Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Igazat mond? fórum

Igazat mond? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
33. túrógombócka (válaszként erre: 23. - Tuksika)
2016. aug. 3. 16:37
még az is lehet, hogy nem akar teljesen leépíteni, 1-2 kósza kalandra még talonban akar tartani.
32. Tuksika (válaszként erre: 31. - Massalhangzo)
2016. aug. 3. 16:36
Köszönöm a véleményed! Kezdem egész más szemmel látni ezt a szitut... Valószínűleg többet gondoltam bele, mint amennyi volt. :(
31. massalhangzo (válaszként erre: 29. - Tuksika)
2016. aug. 3. 16:33

hajlamosak az emberek azt gondolni, hogy amit ok ereznek, azt erzi a masik is, mert szepeket mond. de ha nem tudod, mi a helyzet, erdemes ugy gondolkodni, hogy te milyen helyzetben viselkednel ugy, ahogy o. gondolom akkor, ha nem akarnal semmit, sot tartanal tole, hogy a masik igen, es udvariasan haritanad valamilyen kifogassal. de mivel soha nem ereztel semmi komolyat, a tetszesen kivul, ezert a viselkedesed, hozzaallasod nem valtozna


mindenki kovethet el hibakat, azokbol is tanulunk, de szerintem egy normalis ferfi vagy no nem kezd ki olyannal, akinek parja van. attol meg beleszerethet, de ha szerelem van mindket reszrol, akkor ott altalaban szakitas van es utana tiszta lappal uj kapcsolat.


ez a ferfi eleg egyertelmuen jelezte, hogy komolyat nem akar, de nyitott hancurra

30. Tuksika (válaszként erre: 28. - Massalhangzo)
2016. aug. 3. 16:28
Ezekkel tisztában vagyok... Akkor, mikor ez történt, vagyis előtte még nem tudatosult bennem, hogy véget kellene vessek a kapcsolatomnak. Most már tudom, hogy hosszútávon nem lennék így boldog, úgyhogy valószínűleg szakítás lesz belőle...
29. Tuksika (válaszként erre: 27. - Massalhangzo)
2016. aug. 3. 16:26
Erre így még nem gondoltam. Sajnos elég végletesen látom a dolgokat: mindent, vagy semmit... De ha így nézzük a dolgot, hogy neki is csak kaland kellett, és ő úgy látja, hogy nekem is, akkor végül is érthető a viselkedése.
28. massalhangzo (válaszként erre: 26. - Tuksika)
2016. aug. 3. 16:24

ne haragudj, de en peldaul soha nem vennek komolyan semmit egy pasitol, akinek baratnoje van, akarmennyire nyomul. mert eleve tudom, hogy hazudozik otthon, becsapja a nojet, velem sem lenne kulonb es nem egyenes, tisztesseges. a ferfiak tobbsege sem vesz komolyan igy egy not, es ez igy van rendjen. mert aki massal megteszi, az a kovetkezovel is megteheti akarmiert. szamit az emberek hozzaallasa


teged sem ertelek, ha leptel volna a mostani kapcsolatodbol, miert nem teszed? nem kell ahhoz rogton egy masik ferfi, ha a mostanival mar nem vezet sehova a dolog

27. massalhangzo (válaszként erre: 23. - Tuksika)
2016. aug. 3. 16:22

ha elfogadod, hogy o nem akart semmit, csak kalandot, es azt gondolta, hogy te is ezt akarod, hiszen pasid van, akkor nem fogsz tulagyalni ilyen dolgokat. attol meg tapizhat, lehet kedves, segitokesz, miert lenne bunko?


azert, mert neked ott volt a parod, egy ferfi lehet meg gatlastalanabb, erzelgosebb, ramenosebb, mert ezzel futi a hangulatot, nalad, maganal, de tudja, hogy nincs kovetkezmeny, felelosseg, erted? ha te csak egy kis ropke szexet, kalandot kerestel volna, akkor nem agyalnal azon, hogy mit akar, sot akkor lettel volna gondban, ha o komolyat akar, es bezavar a kapcsolatodba

26. Tuksika (válaszként erre: 24. - Andi6020)
2016. aug. 3. 16:18
Kaphatta volna, ha akarja... Eléggé elbizonytalanított, és ezt meg is írtam neki egy pár soros e-mailben, amire végül nem válaszolt. Úgyhogy ennyi. :(
25. Tuksika (válaszként erre: 22. - Massalhangzo)
2016. aug. 3. 16:15
Ebben egyetértek. Nem is ugrottam rögtön az első szavára, kellett tepernie... És tudom, nem szép dolog amit tettem, de sajnos épp egy rosszabb korszakát élte a kapcsolatom, így kapható lettem rá... :(
24. andi6020 (válaszként erre: 16. - Massalhangzo)
2016. aug. 3. 16:13
Valószínűleg úgy gondolta, hogyha kapcsolatban van, akkor csak szex lesz belőle. Arra nem számított, hogy kapja az egész pakkot.
2016. aug. 3. 16:13
Ja, amit viszont nem értek...Még az udvarlási szakaszban megígérte, hogy majd segít nekem edzéstervet összeállítani (meséltem neki, hogy szeretnék gyúrni kicsit). Szó sem esett erről egészen addig, amíg el nem kezdett távolodni tőlem, mégis ő hozta fel ekkor, hogy ha már megígérte, akkor segít... Így hát 2-3 alkalommal együtt edzettünk, ahol csak simán kedves volt, aranyos volt, és csak akkor taperolt, ha meg kellett mutatni egy-egy gyakorlatot :P :D ... Erre pl. mi szükség volt, ha egyszer már eldöntötte, hogy nem akar tőlem semmit...?
22. massalhangzo (válaszként erre: 19. - Tuksika)
2016. aug. 3. 16:10
probald tultenni magad rajta, es ne kavarjal a pasid mellett, mert nagy esellyel barmelyik ferfi csak azt fogja latni, hogy egy kis kalandra jo vagy, hiszen siman felrelepsz, nem akarsz majd semmit. ha meg megis, akkor jonnek a leepito dumak. ha egy ferfi komolyan vesz, akar, nemcsak szexre, azt zavarna, hogy van valakid
21. andi6020 (válaszként erre: 11. - Tuksika)
2016. aug. 3. 16:09
Ebben legalább mákod van :)
20. Tuksika (válaszként erre: 15. - Bekacomb)
2016. aug. 3. 15:57
Igen... ha annyira akart volna engem, nem érdeklik a korábbi csalódások. :P Ez így megy, ha tényleg szerelmes lesz az ember...
19. Tuksika (válaszként erre: 16. - Massalhangzo)
2016. aug. 3. 15:56
Sajnos annyira elbódított, hogy én sem gondoltam át mindent... :( De igen, valószínűleg az van a háttérben, amit mondasz.
18. ina87
2016. aug. 3. 15:56
egyszerű ez csak duma nem akar megsérteni így ezt mondta...
17. Tuksika (válaszként erre: 13. - 31bc25d879)
2016. aug. 3. 15:55

Köszi. :)


távolról fel tud csatlakozni a munkahelyi gépére. ;)

16. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Tuksika)
2016. aug. 3. 15:55

a 2. velemeny nyers, de igaz. biztos nem akarta, hogy miatta ott hagyd a pasidat, es tole komolyat akarjal. ritkan mondja ki egy ferfi, hogy csak szexet akarok toled, inkabb jon a korites


de azert megkerdeznem, ha egy ferfi kikezd egy novel, akinek pasija van, az miert gondolja, hogy az egy rendes ferfi, csupa erzessel?

15. Bekacomb (válaszként erre: 1. - Tuksika)
2016. aug. 3. 15:53
Annyira sokat csalódott azt értem, de hogy ő okoz másnak csalódást, és ilyen hülye szöveggel rázza le az oké. Sajnos szerintem is csak szórakozott veled.
2016. aug. 3. 15:53
Van ugy, hogy az ember fizet, me'gse tancol (a lakodalomban).
2016. aug. 3. 15:52

Szerintem ne agyalj. "Leépítette a kommunikációt és alig beszéltek".

Szerintem tiszta sor. Nem akar veled tervezni. Ez van, vegyél egy nagy levegőt, ereszd el és tanulj a szituból.


Heti 4 napra elutazik? Hogy csinálja? Ügyes:)

12. Tuksika (válaszként erre: 10. - Bichter1)
2016. aug. 3. 15:52
Igen, hagyom is. Csak azért mégis bosszant kicsit... De majd elmúlik...
11. Tuksika (válaszként erre: 9. - Andi6020)
2016. aug. 3. 15:51
Annak már elkönyveltem. :)
10. Bichter1 (válaszként erre: 4. - Tuksika)
2016. aug. 3. 15:51

..hagyd...

És bizonyítson ha akar még. CSak a tetteire figyelj mi igaz és mi nem egy férfinél.


Sajnos ha tanuló pénz volt, azt érzelmileg (te is mi is mindenki!) megfizeti/megfizette....

9. andi6020 (válaszként erre: 1. - Tuksika)
2016. aug. 3. 15:50

Heti 4 napot van a másik városban agyerekkel, és 3 napot dolgozik ott, ahol lakik?


Még jó, hogy az épített fal alacsony annyira, hogy dugni azért át tud járni rajta.


Legalább jó volt a szex? Csak mert akkor elkönyvelheted egy jó dugásnak.

8. Tuksika (válaszként erre: 7. - 3d787b167a)
2016. aug. 3. 15:49
Persze, miért?
7. 3d787b167a (válaszként erre: 6. - Tuksika)
2016. aug. 3. 15:48
Magadnál vagy?
6. Tuksika (válaszként erre: 2. - 3d787b167a)
2016. aug. 3. 15:47
Akkor viszont egészségére. :P
2016. aug. 3. 15:46

Nem mindegy?

Strigula megvolt. Ennyi.

4. Tuksika (válaszként erre: 3. - Bichter1)
2016. aug. 3. 15:46
Egyik nap elönt a düh és tudom, hogy csak kihasznált, másik nap meg elagyalok, mi van, ha tényleg igazat mondott?... De ha kívülállóként nézem, inkább az első verzió tűnik lehetségesnek. Ami kár, mert hülyének érzem magam, hogy hagytam magam megtéveszteni a kedvességgel, szép szavakkal... :/
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook