Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ideiglenes, vagy állandó lakcím kell az orvosi ellátásokhoz? fórum

Ideiglenes, vagy állandó lakcím kell az orvosi ellátásokhoz? (tudásbázis kérdés)


2023. jan. 2. 07:50
Köszönöm szépen. :-) ez most nagy segítség.
2023. jan. 1. 11:42

Én is azt állítom hogy elég az ideiglenes.

Balatonvilágosi házaspár állandó lakhelye itt van, de ideiglenes lakhelyükként egy fehérvári lakás szerepel. Kifejezetten az orvosi ellátás miatt. Ennek köszönhetően Fehérvárra járnak orvoshoz, fogászatra stb.

2023. jan. 1. 11:34
Elég az ideiglenes, nekem is az van 10 éve. Kaptam már pár beutalót a helyi kórházba.
4. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Jucika33)
2023. jan. 1. 10:29
A kolléganőm lánya Pesten él, állandó lakcíme Szeged, mégis ellátták Pesten, sőt meg is műtötték, ideiglenes cím is jó volt a beutalóhoz.
3. Icuska538 (válaszként erre: 1. - Jucika33)
2023. jan. 1. 10:09
Szerintem háziorvos tud beküldeni! Csak úgy beutalót kórházba csak ha baj van akkor lehet menni.
2023. jan. 1. 10:07
2023. jan. 1. 09:58
Azt tudom, hogy a háziorvos ellát amúgy is. De nem találom sehol, hogy ha a közelünkben levő kórházakba szeretném, hogy valaki beutaló kaphasson, akkor elég az ideiglenes lakcím, vagy mindenképpen állandóra kell bejelentkezni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook