Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Igaz, hogy a reggeli rosszullétek jobban kínoznak ha lányt vársz? Olyan kismamák válaszára vagyok kíváncsi akik megtapasztalták mind2-őt. fórum

Igaz, hogy a reggeli rosszullétek jobban kínoznak ha lányt vársz? Olyan kismamák válaszára vagyok kíváncsi akik megtapasztalták mind2-őt. (tudásbázis kérdés)


1 2 3
48. danina
2012. jan. 11. 12:07

Nem igaz.

Én is azt mondom,minden terhesség más és más.

47. orsibigyu (válaszként erre: 43. - 14d5e9b9a1)
2012. jan. 11. 12:06
Húh akkor fiam lesz megint:D
2012. jan. 11. 12:05
Egyetértek azokkal, akik azt írták, hogy minden terhesség más, így a reggeli rosszullétek nem a nemektől függnek. Az ilyen, és hasonló mondások régről vannak köztudatban, de akkor még nem volt ultrahang.
45. andi6020 (válaszként erre: 1. - Orsibigyu)
2012. jan. 11. 11:56
Nem igaz.
2012. jan. 11. 11:54
Két fiú, egy lány, soha semmi bajom nem volt egyikkel sem. Kivéve, hogy égett a gyomrom néha, viszont mind a három szinte kopasz volt, holott azt mondják, ha ég a gyomor, hajasbaba lesz. Na, ez sem igaz.
2012. jan. 11. 11:53
Három fiam van, az első fiammal semmi nem volt, viszont az ikrekkel az első három hónapban hányinger előfordult, de semmi több! Amúgy Én azt hallottam, ha várandóság alatt kívánós vagy, mármint szexuálisan, akkor tuti fiú, ha nem, akkor lány lesz, Nálam bevált!:D
2012. jan. 11. 11:52
Semmi bajom nem volt a terhesség során, talán annyi, hogy a szagokra érzékeny voltam. Kislányom van:-)
2012. jan. 11. 11:52
Én sem igazolom a címadó mondást. :)) Lányom ugyan nincs, de a két fiammal sem volt egyforma a terhesség rosszullétes része. Az első kisfiamnál sokat volt hányingerem, néha egész nap tartott a "reggeli" rosszullét. A másodiknál abszolút semmi émelygés sem volt. Pedig mindegyik fiú, nagyon is. :))
2012. jan. 11. 11:51

Első terhességem: non-stop hányás 9 hónapon keresztül: kisfiú lett!

Második terhesség: sokkal kevesebb hányás: kislány lett!


Nàlam ez nem jött be :)

2012. jan. 11. 11:50
De ki vagyok! Mert a sógornőm kimondta rám az ítéletet: fiad lez, mert a lánnyal rosszabbul lennél mint a fiaddal. most nem vagyok olyan rosszul. Hátha lányom lesz. De mind1!
38. dus
2012. jan. 11. 11:49
Az első fiamnál még hányingerem sem volt, a második fiamnál 0-24 órán át 9 hónapon át hánytam. Szerintem nem befolyásolja a baba neme a hányást.
37. Kat1
2012. jan. 11. 11:46
Na! Nem vagy kisegítve :)! Nekem is három gyerkőcöm van! A két fiút meg sem éreztem, vígan el voltam velük. A kis csajjal meggyűlt az első három hónapban a bajom! Nem hánytam, de ha függőlegesbe kerültem, már szédültem és émelyegtem :)!
36. kinni
2012. jan. 11. 11:46

Nálam így volt!

A fiammal kevésbé voltam rosszul, a kislányommal nagyon.

2012. jan. 11. 11:45
Úgy tarják a fiús anyukák vannak rosszabbul. Eddig minden ismerősöm, akinek fia lett, arról panaszkodott, hogy iszonyatos hányingere és hányása volt. A lányos anyukáknak alig vagy egyáltalán nem volt hányingere. Én most félidős vagyok, de szerencsére nem volt részem a rosszullétekben, bár még nem tudom fiam vagy lányom lesz e. :)
2012. jan. 11. 11:41

Szia:)

Én kislányt várok, de nekem nem volt ilyen problémám az elején, az elején engem álomkór kergetett de állandóan.

Bárhol bármikor el tudtam volna aludni.

Enyhe hányinger émelygés az volt természetesen de az nem volt komoly.

Az álomkór viszont duvva volt.

2012. jan. 11. 11:41
Nekem 1 lányom van, de egészen a terhesség végéig kínzott! XDDD se kávé, se krémes süti...a kert végéig kergetett! :)
2012. jan. 11. 11:37
bocsi nekem 2 fiam van de én olyan rosszul voltam mindkettőnél és egész nap hogy ha lány ennek rosszabb akkor felfordultam volna. Egyénfüggő.
2012. jan. 11. 11:30
Nekem 2 lányom van és 1 fiam.A nagylányomnál alig volt hányingerem a kisebbik lányommal meg a fiammal a 12. hétig émelyegtem reggelenként és a fogmosás is kínszenvedés volt mert attól meg hányingerem volt a terhesség végéig,de csak a 2 kisebbnél.
2012. jan. 11. 11:30
Szia! nekem van már egy kislányom és egy kisfiam! Most kisfiunk lesz, de nem voltam egyik gyerkőccel sem ilyen rosszul, mint most a kismanóval! :) Szerintem ennek nincs köze hozzá!
2012. jan. 11. 11:29
Ja és a fiammal 10 kg-ot fogytam a lányommal 1-kg-ot híztam!Nagyon rosszul voltam mind kettővel,de egyszer sem hánytam!:)))))
28. mtt80
2012. jan. 11. 11:29
Ez szerintem nem a nemtől függ. Nekem van egy lányom, és egy fiam, de mindkettővel hasonlóan zajlott a terhességem. Mindkettővel hányingerem volt az elején, és sokat hánytam is, a fiammal tovább is tartott ez.
2012. jan. 11. 11:27
Nekem az első fiú a második 4 év múlva lány lett!Teljesen egyforma volt mind a kettő ami rosszulléteket illeti,de maga a terhességem a lányomnál sokkal nehezebb volt!Szó szerint alig bírtam a hasam!S:S:S De megérte!:)
2012. jan. 11. 11:25
Nekem még hányingerem sem volt a kislányommal!
2012. jan. 11. 11:25

Az ilyenekre nem kell alapozni.

Nem voltam rosszul a lányommal.... A pocakomon kivül más látszata nem volt a terhességnek. Sem émelygés, sem rosszul lét...

Volt aki végig azt mondta a pocakom miatt, hogy fiam lesz... XD

24. githaj
2012. jan. 11. 11:25
Nekem nem volt gondom egyikkel sem. A kulonbség annyi volt a két terhesség kozott, hogy félidotol a lányomnál elkezdtem édességeket enni, amit azelott nem szerettem, és akkortól megvoltam gyozodve hogy lány lesz.
2012. jan. 11. 11:24

Nekem 3 egyforma terhességem volt. Egyikkel sem volt még émelygésem sem se rosszullét csak állandóan álmos voltam. Más tünetem nem igen volt. Volt aki kételkedett is abban hogy terhes vagyok. :)

2 fiam van és egy lányom.

2012. jan. 11. 11:23
Hát, az én reggeli roszzulléteim az esti lefekvésig tartottak, és kisfiam lesz...
21. orsibigyu (válaszként erre: 19. - D@nu)
2012. jan. 11. 11:23
a jó akkor nem élem bele magam, lehet fiú is.
2012. jan. 11. 11:22
De jó! Nagyon sokan tapasztaltátok fordítva. Én az biztos, hogy teljesen másképp érzem magam, mint a fiammal... Lehet lányom lesz? Olyan jóóóó lenne.
19. d@nu
2012. jan. 11. 11:20

Minden terhesség más. :)

Nekem két lányom van, az egyikkel semmi gondom nem volt, a másiknál félidőig voltam rosszul, annyira, hogy időnként kimászni nem bírtam az ágyból.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook