Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Igazat mond? fórum

Igazat mond? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
63. Specially (válaszként erre: 62. - Massalhangzo)
2016. aug. 5. 17:42
De a kapcsolatabol kilepett előtte nem?
62. massalhangzo (válaszként erre: 60. - Specially)
2016. aug. 5. 17:39

azert en ezt nem igy latom. minek kellene mondani egy kapcsolatban elo embernek, hogy en csak szexelni akarok veled? hiszen eleve egy kapcsolatban elovel hogyan akarnek kapcsolatot?


lehet, a pasi csak latta, hogy tetszik a nonek, es ugy vette a jelekbol, hogy benne lenne ebben-abban, csak kereti magat, flortol. azert normalis esetben ha kikezdenek egy kapcsolatban elovel, az nem vevo ra :D

61. massalhangzo (válaszként erre: 57. - Tuksika)
2016. aug. 5. 17:36

ez viszont teljesen egyertelmu, akkor nem is ertem, hogy milyen kerdesek vagy remenyek maradtak meg benned


valoszinuleg a szexualis vonzalmat keverted az erzesekkel. ugy ertem, mivel te tobbet ereztel, az o viselkedesebol, flortjebol azt hitted, azt is erzesek vezerlik


nem irtal arrol, hogyan fuzott, probalkozott, de gondolom, ha o is erzett volna melyebben, akkor zavarta volna, hogy neked pasid van, es o hozta volna fel a szakitast

60. Specially (válaszként erre: 59. - Tuksika)
2016. aug. 5. 16:26
Persze,amíg meg nem kapott.Ez az igazi feregseg amúgy akkor mondaná azt hogy szexelni akarok veled de nem áltatlak.
59. Tuksika (válaszként erre: 58. - Specially)
2016. aug. 5. 16:13
Nem vagyunk közvetlen munkatársak szerencsére. Köszönünk ha találkozunk a folyosón... Kb ennyi :( Azelőtt napi szinten cseteltünk, beszéltünk, stb...
58. Specially (válaszként erre: 1. - Tuksika)
2016. aug. 5. 16:12
Valószínű az utóbbi😐 és így hogy munkatársak vagytok hogy kell elképzelni hogy alig beszéltek? Átnéz rajtad vagy elkerül?
57. Tuksika (válaszként erre: 56. - Massalhangzo)
2016. aug. 5. 15:53
Még júniusban írtam neki egy rövid levelet, amiben megírtam, hogy elbizonytalanodtam, és hogy sokat gondolok a történtekre... Ha akarna tőlem valamit, akkor gyanítom örült volna ennek, és szerette volna megbeszélni, vagy valami, de azóta sem kaptam választ... :/ Annyit reagált kábé, hogy "ja, persze, valamikor dumálhatunk"... Hát kösz. Azóta sem beszéltünk a levélről. Én nem akartam erőltetni semmit, és nyilvánvalóan ő sem... Ezen kívül, akárhányszor felvetettem, hogy üljünk le dumcsizni, mindig volt valami kifogás... Erről ennyit. :P :(
56. massalhangzo (válaszként erre: 55. - Tuksika)
2016. aug. 5. 13:00

nem kell hazugasgvizsgalo. egyszeruen te is megkerdezhetednek nyiltan, amire kivancsi vagy, de nem mered, mert felsz a valasztol


ha valaki leepitget, alig beszeltek, ott azert nem kell azt hinni, hogy szegeny menekul a szerelem erzese elol. ha megis ezt hiszed, beszelj vele. mit veszitesz azzal? ha tisztaba teszitek a dolgot, legalabb nem remenykedsz felesegesen. ha pedig felreertes van, tisztazzatok

55. Tuksika (válaszként erre: 54. - Júliusi)
2016. aug. 4. 13:21
ugye? :D
54. júliusi (válaszként erre: 1. - Tuksika)
2016. aug. 4. 13:11

Akár mondhatna is igazat, de valószínű csak lerázni akart.

Milyen jó lenne egy titkos hazugságvizsgálógép...:)

53. Tuksika (válaszként erre: 48. - Jozsi.38)
2016. aug. 4. 13:06

Gondoltam már erre is, simán lehet.

Tuti, hogy nem fogok rákérdezni :) Eddig is vonakodtam, de most már biztos, hogy nem.

52. Tuksika (válaszként erre: 51. - Tuksika)
2016. aug. 4. 13:05
Mondjuk nem úgy tűnt, mint akinek nem volt jó...
51. Tuksika (válaszként erre: 50. - Bcicus)
2016. aug. 4. 13:05
Még az is lehet!
50. Bcicus
2016. aug. 4. 11:11

Mivel használt ki? Azt mondod jó volt neked. Ennyi.

Mivan ha neki nem jött be, de nem akar megbántani?

49. survivor3 (válaszként erre: 1. - Tuksika)
2016. aug. 4. 07:05
Kihasznált. De legalább jó volt mindenkinek.
2016. aug. 3. 21:27
heti négy napot másik városban tölt a gyerekével? Ide a bökőt, hogy ott lakik a barátnője/felesége akárkije, akivel tartós kapcsolata van. Olvass a jelekből, megfizetted a tanulópénzt. Rákérdezni nincs értelme, úgyis tagadná, meg egyébként is könyveld el annak, ami volt, egyszeri dugásnak
47. bc681dac13 (válaszként erre: 1. - Tuksika)
2016. aug. 3. 18:48
Szerelmet vársz, miközben félrekú? Párbajozzanak érted vagy csak szeretnél lebukni és leribizve lapátra kerülni? Örülj neki, hogy ennyivel megúsztad!
46. 31bc25d879 (válaszként erre: 40. - Panna.33)
2016. aug. 3. 17:45
De annak is gyengébb, puhapöcs fajtájából:)
45. massalhangzo (válaszként erre: 40. - Panna.33)
2016. aug. 3. 17:24
de egy ismeretsegnek nem tudhatod az elejen, hogy hogyan alakul. nem 2 perc alatt ebrednek erzesek. ha a no fuggetlen lett volna, akkor is igy alakult volna a dolog. valoszinuleg a pasi is ugy viselkedett, hogy abbol tobb latszodott, mint ami. de szerintem eleg hamar kiderult, hogy mi a szitu, es bar csalodas es rossz erzes lehet, de ezen sokkal konnyebb tullepni, mintha tovabb fajult volna
44. Panna.33 (válaszként erre: 42. - Túrógombócka)
2016. aug. 3. 17:19
Lehetett volna. De akkor tovább maradna naiv.;) Jó ez így.:)
43. Tuksika (válaszként erre: 42. - Túrógombócka)
2016. aug. 3. 17:14
Pontosan... Előre soha nem lehet látni... Biztos naivság is, de tényleg elhittem neki, hogy szeretne valami komolyabbat...
42. túrógombócka (válaszként erre: 40. - Panna.33)
2016. aug. 3. 17:12

most már ő is tudja.

amúgy sem lehet az ilyesmit előre sejteni, lehetett volna a nagy ő is, aki miatt érdemes dobni a megunt barátot.

41. Tuksika (válaszként erre: 40. - Panna.33)
2016. aug. 3. 17:12

Haha ez jó hasonlat :)

Nekem is ideje levenni azt a szemüveget és nem ilyen naivnak lenni....

40. Panna.33 (válaszként erre: 39. - Massalhangzo)
2016. aug. 3. 17:11
De, elég egyszerű. Nem kell többet beleképzelni, mint ami. Persze, minden lány királylány akar lenni, de le kell venni a rózsaszín szemüveget, mert nem mindenki herceg, aki a lovon érkezik. Van, aki csupán a lónak egy bizonyos része.
39. massalhangzo (válaszként erre: 37. - Panna.33)
2016. aug. 3. 17:04

azert szerintem ez nem ilyen egyszeru, mert nem arrol van szo, hogy ket ember dobni akart egy szexet, megkaptak es lepnek tovabb. a pasi fuzogette nagy elannal, a no picit belebolondult, azt hitte, hogy a pasi is azert ilyen lelkes, mert kapcsolatot akar


ha en egy pasiba beleszeretnek, nem vigasztalna az, hogy dobtunk par jo szexet, de jo, legalabb ennyi volt :D de utna nem is allnek le vele szexelgetni, mert onnantol az mar csak nagy szenvedes lenne megalazasokkal

38. Tuksika (válaszként erre: 37. - Panna.33)
2016. aug. 3. 17:03
Akkor ennyi. :)
2016. aug. 3. 16:50
Tök mindegy. Élvezted? Élvezted. Jó volt? Jó volt. Vége? Vége.
36. Tuksika (válaszként erre: 35. - Massalhangzo)
2016. aug. 3. 16:46
Oké, azt hiszem igazad van. :)
35. massalhangzo (válaszként erre: 34. - Tuksika)
2016. aug. 3. 16:44

en a helyedben nem mennek bele. mert nem tudnad csak szexualis kalandnak kezelni, es jobban fajna, serulnel, mint most. hidd el, nem fogsz kelleni neki csak azert, mert mar szingli leszel. vagy kialakul erzes, akaras, vagy nem


probalj tenyeg tullepni rajta, arra jo volt, hogy tudd, akarsz, tudsz meg erezni, ujba vagni. keress olyat, aki ugyanolyan lelkes irantad, mint te oiranta

34. Tuksika (válaszként erre: 33. - Túrógombócka)
2016. aug. 3. 16:42

Nos, ha így van, akkor azt már csakis szingliként engedném meg (magamnak, és neki is persze)... Ja és nem akkor, amikor csak csettint egyet... :P :)

Mert amúgy bevallom, tényleg nagyon jó volt vele.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook