Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Igaz volt vagy sose szeretett? fórum

Igaz volt vagy sose szeretett? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. márc. 6. 10:36
Tavaly októberben megismertem valakit aki nagyon tetszett, de kicsit megijedtem az érzéseimtől, visszafogottá váltam (általában aki nem tetszik azzal bátor vagyok aki pedig túlságosan azzal zárkózott) és így azt hihette az illető, hogy nem szeretném az egészet. Egyoldalú volt a dolog, mert mindig ő keresett sokkal többet, elhívott ide oda amikre nem igazán mentem el, pedig vágytam rá és azt hittem amikor Együtt vagyunk érzi, mégha nem is mondom. Ő ebbe belefáradt és február közepén bedobta a törölközőt amire én semlegesen reagáltam, mintha mindegy lenne. Aztán eltelt 3 hét és megkerestem, hogy bánom és hülye voltam és sokat gondolok rá. A jövőt illetően, hogy kezdjük újra semmit nem írtam. Sajnos nem válaszolt amit értek is meg nem is. 4 hónapig megállás nélkül jött, keresett, hiányolt most meg ilyen hamar elmúlt ez az érzés? Ezért gondolom nem is volt igazi szeretet. Lehet én gondolom rosszul ezért kíváncsi vagyok Ti, hogy látjátok ezt a történetem.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook