoz!! Tüneményes kis ember lett belőlük, a nagylány pedig gyönyörű! Kitartást és erőt kívánok!
2010. júl. 21. 23:04
Tényleg aranyosak a lurkók! Az a lényeg hogy minden rendben lett velük! És szerencse hogy észre vették! Valószínüleg én is kikészültem volna.. Nekem az nehéz volt, hogy nem láthattam őket 1 napig, én az intenzíven kötöttem ki szülés után :(
3. ba21036ade (válaszként erre: 2. - Ella89)
2010. júl. 21. 21:09

Köszönöm.12 nap?Nálunk "csak" 4 nap volt,de azt sem volt könnyű kibírni.Akkor lelkileg a padlón voltam,sokat sírtam,de legjobban akkor,amikor a párom hozta róla a képeket.


Köszönöm a jelet mindenkinek,aranyosak vagytok!!!!!

2010. júl. 21. 16:29

Nagyon jó, hogy észrevették a rossz szívhangot és időben tudtak műteni! Nagyon szép mind a 2 kicsi és a nagylányod is!

Még jó, hogy szóltak, hogy elviszik a kisfiadat.


Nekem nem is mondták, csak akkor közölték, amikor már majdnem elvitték, akkor is csak azért, mert éppen ott voltam. 12 nap a babám nélkül maga volt a pokol.


Gratulálok a gyönyörű gyerekeidhez és jó egészséges kívánok mindannyiótoknak! :)

2010. júl. 21. 16:08
Nagyon sok születéstörténetet elolvastam, köztük ikreseket is, ezért gondoltam arra, leírom a mi történetünket. Kicsit hosszú lesz, de nem akartam sok mindent kihagyni. Döbbenet, félelem, sírás és megkönnyebbülés lesz ebben a cikkben.

Ugrás a teljes írásra: Ikreink születése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook