Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ki mit ajánl? Hová menjünk nászútra? fórum

Ki mit ajánl? Hová menjünk nászútra? (beszélgetős fórum)


2012. jan. 24. 11:26
Törökorszg és Best Reisen irodával. Attól függ mennyit szántok rá. Lehetne sorolni acélállomásokat Van pár tippem.
26. CsillagTM (válaszként erre: 25. - Gröti)
2011. febr. 7. 21:04
az mennyire drága?
25. Gröti
2010. júl. 25. 20:58
Mi Madeirán voltunk.... Szuper volt!
2010. júl. 24. 17:58
Toscana, Provance,
23. HívesDomi (válaszként erre: 15. - Kamillka)
2010. jún. 3. 16:05
Igazad van. Eleget szerveztük/szervezzük az esküvőt, nekünk is szervezzen meg valaki valamit!!!!:-)
22. HívesDomi (válaszként erre: 17. - 18ba5935e0)
2010. jún. 3. 16:03
Nálunk is Tunézia van az első helyen. Ide szeretnénk menni. Melyik irodával voltatok?
2010. jún. 2. 16:16
Én megint St.Tropez-ba mennék...Monaco, Cannes egy köpésre van...Bor, mámor, Provance...hm...
20. wiki76
2010. jún. 2. 16:00
korfu :)
2010. jún. 2. 15:06

Jamaica!!!

Tenger,napfény,reggae...

isteni

2010. jún. 2. 14:57
Nem is tudom, szerintem nem az a lényeg hogy hova és hogy mentek, hanem az hogy örök élmény maradjon, amit ti tesztek azzá. Érezzétek jól magatokat, meg egymást! Utazási irodával egyszerűbb, de ha magad csinálod, akkor lehet hogy olcsóbb és megbízhatóbb. Meg az is jó móka lehet ha közösen jártok utána és tervezitek meg.
17. 18ba5935e0 (válaszként erre: 1. - HívesDomi)
2010. jún. 1. 22:32

Szerintem ha nagy és megbízható, régóta működő irodával mentek, akkor nem lehet gond.

Én jobban szeretek irodával utazni, még soha nem volt gond, igaz akkor sem, mikor mi szerveztük az utunkat.


Mi nászútra Tunéziába mentünk, fantasztikus és felejthetetlen élmény volt! Alig akartunk hazajönni, az emberek kedvesek, az idő, a táj, a hely gyönyörű. Nagyon jó volt a 2 napos szaharai túra is, bár egy kicsit fárasztó.

Viszont egybe lehet ilyen helyen kötni a punnyadós és az aktív üdülést, hiszen lehet jönni-menni, kirándulni, de lehet feküdni a tengerparton egész nap. Mi egyik nap mentünk valahová, másik nap pedig a parton pihentünk.


Sok boldogságot! :-)

16. haaeen (válaszként erre: 12. - Lizesett)
2010. jún. 1. 22:10
mar tobb, mint fel eve voltunk, de meg mindig osszeszorul a torkom/szivem, ha Kenyara gondolok :) mi nem csupan a tengerparton, szallodaban pihiztunk, hanem voltunk szafarizni, iskolat latogatni meg egy ottani csalad vendegul latott egy napig. hihetetlen es felejthetetlen elmeny volt.
15. Kamillka (válaszként erre: 1. - HívesDomi)
2010. jún. 1. 21:50

Szia!


A tensinek nagyon jó nászutas csomagjaik vannak mindegyik földrészen, sőt még hajóra is. A katalógusuk nagyon igényes. A fősulis gyakorlatom alatt megismertem a céget, megbízhatóak. Abszolúlt megfizethetőek az utak és tök jó dolgok vannak a nászutas csomagokban: pl limuzin vár titeket a reptéren, pezsi a szobában meg rózsaszírmokkal díszített ágy stb... Szerintem (főleg ha nem vagy jártas a magadnak foglalásban) nem éri meg szórakozni vele az esküvő szervezés közepette, mert ráböksz 1 nektek tetsző csomagra a katalógusukból és mindent megcsinálnak nektek. Arról nem is beszélve, hogy ez a nászutatok, ne ott érjen a meglepetés, hogy valami mégsem olyan a hotelban, mint amit neten olvastál róluk. Ha az utazásszervező közöl helytelen adatot a katalógusában, akkor viszont kárpótolia kell érte, ezenfelül vízumot intéznek és minden szükséges papírt. Jó utat;)

2010. jún. 1. 20:51
Sorrento-Amalfi
2010. jún. 1. 20:43
Köszönöm az eddigi tippeket! Csak így tovább!
12. lizesett (válaszként erre: 9. - Haaeen)
2010. jún. 1. 18:57

Nekem minden álmom, hogy egyszer oda eljussak!

:)

2010. jún. 1. 18:48
cőő, mi a Balatonon:P:P
2010. jún. 1. 18:42
Bora Bora :D:D
2010. jún. 1. 18:37
mi Kenyaban voltunk naszuton, igaz a hazassagunk utan 14 honappal :) addig sporoltunk ra :) de minden fillert megert.
2010. jún. 1. 18:08
Igen boldog vagyok tudom én ez a lényeg de néha elkeserítő csak dolgozunk és dolgozunk és megélünk de szerintem a nagy átlag magyar így van vele most örülni kell annak ami van:)))
7. 93515c3d87 (válaszként erre: 6. - 645b490433)
2010. jún. 1. 17:38
A lényeg ha boldog vagy a férjeddel :)
2010. jún. 1. 17:37

Jó annak aki mehet nászútra nekem egyik házasságomnál sem telt rá sajna:(

Elsőnél házat vettünk a másodiknál meg szegények voltunk mint a templom egere. De egyszer majd bepótoljuk ha lesz rá való.

2010. jún. 1. 17:37

Mi St. Tropez mellett voltunk nászúton :-)))

Szerintem, ha jól beszéltek angolul, vagy németül, intézzétek ti magatok, az a biztos...kicsit több utánajárás ugyan, de szerintem megéri, legalább addig is okosodsz :-) Én mindig ezt csinálom, ha megyünk valahova, akkor az adott országról napokig bújom a netet, hogy minél jobban képben legyek...és oilyankor jön a "jé, tudtad, hogy...?"-a nyolcvanadik ilyen után szokott a párom nagyon szeretni >-))))

4. Vikianya (válaszként erre: 1. - HívesDomi)
2010. jún. 1. 17:34
szerintem jó dolog utazási irodán keresztül menni, csak megbízható céget kell keresni. Ajánlom Lefkada-Nidri-t. Nem kifejezetten a tengerpartja miatt. Mi ott voltunk, és minden volt: túra a hegyekben, búvárkodás, hajókirándulás, gyönyörű környék.
3. 93515c3d87 (válaszként erre: 1. - HívesDomi)
2010. jún. 1. 17:30
Szia! Én még nászton nem voltam, de a párommal már utaztunk egy párszor. Volt utazási irodás utazásunk is és olyan is amit magunknak szerveztünk. Mind a kettő csodás volt, viszont van olyan ismerősöm akiket az egyik ilyen utazási iroda nagyon átvágott, úgyhogy vigyázni kell és alaposan utána kell kérdezni mindennek.
2010. jún. 1. 17:08

Mi minden utazásunkat magunknak szerveztük, és soha nem volt vele gond!

Gyerekkoromban a szüleimmel mentünk egyszer Görögországba utazási irodával, nekünk ugyan nem volt gondunk az apartmanunkkal, de mindenki másnak igen a csoportból.

2010. jún. 1. 17:04
Magunknak szervezzük vagy utazási irodán keresztül? Kinek milyen tapasztalata van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook