Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hüvelyplasztikát csináltatott valaki mostanában? Nagyon fáj? fórum

Hüvelyplasztikát csináltatott valaki mostanában? Nagyon fáj? (beszélgetős fórum)


1 2
13. monguszka (válaszként erre: 12. - Tempest)
2013. jún. 18. 20:25
Igen amennyiben nagyon zavar téged is és a partneredet is.Szóval ha kellő indokkal mész,akkor Tb támogatott a műtét.
12. Tempest (válaszként erre: 9. - Monguszka)
2013. jún. 18. 18:37
Értem, de ha nincs más problémám, csak szűkíttetném, azt is kérhetem?
11. labnemarika (válaszként erre: 1. - Monguszka)
2013. jún. 18. 18:36
Szia.Februárban volt hüvely plasztikám,méh eltávolítással együtt.Epidurálva voltam.A hatás elmúlása után,fájt.Őszinte leszek,nagyon fájt.Az első éjszaka rossz volt.De mikor reggel kivették a tampont és a katétert,sokkal könnyebb lett.4-5 napig kellett fájdalom csillapító.5x szültem(1 halott baba és 4 egészséges),volt mit rendbe tenni :).De,és ez nagyon komoly.Sokkal jobb lett a szexuális életem.Mint a szülések elött,nagyon jó munkát végzett az orvosom.Kitartást neked,jó lesz minden.
10. 55416fb8e2 (válaszként erre: 8. - Monguszka)
2013. jún. 18. 17:18
szerintem ne izgulj, az elso par nap lesz nehezebb, de az is kibirhato lesz, orulni fogsz, hogy tul vagy rajta, utana pedig naprol napra konnyebb lesz :)
9. monguszka (válaszként erre: 5. - Tempest)
2013. jún. 18. 17:15
Műtét közben szűkítik is,ha minden igaz helyre állítják az eredeti állapotot.Nekem két lépésben tudják majd megcsinálni.Most egy elsőfali hüvelyplasztikám lesz,és 5-6hét múlva ha meggyógyulok,akkor még egy hátsófali is kell a doki szerint.1napos sebészeten csináltatom egy V.kerületi Klinikán,ha esetleg valakit műtött már ott Dr. Kulcsár akkor várom a véleményeteket róla is és a műtétről is.Köszönöm ha megírjátok!
8. monguszka (válaszként erre: 4. - 55416fb8e2)
2013. jún. 18. 17:08
Mindenki azt mondta(az orvos is,)hogy nem lesz olyan vészes,de én azért izgulok,2-3hétig nem lehet emelni semmit,az első 3napban katéteren keresztül tudok majd zacskóba pisilni,ez nem hangzik túl jól,de remélem minden rendben lesz.Erre a nyárra buktam a vízben pancsikálást is... :(
7. monguszka (válaszként erre: 6. - Hmv.)
2013. jún. 18. 17:01
Hű ez elég durva!Remélem azóta is minden rendben van veled....
6. Hmv. (válaszként erre: 1. - Monguszka)
2013. jún. 18. 15:39

Esetemben plasztikának indult, a végén méheltávolítás lett belőle, hüvelyen keresztül.

Műtét közben derült ki, hogy az UH-nem lehetett látni, hogy lúdtojás nagyságú miómám van, nem csak a hüvelyfali hólyagsérv.

Tájékoztatott előre az orvos, hogy benne van a pakliban.

Tehát arra nem igazán tudok neked válaszolni, hogy a plasztika mennyire fáj, mert nekem akkor már az számított a legkevésbé!

6 hétig nem nagyon ugráltam, nehezebbet nem emelhettem - bár akkor volt 1 éves az unokám, természetesen nem tudtam neki nemet mondani.

49 éves voltam akkor.

2013. jún. 18. 15:26
A hüvelyplasztika "csak " egészszégügyi dolgok megoldására jó, vagy tudják szűkíteni is esetleg?? ( hogy javítan lehessen az együttlétek minőségén)
4. 55416fb8e2 (válaszként erre: 3. - Monguszka)
2013. jún. 18. 15:05
a mutetet vegzo orvost nem kerdezted, mire szamithatsz a mutet utan, mire kell vigyaznod, milyen fajdalmak lesznek es meddig? megiscsak o tudhatja a legjobban az allapotodat es a mutet menetet ismerve :)
2013. jún. 18. 14:46
3 hüvelyi szülésen vagyok túl(4kg-4,5kg-ig),és hólyagsérvem is lett,egyenlőre még csak köhögésnél,trüsszentésnél cseppen el a vizeletem,de azt mondták ez jó út az inkontinencia felé,ezért inkább megcsináltatom.
2013. jún. 18. 13:22

Nekem még nem volt ilyesmi, de pont szülés után vagyok 1 héttel... és elég durván 3 helyen szakadtam és vágtak is. Félek, hogy nekem is kell majd ilyen műtét.

Neked miért kell műteni?

2013. jún. 18. 12:08
2hét múlva műtenek.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook