Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hunfalvy János szakközépiskola Budapesten fórum

Hunfalvy János szakközépiskola Budapesten (beszélgetős fórum)

2019. febr. 1. 17:53
Sziasztok, esetleg valakinek azóta lett véleménye róla?
2009. szept. 28. 14:23

senki ezen kívül


hol találhatnék róla fórumot?

2009. szept. 25. 13:15

Köszi

Nyílt napon voltunk ott, de azért ott mindig dicsérik az iskolákat. Most azt mondta az igazgató, hogy az iskola átlaga kerek "4"-es. Direkt kihangsúlyozta, hogy a jó tanulmányi eredmény már jó. A fiam tavaly 4,7 volt.

A többi suliban még nem volt nyílt nap, így nagyon nincs hasolításunk sem.

3. 89b99f816e (válaszként erre: 1. - Malacka33)
2009. szept. 25. 13:01
Nyílt nap, nyílt nap! Ha kiválasztott sulikat, érdemes elmenni nyílt napra, mert ott sok mindent meg lehet tudni a suliról, és az ember a saját 2 szemével látja, hogy szeretne-e ott tanulni.
2009. szept. 25. 13:00
Huh. Én anno 100 évvel ezelőtt, amikor középsulit kellett választani, voltam ott nyílt napon, de nagyon nem tetszett. Akkoriban úgy tűnt, hogy sznob iskola, és az igazgató is igen kedvesen tájékoztatta a népet, hogy oda bizony ne menjenek 4-es átlaggal diákok. Nekem nem volt szimpatikus az egész, nem is felvételiztem oda. De persze azóta megváltozhatott sok minden.
2009. szept. 25. 12:57

Sziasztok!


A fiam most nyolcadikos tetszik neki ez az iskola. Akik esetleg ismerik vagy oda járnak ők, vagy valamelyik családtag tudna nekem irni valamit a suliról....


Bármi jót, rosszat stb.....

Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook