Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hu de utálom, hogy sógornőm puszi sorozatot ad a fél éves... fórum

Hu de utálom, hogy sógornőm puszi sorozatot ad a fél éves... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
21. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 21. 06:17

Egyetértek! Szerintem sem kellene egyetlen apró gyermeket sem a szülein, testvérein kívül puszilgatni még a kezét, kézfejét sem. Ugyanis az apró gyerekek előszeretettel dugják a kezüket a szájukba.

Amióta ilyen-olyan covid van, pedig egyáltalán nem engedném meg. Akármelyik változat jött eddig, mindegyiknek volt, van lappangási ideje!!

Lehetne ennyi esze akármelyik felnőttnek. Ha ez miatt valakinek szólsz, és megsértődik, az az ő baja.

2022. júl. 21. 06:06

Egyetértek Epressel és Channával.

Amúgy ennyire pici babát tényleg nem kell összeszuttyongatni,,de ezt meg Fi közölheti.

19. Ramcsika (válaszként erre: 13. - 934dba4365)
2022. júl. 21. 02:33

Az én gyerekem is kimondottan utálta. De ezt a családban szerintem szépen le lehet rendezni. Miért kell mindjárt "utálom....mert"?

Én ezt diplomatikus le tudtam rendezni. Amikor meg a gyerek már akkor volt, megmondta ő maga. Volt egy szomszédunk, két lánya volt. Teljesen kikapcsolt, ha a fiamat meg tudta egy kicsit dögönyözni. A gyerek úgy félt tőle ha már csak közelített hozzá. Tudta, hogy nem szereti de mégis

Azért nem utálkoztam, hanem szépen megmondtam neki. De tudta is. Csak hát a szeretet nála így mutatkozott.

18. brandy85 (válaszként erre: 15. - Channa*)
2022. júl. 20. 23:38
Sajnos igazad van!
17. 934dba4365 (válaszként erre: 13. - 934dba4365)
2022. júl. 20. 23:36
Most eszembe jutottak a nyálas puszik gyerekkoromból. 🤮
16. Channa* (válaszként erre: 14. - 934dba4365)
2022. júl. 20. 23:30

Hát nem tudom...

A tesóm unokája pl. igényli, hogy foglalkozzanak vele így is. Pl. nem nekem kell kényszerítenem a puszira, hanem, ha meglát, akkor rohan és a nyakamba ugrik, és ő is puszilgat engem. Ha meg olyanja van, akkor meg max. annyit mond, hogy szia.


Az idegen (villamoson utazó, utcán lófráló, szomszéd, kolléga) az más...

15. Channa* (válaszként erre: 8. - Epresturmix)
2022. júl. 20. 23:26

Egyet értek!


Nem értem a mai anyákat, hogy mit képzelnek magukról és a gyerekükről.

Úgy csinálnak, mintha a kiskirályt/lányt szülnék meg.


Aztán csodálkoznak, hogy senkit nem érdekel a gyerekük, senki nem segít nekik, és semmibe veszi mindenki az anyát.

Majd nyitnak egy fórumot a szülés utáni depressziójukról, és akkor is sajnálgatni kell őket.


És természetesen minden frusztrációjukat a saját gyerekükön vezetik le, akit még megpuszilni sem engednek meg.


Unom, hogy annyi "friss anyukát" látok a fókuszban. Vízbefojtotta, elhanyagolta, kínozta, megölte, bántalmazta....

14. 934dba4365 (válaszként erre: 5. - Channa*)
2022. júl. 20. 23:26
Bőven elég, ha a szülei puszilgatják.
13. 934dba4365 (válaszként erre: 6. - Groot)
2022. júl. 20. 23:24
Én is rühellem a puszilkodást. 🙄
12. 934dba4365 (válaszként erre: 11. - Hattori)
2022. júl. 20. 23:11
Ha olyan lesz, mint te, 100%. 😄
11. Hattori (válaszként erre: 4. - 934dba4365)
2022. júl. 20. 23:06
20 év múlva a csaját is levered
10. michelle.r (válaszként erre: 8. - Epresturmix)
2022. júl. 20. 23:03
Egyetértek. A saját tapasztalataim alapján azok ilyenek, akik úgy kezelik az állapotukat és saját magukat, mint ha a világ kilencedik csodája lenne. Egyik barátnőm pont ilyen volt az első terhességénél. Egy étteremben nem tudott úgy rendelni, hogy ne mondta volna el, hogy ő terhes 🙄 A harmadiknál már egészen normális volt.
9. brandy85 (válaszként erre: 8. - Epresturmix)
2022. júl. 20. 21:37
Szívemből szóltál! Keresztfiam párja pontosan ilyen sajnos. Ráadàsul neki esett rosszul (a lánynak),mikor azt mondtuk ő fog haragudni,majd ha ő akar dicsekedni akkor meg már "nem érdekel" a kisember senkit!
8. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 20. 21:12
Én meg azt utálom, hogy egyre több a “mindent és mindenkit utálok” típusú anyuka. Kezdjük azzal, amikor terhesek vagytok. Szerintetek mindenki egy nagy büdös paraszt, mindegy milyen kérdéssel áll elő. De paraszt. Mert te éppen terhes vagy és ne fárasszon! Aztán amikor megszületik, nem lehet sem hozzáérni, sem megnézni, ne adj isten, mint most is, megpuszilni. Komolyan, elmegy az eszetek a végére! Aztán csodálkoztok, hogy a kutya sem áll le veletek!
7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 20. 21:11

Jogos az érzésed, szólj érte. Hivatkozz a vírusra. Nem is illik más gyerekét nyalni, falni.

Ne foglalkozz vele, mit szólnak. Minden csoda 3 napig tart.

6. Groot (válaszként erre: 5. - Channa*)
2022. júl. 20. 21:00

Én sem szerettem, szóltam is. Azt sem szeretem amikor ismerősök, csaladtagok tolják elém a porontyokat puszilgatásra. Akkor is amikor a gyerekek taknyos betegek voltak. Kislányok fejét megsimizem, kisfiúkkal kezet fogok. A száj azon kívül hogy étkezünk vele, bizonyos értelemben a szexben is szerepet játszik. Elrettentő példa, hozzánk mar toppantak be úgy kisbabával hogy ... nagyon nem kellett volna megpuszilnunk, de dugta elém az anyuka. Finoman megállítottam a kezét hogy most nem puszizkodunk, nem volt idő mosakodni. Soha nem lehet tudni hogy a gyereknek puszit adó mit művelt előtte a szájával. Ráadásul sokan isznak alkoholt, cigiznek, izzadnak, szegény gyereknek miért kell ezt átélnie?

Én még felnőttekkel sem puszilkodom ha ki tudom kerülni ezt a borzalmas szokást. Házastárs, szülő, gyerek, nagyszülők és ennyi. Ha igénylik. Sógor és sógornő már más kategória, nem vérrokonok.

Az állatoknál is megvan wgymas szagolgatása nyalogatása, de annak célja van.

5. Channa* (válaszként erre: 4. - 934dba4365)
2022. júl. 20. 20:43
Miért?
4. 934dba4365 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 20. 20:41
Az enyémet (ha lesz) senki nem puszilgathatja majd! 😠
2022. júl. 20. 20:40
A nagynéni miért ne tehetné?
2022. júl. 20. 20:04
Mi lenne ha elmondanád neki?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook