Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Idős pasi fiatal feleség....és kisbaba.... fórum

Idős pasi fiatal feleség....és kisbaba.... (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. jan. 22. 21:22
Kedves True!Nagyon nehéz helyzetben vagy,szeretsz valakit aki terheket cipel magával és te annyira szereted,hogy meg akarod oldani az ő családi drámáját!Sajnos az apai figyelem hiányát nem fogod tudni pótolni(Egész életében fájó pont lesz!)Nem tehetsz mást,csak szeresd és hallgasd meg,ha panaszkodni akar!Nem tudom milyen "apa" lesz az ifjú párja mellett apósod,de fel kell készülnöd rá,ha gondoskodó lesz még sokkal jobban fog fájni a párodnak (vele miért nem?),ha pedig nem változik és egy újabb gyermeket is cserben hagy, akkor az ismételt csalódás fog fájni!!!Szép jövő vár rád????Próbáld a párodat rábeszélni,hagyja a fenébe a reménykedést,a közeledést....kutyából nem lesz szalonna....élje a saját életét és ha egyszer lesz saját gyermeke,annak ne okozzon soha olyan sebeket,amilyeneket sajnos ő kapott az élettől!!!!
78. 7ed48e33ee (válaszként erre: 77. - 9242a6388c)
2010. jan. 12. 09:40
Nem tudni.....nekem azfáj, hogy a párom apjának mindenki fontosabb.....én egyszer vagy 2szer találkoztam az apukájával.....a párom apja egy sznob szószerint....producer...színészek veszik körül és ugye ez a világ egy álcázott világ......
77. 9242a6388c (válaszként erre: 76. - 7ed48e33ee)
2010. jan. 12. 09:37
Szia True! Tényleg az lenne a legjobb ha a kisbaba érkezése, apai érzésekkel öntené el a párod apját.... és megoldódna az ő kapcsolatuk is!! De lehet, hogy túl sokat szeretnénk!!!
76. 7ed48e33ee (válaszként erre: 75. - OlíviaAnna)
2010. jan. 12. 09:32

Én nem okolom a mostani feleséget, hisz ő is azthiszi most, hogy érkezik a baba akkor minden meg változik....

Párom apja elfoglalt,és állandóan megy......valahol sajnálom ezt a 33 éves nőt.....ő még nem tudja mi vár rá......

Páromnak fáj az hogy ilyen az apja...bárhány éves egy ember az apjár a szüksége van az embernek......juniusban érkezik a baba lehet összehozza a családot nem tudom.....minden álmom egy olyan család ahol a párom is jól érzi magát...én próbálom a páromat rá birni, hogy ő lépjen egy jobb kapcsolat reményében az apja felé.....de az apa is makacs és fia is ...így nehéz...a feleségnek kéne őket közelebb hozni egymáshoz.......egy nőnek ez lenne a feladata....

75. OlíviaAnna (válaszként erre: 74. - 7ed48e33ee)
2010. jan. 11. 23:07
Szerintem ha nincs különösebb kapcsolat a párod és az apja közt, nem teljesen mindegy mit csinál, kivel és miért? Legjobb közömbösen kezelni az egészet. Az tényleg sajnálatos, hogy nem volt törődő, szeretetreméltó apja a párodnak, de ha már így alakult, bízd rá és a fiatal feleségre, hogy vállalnak-e gyereket. Mi jobb: meg sem születni vagy egy idős, nemtörődöm apa gyermekeként felnőni? Erről akár meg lehet a párod kérdezni. Kellemetlen helyzet és az igazságérzeted joggal sérti, de inkább ne foglalkozz vele, úgysem tudsz (és nem is feladatod) a helyzeten változtatni.
74. 7ed48e33ee (válaszként erre: 73. - 9242a6388c)
2010. jan. 10. 19:26
Sajnos mai napig nincs normális apa fia kapcsolat a párom és az apja közt.....és ilyen emberek válallnak gyereket.....aki 34 évig szemét volt az nem változik meg egyetlen nő miatt sem....
73. 9242a6388c (válaszként erre: 72. - 7ed48e33ee)
2010. jan. 10. 13:05
Igen,.. nem tűnik nagyon szeretetreméltónak, a mostani felesége előtti időkben volt kapcsolatotok vele, az apával, neked és a párodnak?
72. 7ed48e33ee (válaszként erre: 71. - 9242a6388c)
2010. jan. 10. 12:27
Azóta mióta a párom megszületett született 2 gyerek mondanom sem kell azt a nőt is elhagyta egy másiklrt..ennyit erről a pacákról....gyülölöm ezt az embert.....
71. 9242a6388c (válaszként erre: 66. - 7ed48e33ee)
2010. jan. 10. 09:10

Szia True!

Ez nem kor kérdése, hanem emberi jellem függvénye..amit irtál abból az derül ki, hogy a párod édesapja fiatalon nem volt valami jó apuka, lehet, hogy már változott, ezt nem tudom, talán te sem...

Az pedig, hogy az "apósod", jelenlegi fiatal párja tiltja az apát a felnőtt gyerekeitől, a nőt jellemzi... illetve mindketőjüket.

70. mézgapaula (válaszként erre: 66. - 7ed48e33ee)
2010. jan. 10. 09:06
Sajnos a párod esetéből éppen ellenkező tanulságot lehet levonni: a 20 éves fiúknak nem szabadna gyereket vállalniuk (illetve a 20 éves lányoknak a párjuk tudta nélkül). Ha valaki 50-60 évesen lesz apa és ha csak 10-15 igazi apás évet tud biztosítani a gyerekének, már jobban megérte, mint ha lelécel, mert fiatalon még élvezni szeretné az életet.
69. féknyom (válaszként erre: 66. - 7ed48e33ee)
2010. jan. 10. 08:39

Szia!

Itt melyik probléma adódik a korból?

(megsúgom: egyik sem)

2010. jan. 10. 00:29
m
2010. jan. 10. 00:07
Olyan ember nem érdekel gyereket aki rossz!!!!
2010. jan. 10. 00:03

elolvastam néhány véleményt

Itt nem arról van szó, hogy gyerek születik.....lehet nem jó fórum cimet adtam....lényeg röviden:

Párom 34 éves apukájának második házassága van...a hölgy akit elvett páromnál fiatalabb....a párom az első szülött gyermek, párom anyukáját nem vette feleségül, párom apja, aztán elvett szinén egy nőt aki szült neki két gyerkőcöt,attól is elvált mert nem érdekelte a családja...nem szerette a gyerek sírást.....

Most megint megnősült elvett egy 32 éves nőt próbálkoznak egy ideje babával....lombik programmal összejött egy gyerek, igaz még juniusban érkezik....tehát itt arról van szó egy férfi gyártja a gyerekeket de nem foglalkozik velük....ez a hölgy még nem tudja kinek szül.....fiatal nő mindig lesz....nyilván az ő dolguk, de a páromnak fáj, hogy gyereket csinált és a meglévő gyerekekkel sem foglalkozik.....akkor most őszintén nem értelmetlen egy ujjabb baba???

és a másik a fiatal feleség a családtól is tiltja az apukát......

65. 7ed48e33ee (válaszként erre: 60. - Sztolyka)
2010. jan. 9. 23:55

Megértelek!

páromnál is ez a szitu,az apjának már van 3 gyermeke és most jön a 4ik, a meg lévő gyermekekkel sem foglalkozik az apja....szerintem a születendő babával sem fog......Párom apukája felesége sem kommunikál velünk.......

2010. jan. 9. 15:28

A férjem 50 lesz februárban én 32 vagyok.6éve élünk együtt,nagyon-nagyon szeretjük egymást.Két gyermekünk van Nati 3éves ,Manuel 2 hónapos.

Mikor a második gyereket terveztünk,a barátnöm elöállt azzal,hogy a Manfred már nem fiatal,gondoljam meg a 2.gyerköcöt.Erre én azt mondtam semi nincs korhoz kötve.

Sajnos az ö férje 30 évesen halt meg autobalesetben 10 évvel ezelött.A Philiph akkor volt 4 éves.

63. sztolyka (válaszként erre: 62. - Grácia)
2010. jan. 9. 15:06

Ja,még egy kis plussz!

Majdnem elfelejtettem,nem 3 unokája van apunak,hanem 5,mivel nemrég születtek meg az ikrek,nővéremnek.

62. Grácia (válaszként erre: 60. - Sztolyka)
2010. jan. 9. 14:57
hát jó nagy lesz a család :)
61. tixtina (válaszként erre: 3. - 7ed48e33ee)
2010. jan. 9. 14:47

Mi az ,hogy -ez a divat???????

Ha valakik szeretik egymást,akkor nem mindegy,hány évesek?

A felfogása,és megértése csupán intelligencia kérdés.


Jó,persze-van,ahol a pénz dominál-mindig is voltak,és mindig is lesznek ilyen párocskák.

De az más kategória.

2010. jan. 9. 14:43

Én karácsonykor tudtam meg,hogy édesapámnak,aki 55 éves és párjának,aki 36 éves babájuk lesz tavasszal.

Apunak van már 3 unokája,a legidősebb 13 éves.

Furcsa ez nekem most,főleg,hogy nem igazán jövök ki a párjával.

Neki van már 3 lánya,de sajnos nem beszélnek velünk ezek a lányok,fogalmam sincs mi bajuk van.

Amikor összekerültek apuék,én örültem,hogy lesznek mostohatesóim,de úgy látszik,hogy ők nem.

Nekem van egy nővérem is,ő 32 éves,én 29.

Ő még nem tudja a nagy hírt,kíváncsi vagyok rá,hogy mit szól hozzá!

59. féknyom (válaszként erre: 3. - 7ed48e33ee)
2010. jan. 9. 14:40

Üdv!


Az egy dolog, hogy te mit tudsz elképzelni, és mit nem. Van aki meg csak így tudja elképzelni...

Engem meg az háborít fel, hogy egyesek felháborodnak, ha 20 év korkülönbséggel egy pár gyermeket szeretne...

A hatalmas közhely: Nem vagyunk egyformák, amik egyeseket felháborít, másnak az az élet értelme... Nem olyan ördöngősség ám ez, csak egyesek hajlamosak misztifikálni.


Minden jót!

58. 9242a6388c (válaszként erre: 56. - Grácia)
2010. jan. 9. 13:52
Szerintem is igy van....:)...
57. tixtina (válaszként erre: 1. - 7ed48e33ee)
2010. jan. 9. 13:52

Hello!

Vannak páran hasonló "cipőben".

Az én férjem is 30 évvel idősebb nálam,és két gyerekünk van.

8 éve vagyunk együtt,és remekül megvagyunk.

Nem érdekel,ki mit mond.

Különben is -hogy mi lesz 20 év múlva,az az adott párt érinti.

Bírom,hogy mindenki azzal foglalkozik,mi lesz a gyerekükkel-ha korán megvénül az apuka.vagy meghal .

Nincs más csámcsogni való.

Utálom,ha valakit megszólnak az emberek.

Bezzeg,ha lop-csal,hazudik az illető,az már természetesnek számít manapság,mert lassan ez a menő.Hát nagyon szomorú.

Kicsit nyitottabbnak kellene lenni.


Sajnos,nem egy imerősömnél történt családi tragédia.

Az egyik anyuka 3 gyerekkel,a másik pedig egy volt osztálytársam-aki 4 gyermekkel maradt egyedül,mert a férje autóbalesetben meghalt 36 évesen.

Az élet kiszámíthatatlan.

56. Grácia (válaszként erre: 55. - 9242a6388c)
2010. jan. 9. 13:51

biztos hogy nem :) A gyerekek nem ilyen szemmel nézik a szülőket hidd el a fiamnak fel sem tűnik hogy a férjem idősebb nálam... és van nagypapa is...

És különbséget tud köztük tenni :DDD

55. 9242a6388c (válaszként erre: 54. - Grácia)
2010. jan. 9. 13:48

Sok beleszólása nincs, sőt egyáltalán nincs beleszólása.Tényleg csak szomorú...

Benne lenni egy szituációban, vagy csak hallani róla nagyon más...

Én nem itélkezem, főleg azért nem, mert az én kapcsolatomban meg én leszek az "öreg anyuka" a párom meg a fiatal apuka... Nagyon remélem hogy a lányom nem fog szégyelni engem...:)

54. Grácia (válaszként erre: 53. - 9242a6388c)
2010. jan. 9. 13:37

De ez az egész nem az ő döntése, vagy elfogadja vagy dühöng rajta.

Attól hogy neki nem tetszik ez az élethelyzet, attól még megtörténik.

Elítélni mást nem az ő feladata, szerintem senkié sem.


Az ő részéről lehet szomorú ez miatt, mert ott a férj akivel az apja nem úgy törődik ahogy kéne.

Jön egy kisbaba...


De igazából nem sok beleszólása van...

53. 9242a6388c (válaszként erre: 52. - Grácia)
2010. jan. 9. 13:32
Szerintem True, mint aki benne van ebben a helyzetben emészgeti, próbálja helyretenni magában... ezért irta ki ezt a fórumot, szerimtem.
52. Grácia (válaszként erre: 38. - 7ed48e33ee)
2010. jan. 9. 13:28
Minek írsz ki ilyen fórumot ha nem fogadod el hogy ezt más el tudja fogadni, lehet hogy nehéz neked de ez van és túl kell rajta lépni
51. Bcicus (válaszként erre: 50. - Boszy28)
2010. jan. 9. 13:26

Nálunk ilyen nem volt, mert én a tesóim gyerkeivel ritkán járok össze, de egyszer még olyan 10 éves koromkörül, tollasoztam a nővrem lányával (3 hónappal idősebb mint én) és már nem emlékszem mit csinált, de megszivatott valamivel én meg mondtam neki, "na szórakozzál te a nénikéddel", mondta, hogy ő ezt teszi, és tényleg.

Apukámnak már vannak dédunokái is most van útban a harmadik.

50. Boszy28 (válaszként erre: 48. - Bcicus)
2010. jan. 9. 13:00

nálunk ilyenekből adódtak vicces szituk :)

Legidősebb nővérem fia, ha bemutatott a haverjainak: ő a nagynéném! felkiáltással, csak lestek. :) Mi meg röhögtünk.

Ja, asszem én is normális vagyok (még).

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook