Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek igazat mond? És szerintetek sosem lesz párkapcsolatom? fórum

Szerintetek igazat mond? És szerintetek sosem lesz párkapcsolatom? (beszélgetős fórum)


1 2
53. vigyefene (válaszként erre: 52. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 23. 18:28

Kedves F.I.

További kellemes együttélést kívánok.

2023. febr. 23. 18:26

kedves mindenki, eszembe jutott ez a fórum. gondoltam egy gyors helyzetjelentés....

a mai napig együtt vagyok ezzel a sráccal :)

51. Guruljka (válaszként erre: 50. - VendrinerPiroska)
2021. szept. 9. 01:38

Hét... nem tudom, én biztosan nem gyalogolnék sz@rrá ázva az autóban ülő pacákhoz. Akármilyen jó is vele a rodeó.

Naivan? Más szó jut eszembe.

50. VendrinerPiroska (válaszként erre: 47. - Guruljka)
2021. szept. 8. 16:30

Azt mondja volt, hogy volt, de olyan naivan viselkedik, mint akinek ez volt az első rodeója.

A többivel egyetértek.

2021. szept. 8. 12:16

32 vagyok. Ha újra 24 lehetnék, amit tutira másképpen csinálnék azaz, hogy ilyen komolytalan meg idióta palikkal kötöttem le magam ahelyett, hogy szabadon éltem és szórakoztam volna, és élveztem volna a szexet amikor és akivel éppen kedvem tartotta. :)


A férfiak 99%-a azonnal ugrik a könnyű numera lehetőségére. Az nem gond, hogy elsőre lefeküdtél vele. Ezen nincsen mit szégyelleni ma már ezen. Ha élvezed, és neked ez így jó, akkor nem kell ezen annyit rugózni. Viszont ha te komoly érzelmeket szeretnél, és nem vagy ennyire laza erkölcsű, akkor bizony nem szabad ennyire naivnak lenned! A kalandozás nem való mindenkinek. Ez pedig kalandozás volt. :)


Fogadd el, ne sírj miatta. Ja, és nem vagy belé szerelmes, hidd csak el. Max sok szép rózsaszín maszlagot ráakasztottál a szép vállai miatt, amit mögé képzeltél. De ez nem szerelem. A szerelemhez oda-vissza kapcsolódás kell, meg az, hogy ismerd a másik embert... Legalább egy kicsit. Ez itt nem az. Ez itt nyers szex volt, amit feldíszítettél mindenféle elképzeléssel, és most azt siratod.

48. tien (válaszként erre: 46. - 9b10f3d7ff)
2021. szept. 8. 12:04

Igen ,sajnos ebben igazad van.


Voltak török kollégáim.

Aranyosak ,kedvesek .

De az európai nőket nem feleségnek szánják .

Hozzáteszem a nagy többség ,persze kivételek vannak.

47. Guruljka (válaszként erre: 44. - VendrinerPiroska)
2021. szept. 8. 00:07

Csak mellékesen:

Írta az eésőben, hogy hónapok óta nem volt senkivel.

Tehát volt már.

Azóta megtudtuk, hogy általában törökökkel.


Nem ítélem el amiatt, hogy elsőre lefeküdt a sráccal, fel lehet vállalni egy egyéjszakás kalandot, sőt egy csupán szexkapcsolatot is, de akkor nem kell ríni. Avagy nyígni, kihogy szokta mondani.

46. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 7. 22:19

Nézd, lehet akárhány diplomád, attól még nem látsz az orrodig sem. N.országban dolgozol és nem tudod, hogy a legtöbb török muszlim. És nekik, akit elsőre az ágyukba tudnak vinni az egy curva. Arra jó, hogy igénye szerint lefeküdjön vele, vágyukat teljesítse, de a gyerekei anyjának nem egy ilyen nőt képzel el az 1000%.

Legalább nézz már utána a kulturájuknak!

Vedd már észre magad és lépj tovább, ne alázd tovább magad!

Olyan vagy, mint egy 14 éves, törlöd, de mégis megnyitod, ha ír, semmi következetesség nincs benned.

Sok sikert a pasikhoz, de aki tálcán kínálja magát, ritkán nyúlnak érte.

45. michelle.r (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 7. 21:39

Figyelj, ő pasi, miért hagyott volna ki egy könnyen jött kufircot, aminek nincs tétje? Sorry, nem bántani akarlak, de könnyű préda voltál neki.


Eszedbe ne jusson azért dolgozni magadon, hogy ennek a palinak jó legyél. Ebből sose lett volna kapcsolat, és nem rajtad múlott.


Ezt sose felejtsd el 🙃

[link]

2021. szept. 7. 21:21

Őszintén: nehezen hihető, hogy két diplomád és jó állásod van ilyen intelligenciával.

Megtetszett egy pasi, bármilyen udvariassági kör nélkül randira hívott, aztán hetek teltek (addig ő biztos malmozott a kezeivel rád várva), majd randi és szex. Utána ugyanez tökben még egyszer. Közte szinte zéró kommunikáció. Ez csak egy sima szex kapcsolat, legjobb esetben barátság extrákkal, de semmi esetre sem egy normális kapcsolat, ahol valaki hűséget követelhet a másiktól. Ha beleugrottál a szexbe anélkül, hogy igazán körüljártad volna, hogy ki is az, akivel a lepedőt gyűröd, akkor ne lepődj meg, hogy nem ő a herceg fehér lovon. Még akkor is érheti az embert meglepi, ha jobban ismeri a párját, pláne így.

Az hogy lesz-e párkapcsolatod valaha (Ez volt az első? Nem lepne meg.), azt nem lehet ennyiből eldönteni. Miért ne lehetne? Csak máskor használd jobban a fejed, és nézd meg jobban, hogy kibe szeretsz bele első pillantásból, és kivel fekszel le, ha kapcsolatra törekszel.

43. gigi> (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 7. 20:39
Mindig az első megérzés az igaz!
2021. szept. 7. 20:13

Nem.

Igen.

41. Epresturmix (válaszként erre: 35. - 00dfb24292)
2021. szept. 7. 20:07

Ilyenek vagyunk. 😀

Ha van több érdekesebb tulajdonsága, a haja színe már senkit nem érdekel. 😉

2021. szept. 7. 19:53

Egyébként az sem igaz, hogy a teljes vizsgaidőszakban szüneteltetni kelljen egy kapcsolatot.

Kell néha lazítani is.

39. 51683d1c00 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 7. 19:09

Igen,pontosan te vonzottad be.

Szeresd és tiszteld önmagadat,aztán majd mást vonzol be:)

38. 00dfb24292 (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 7. 17:26
Dicsekszik a pénzével, nem képes érted menni, több nővel jár egyszerre. Kell ez neked? Felejtsd el.
2021. szept. 7. 17:20

Na most olvastam el a nyitó hsz-t.

Mi a fenéért ne akadna más? Egyetemist vagy, valószínűleg nappali tagozatomn, azaz fiatal vagy.

A pasiban mi az a nagyon vonzó? Talán jó szerető és ennek megfelelően tele van önbizalommal, jó a fellépése?

Mert a jelek szerint egy bizonyos fokig alkalmazkodik az elvárásaidhoz, de csak annyira, amennyire ez neki még kényelmes. Ha mássa is van kapcsolata, csak jól jön neki, ha idpnként viszgázol.

Fiam nekem is van, fogkefém is, de ha ő külön élne és mennék látogatni, nem hagynám elöl a fogkefét a fürdőjáben akkor sem, ha nála aludnék.

Pótlék vagy a barátnő mellett egy megalázó kapcsolatban.

Akár mennyire helyes is ez a pacák és akármilyen jó is a csjozós technikája.

A szikra néha csalóka, nem feltétlenül ad információt a sírig tartó szerelemre, lehet simán szxuális is.

36. globus (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 7. 17:19
Micsoda csepűrágó érzéketlen bunkó... tényleg hagyd a csudába. El tudod képzelni, hogy belőle valaha udvarias, figyelmes társ lehet? Inkább sírjál kicsit most, mint később nagyon, szakíts.
35. 00dfb24292 (válaszként erre: 29. - Epresturmix)
2021. szept. 7. 17:15
A szőkék sem rosszak. Volt idő, amikor nagyon tiltakoztam ellenük, később lett egy, és megváltozott a véleményem. 😄
34. Guruljka (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 7. 17:09

Hagyd ezt a szarházit a csudába. Micsoda kicsinyes önző barom!

Midegym mit érdemelsz, Te vagy a kapcsolatban a nő, és egy férfitől joggal elvárhat a minimális udvariasság. Pl. hogy ne az autóban ülve várjon, hanem hogy esős időben elég menjen.

Ha nem lenne autója, ernyőt lenne kutyaköteles föléd tartani. Ha csak egy ernyő van, akkor teföléd és ő ázik.

33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Michelle.r)
2021. szept. 7. 17:03

tudom hogy nincs, de akkor is szarul esik :( :) és legalább fair lett volna ha nem visz bele abba hogy lefeküdjünk. szerintem nyilvánvaló volt hogy én full naiv vagyok és az is hogy nem érdemeltem meg hogy ilyen legyen velem.

szerintetek lett volna lehetőség arra, hogyha tovább viszem ezt a kapcsolatot, nem szólok semmit amiatt hogy ilyen velem, nem kívánok minden jót, nem tiltom le, hanem tegnap még találkoztam volna vele, hogy előbb utóbb belém szeret?


őszintén szólva ő nem törölt ki, csak én őt. gondoltam arra is hogy mi lenne, ha pár hónap múlva, ha már kicsit dolgoztam magamon, írnék neki és megkérdezném hogy találkozunk e? :(


amúgy még egy dolog.


szóval, neki van autója, de sokáig azt hittem, hogy nincs.

úgy képzeljétek el hogy ugye egy nagy városban lakunk, és én kinti területen lakok (mint mondjuk 16.ker vagy ilyesmi), ő pedig a belvárosban, a főpályaudvar mellett. szóval a találkozó pont az mindig a pályaudvar volt, annak ellenére hogy nekem oda mindig villamossal kellett mennem ő meg ugye arra lakott szóval gyalog ment. a második alkalommal pedig baromira esett az eső, de én mégis odamentem villamossal, már ázott fejjel. ő pedig mondja, hogy menjek a pályaudvar hátsó kijáratához, autóban ül. nem értem, hogyha már amúgy is autóban ült, miért nem ajánlotta fel, hogy elhoz? már mint ahogy említettem randiztam egy két idiótával, és ők legalább képesek voltak arra, hogy felvegyenek és ne villamossal kelljen a randira odamennem (kb 15 percre lakik tőlem kocsival) de még ez sem zavart benne.....

32. Epresturmix (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 7. 17:03

Szerintem kevés nőnek nincs elképzelése az ideálisról. 😀

Csak ugye nyilván összetettebb a dolog, amikor megvan a potenciális jelölt. Nálam mindig apróságokon elbukott a dolog, de úgy éreztem azokat nem tudom tolerálni a későbbiekben sem és így nem kezdtem sok mindenbe bele velük. :)

Volt aki külsőre nem tetszett, nem volt az esetem, havernak akartam, de nagyon jól éreztem magam vele, meg volt benne minden olyan ami nekem fontos volt értékrendileg és mellette döntöttem. Később megtetszett. 🙂

Az, hogy török. Hát istenem. Mindegy az! 🙂

31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Epresturmix)
2021. szept. 7. 16:55

igen teljesen igazad van.

igen van sajnos egy ilyen elképzelésem, de azért annyira nem tökéletes, szóval nekem sajnos tetszett, de azt tudni kell hogy szerintem itt a törökök amúgy annyira nem népszerűek a lányok körében, pl. a német barátnőim nem kezdenének eggyel, de igazából a magyar barátnőm se. nekem általában az ilyenek tetszenek, de mostmár tényleg leállok velük, mert mindig ugyanez. flört-kufirc igazad lehet :( csak az a gond, hogy én őt komolyan vettem és ezt randinak tituláltam :'D


és igen mély hangja volt és a válla is széles :'D

30. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 7. 16:51

Lehet, hogy őszinte, lehet hogy nem. Ezt itt senki nem tudja, annak ellenére sem, hogy néhányan egészen biztosan állítják majd 🙃


Lesz még bőven párkapcsolatod, csak legyél egy kicsit tudatosabb, az első randi egy pasinak randi, a második is, a harmadik is. Ne jelenj meg mennyasszonyi ruhában! 😎 Nincs okod kiakadni, nem vagytok/voltatok párkapcsolatban. Randiztatok. Nagyon ritkán történik meg, hogy egy pasi első látásra beleszeret egy nőbe, és "ásókapanagykaland", ha így lesz, azt érezni fogod.


Addig meg lazulj, és randizz!

29. Epresturmix (válaszként erre: 27. - 00dfb24292)
2021. szept. 7. 16:50
Nekem is a gyengéim a magas barnák. Mondjuk most éppen szőke van. 😀
28. Epresturmix (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 7. 16:49

Öö háttttö…ez igazából nem bók lenne, ha ezt mondaná. 😉

Elolvastam amit írtál. Kicsit olyan, mintha felszínes lennél nem? Mármint, hogy van számodra egy határozott elképzelés a nagy ő-ről és neked megtestesíti ezt. De csak az derült ki, hogy jól keres, sok lakása van, magas, ilyen-olyan. De egyébként úgy viselkedik veled, ahogy akar és kedve szottyan. Így értem a felszínességet. Szerintem az ilyen hapsik élvezik az életet, a luxust, jönnek-mennek és eszük ágában sincs megállapodni még egy barátnő erejéig sem. Te meg éppen jókor jöttél egy kis flört-kufircra neki. Szerinteeem.

27. 00dfb24292 (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 7. 16:46
Magas, barna... Esetleg mély hangú, széles vállú? Megértem, hogy nem tudtál ellenállni.
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Epresturmix)
2021. szept. 7. 16:43

hát ilyet soha nem mondana :( soha életemben egy bókot nem mondott még, ami szintén tök fura volt. de ugyanakkor akart találkozni. arra fogtam hogy zárkózottabb/introvertált.


mikor megkérdeztem, hogy mégis miért akartál velem akkor hétfőn (azaz tegnap) találkozni akkor ha már mással randizol? akkor azt mondta, hogy természetesen igazad van, de most még nincs barátnője.


tegnap amúgy azt mondtam neki hogy remélem az új lány olyan dagi mint te mert akkor passzol, és azt is, hogy rossz az ágyban :D de ő erre is csak azt mondta hogy sajnálja, hogyha megbántott ... :( és amúgy nekem még a hája is tetszett (kb +5kg volt a hasán:(, de kb 194 cm úgyhogy egyáltalán nem zavart :()

2021. szept. 7. 16:39

hát én sajnos nem a pénzébe szerettem bele :(

hanem az volt, hogy ott dolgoztam a recepción a covid oltáson a cégénél. nem tudom magyarországon van-e ilyen de itt sokszor volt az hogy az üzemorvos oltotta be őket. előtte ebédszünetbe a kolléganőmnek mondom, hogy én olyan valakit szeretnék, aki szintén olyan szétszórt/bugyuta mint én vagyok. erre beállított ő 2 órával az időpontja után az oltásra és mondta hogy nagyon sok véletlen történt azon a napon, elfelejtette stb. a kolléganőmnek mondom hogy hogy lehet valaki ilyen édes? és ő mondja hogy te jó isten, dehogy, ez ha megkérdeznéd hogy milyen nap van azt mondaná hogy vasárnap :)) szóval kb akkor szerettem bele. és pont az esetem, 2 m magas, török de igazából inkább spanyolnak néz ki, egyáltalán nem sötét a bőre és annyira okos, 4 diplomája van, Londonba járt egyetemre stb..... ezért szerettem belé, igazából nem tudtam hogy a cégnél is magas pozíciója van mert elég fiatal és azt hittem hogy inkább ilyen gyakornok... igazából hála a jó égnek nekem is van elég pénzem (bár nem annyi mint ő neki az tény :'D) és én tényleg csak egy k....a kapcsolatot akarnék, nem azt, hogy eltartson valaki.

istenem de röhejes vagyok, hogy még mindig csak ezeket ontom magamból : :)

24. Epresturmix (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 7. 16:32
Épp azt nem mondta: te vagy a kedvenc csajom! 😀
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook