Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hüvelygyűrűtől lehet hüvelygombád? fórum

Hüvelygyűrűtől lehet hüvelygombád? (beszélgetős fórum)


16. 06718ca650 (válaszként erre: 15. - Pampers)
2012. febr. 9. 17:39
hol kerül ennyibe? én 3600ért veszem. :(
2012. febr. 9. 17:28

ezt találtam:A Nuvaring gyűrű szintén fogamzásgátló, de a hüvelyből szívódik fel a hormon. Az ára elég borsos, mert 2800Ft a havi adag. Magának kell feltenni a gyűrűrt minden hónapban, majd levenni 3 hét után. Nem rossz dolog, én nem szeretem mert sokan híznak tőle és nagyon sokan panaszkodnak folyásról, meg persze esetleg idegentest érzés lehet szex közben. De persze van egy csomó ember aki elégedett vele. Tehát el kell mennie az orvoshoz, fel kell íratni, aztán meglátja, ha nem válik be akkor még minden visszatérhet a régi módszerre.


Üdvözlettel: Dr. Zsirai László

14. Lencsy (válaszként erre: 13. - Kangaroo Island)
2012. febr. 6. 12:06
Igen , én is így gondolom ,azért is írtam ,hogy talán az okozza amit kintről a kezünkkel viszünk be ..
2012. febr. 6. 11:20
Szerintem amit dugdosni kell, attól mind lehet gomba.
2012. febr. 5. 11:45
nekem lett és nem is használtam tovább.
11. Lencsy
2012. febr. 5. 10:37

Az nem lehet hogy nem a gyűrűtől van hanem attól, hogy mikor felhelyezed esetleg nem volt tiszta a kezed ? Bocs , nem arra gondoltam, hogy kimondottan koszos kézzel ..csak hát ugye a kórokozók ..

Én is felirattam pár hónapja a gyűrűt és kifaggattam az orvosomat a lehetséges mellékhatásokról , mert én sajnos hajlamos is vagyok a kandidára + hormontartalmú szereket sem igazán használhatok ..de az orvosom nem mondta hogy ellenjavallott lenne számomra . Amiért végül nem használom az más ..más miatt nem bízom a hatékonyságában !

10. Flex76
2012. febr. 4. 21:57

Csak annyit ir hogy ilyen mellekhatasa is lehet, de hogy mit kell csinalnod azt mar nam. Ugyhogy szerintem eltavolitom a gyurut, es hetfon beszelek a dokimmal, hogy ilyen esetben mi a teendo.


Koszi mindenkinek a valaszt!!!

9. timycat (válaszként erre: 8. - Flex76)
2012. febr. 4. 21:46
erről semmit nem ír a tájékoztató? Mert oké hogy csökkentett hormontartalmú, lokális foggátló, de azért mégsem lehet a hormonokkal csak úgy "játszani". Csak ismételni tudom magam: orvos!
2012. febr. 4. 21:40
Akkor szerintetek, vegyem ki a gyurut, es ne hasznaljam tovabb? Vagy vegyek a gombara valamit, es tovabbra is legyen fent a gyuru?
7. timycat (válaszként erre: 6. - Flex76)
2012. febr. 4. 21:38
:S azért szerintem még ne dobd ki, hátha véletlen egybeesés; aztán többet lehet nem jön elő... mindenesetre a dokit kérdezd meg erről
2012. febr. 4. 21:36
Na akkor, megint kidobtam egy par ezer forintot az ablakon. A dokim 3 havit irt fel, ki is valtottam, es itt Nemetbe a 3 havi adag 90 EUR.
5. timycat (válaszként erre: 1. - Flex76)
2012. febr. 4. 21:32
Akkor lehetsz; egyébként engem pont ez tartott tőle vissza anno; barátnőm mondta, hogy nála kihozta, noha előtte sosem volt gombája; aztán áttért más módszerre (tabletta) azóta sincs semmi baja
2012. febr. 4. 21:32
Ezt En is tudom, koszi a valaszt! Akkor ugy teszem fel a kerdest, hogy volt mar valaki hasonlo helyzetben?
3. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - Flex76)
2012. febr. 4. 21:30
ha a tájékoztatóban szerepel, akkor nyilvánvalóan lehetsz.
2012. febr. 4. 21:29
Szia,én ugyan nem használtam a legjobb barátnőm viszont igen én ő is bizony nagyon sokszor begombásodik..hogy most ez összefüggésbe hozható-e a gyűrűvel azt nem tudom de tény hogy mielőtt használni kezdte csak nagy ritkán volt ilyen problémája...
2012. febr. 4. 21:20
Hetfon kezdtem hasznalni eloszor a Nuvaring huvelygyurut, szerintetek lehetek gombas tole? A tajekoztatoben azt olvastam hogy lehet ilyen mellekhatasa.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook