Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hova menjünk Szilveszterkor? fórum

Hova menjünk Szilveszterkor? (beszélgetős fórum)


14. o.andi
2010. dec. 16. 18:52
??senki semmit!!??
13. o.andi
2010. okt. 12. 06:17

tud valaki valamit...igy két év távlatából??

irjon...:)?

12. o.andi
2009. dec. 12. 06:45

Szivesen elmennék valahová szilveszterezni...szálloda...welnes dolog jó lenne!!:_)

Nem tud valaki nem túl drágát??

2009. nov. 17. 13:07
Én az idén családi körben itthon szilveszterezek!
2008. dec. 30. 18:00
morrisons 2
9. Változó (válaszként erre: 6. - Bentley86)
2008. dec. 29. 10:14

:)))

kikapcsolódás, feltöltődés, érdeklődés, felvilágosítás, ismerkedés, barátság, megoldás :)

Egyébként egy háziasszony, anyuci, aki épp vendégül lát minket :D

2008. dec. 29. 08:30

Úgy tűnik bnőmmel virslizünk nálunk, sütizünk náluk persze mind a két helyen lesz vmi kísérő ital.

Aztán a helyi kocsmába lemegyünk biliárdozni, csak hogy hűek legyünk megunkhoz és ha már egész évben ezt csináltuk, akkor ezzel zárjuk le :-)

Aztán megyünk egy házi buliba.

Mozgalmas lesz remélem és jóóóóó :-)


Boldog új évet nektek és jó szórakozást!!!! :-)

2008. dec. 28. 19:20
Mi itthon leszünk az idén vásárolt kis lakásunkban,finom díszítés,nagyon finom kaják,kártya party unokabátyámmal és a párjával.Kevés pezsi és reméljük nagyon jó hangulat...ennél nem igen kell több:)EGÉSZSÉG,jövőre is:):)
2008. dec. 28. 19:19
Valaki árulja már el nekem,hogy mi az a hoxa?
2008. dec. 28. 13:07

Hello!

hát mi elég különleges dolgot találtunk ki a társaságunkkal idén. kibérelünk egy limót ami minden piával, luxussal fel van szerelve és abban fogunk csapni egy bulit...ráadásul egy cég (www.meglepkek.hu) szervezi helyettünk így csak semmivel se kell törődnünk!:)én már nagyon várom, kicsit olyan különlgesenek fogom érezni magam tőle!:)

2008. dec. 8. 08:35

Nagyon jók vagytok :-P

Én is szívesen szerveznék, csak nincs hely és nem elég a környéken a vállalkozó szellem, egyékbént minden más klappol :-)

2008. dec. 7. 08:04

Nem is adtál rossz ötletet, én is mennék házibuliba.

Debreceniek! Van valaki aki szervez bulit ( mondjuk hoxás bulit? )? :DDDDD.

2008. dec. 6. 22:30
Szívesen mennék hozzád, ha szervezel bulit:-))))))))
2008. nov. 29. 21:22

Sziasztok!!!!!!!

Közeleg a szilveszter és lövésem sincs,hogy hova menjek, milyen buliba, vagy érdemes otthon egy saját házi bulit rendezni????????

Ha van tipped, kérlek oszd meg velünk / velem :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook