Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hormondiéta fórum

Hormondiéta (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
25. bimm2 (válaszként erre: 24. - Guruljka)
2013. máj. 25. 22:20

Hat akkor nagy meloba lehetsz! Jo sutes-fozest!

Ahogy irtad, nem szereted, ha megmondjak, mikor es mit szabad enned, szoval nem gyozkodlek arrol, hogy a hormondieta jo (meg en sem tudom, hogy jo e :) ) mindenesetre ha van akaraterod az etel mennyisegenek a korlatozasahoz, akkor le a kalappal.


Norbit en sem kedvelem kulonosebben, de az elvet, amit kovet, azzal egyetertek. Mondom, az uj hormondieta zsebkonyve is csak azt mondja, amit mas hormondieta konyvek is mondanak, csak o meg odateszi az update rendszeret is (neki legalabb van valami rendszere...) ezert is akarok diskuralgatni ki mit gondol...

Ha egyet megengedsz nekem - ha legyozod az ellenszenvedet norbitorna ugyben, egy ido utan TENYLEG szorakoztato!


Mi az hogy uj liszt-guru?!

24. Guruljka (válaszként erre: 23. - Bimm2)
2013. máj. 25. 22:09

Ezen gondolkoztam, amíg tésztát gyúrtam.

Egyrészt -spontán- az előttem szóló megjegyzésre volt válasz. Miszerint fogynak a jó szavak. Azonnal és elsőnek ugrott be, hogy N. vagyona jó szavak nélkül is növekszik.

Egyetlen szellemi terméke az összeszedegetett dolgokból való üzlet felépítése és menedzselése, és nem is lenne semmi bajom ezzel. Mindegyik sikerdiéta a befolyásolható tömegekre épít, de még a napi politika is.


Végül is nem tudom megmagyarázni az ellenszenvemet. De olyannyira ellenszenves már a látványa is, hogy szó szerint látni se bírom. Ösztönösen.

Elfogulatlan akartam lenni nemrég, és egy videóját meg akartam csinálni nemrég. Nem jutottam túl a köszönésén, még a gyomorszájam is összeszorult, ki kellett kapcsolnom.

Egyébként a kajái szemtelenül dárgák, és nem jut mindenki hozzá tényleg, mert az átlag boltok nem tartják a teljes választékot. A receptúrában akad olyan anyag, amit általában nem szoktak ételbe tenni, mert sok embernél hasmenést okoz...de végül is nem mindenkinél, oké.

Az alap: ne gondolkozz, vedd meg, amit mondok, és azt egyed.

De ismétlem, ezt mindegyik diéta mondja...bár a legtöbben nem gyártatják, amit javasolnak. Akad azért erre is példa, van itthon egy új "liszt-guru"...

Én most kinyújtom a bóti sima lisztből való tésztámat. :D

El is határoztam, hogy ezentúl én fogom gyúrni a tésztát...

23. bimm2 (válaszként erre: 22. - Guruljka)
2013. máj. 25. 21:45

:)

Akkor mire volt jo a korabbi epesnek tuno megjegyzesed?

2013. máj. 25. 21:33

Nem bűn.

Ügyes ember.

Innen-onnan összeszedegetett tudást a saját javára fordít.


Csak vegyétek a cuccait.

21. bimm2
2013. máj. 25. 21:32

Na es meg mindig a TEJrol...

MAr korabbi dietaim soran is igyekeztem visszafogni a tejivast, aztan ugy hozta a sors, hogy a gyomrom jelenleg elutasitja a tejivast (felfele torteno kijuttatassal). Szoval a korabban mar emlitett proteinporokat szigoruan vizzel iszom - nem nagy megalkuvas. Elegedett vagyok vele igy is.

Ellenben ha kaveba vagy teaba (IGEEEEN lehet fujjogni, a tejesteat imadom)teszem a tejet akkor seemi gond. Ezert egesz allo nap ittam kavet is es teat is tejjel. (figyelembe veve persze a mennyiseget)

Aztan olvasgatva a paleolit taplalkozasrol es a HORMONDIETAROl bevezettem az eletembe azt, hogy csak reggel illetve reggelire eszem-iszom tejtermeket.

Nem hiszitek el, de hatekonyabban veszitek sulyt!

Meg nem teljesen tapasztaltam ki a sajtok eseten, mi a helyzet, most biztos ami biztos alapon delutan mar azt sem eszem, de meg kiserletezem (mert ugye egy fini sajttal estere az huuuudejooo)

Szoval a tejet-tejtermeket en egyszeruen nem tudom kizarni az etrendembol... Mit gondoltok, erdemes lenne?


Maskulonben kiprobaltam a delutani kavemat KOKUSZTEJJEL! Nem hiszitek el, mennyire finomnak talalom. Isteni manna! Van aki ismerte ezt korabbrol?

20. bimm2 (válaszként erre: 18. - Guruljka)
2013. máj. 25. 21:22
Es akkor mi van? Az aki gazdagodik, az gonosz? Vagy gazdagnak lenni bun?
19. bimm2 (válaszként erre: 16. - Michelle.r)
2013. máj. 25. 21:22

Hat...

Norbiro tudni kell, hogy a hormondieta feltalalasat maganak tudja be, ami nem teljesen igaz.

A hormondieta, amirol en tobbet szeretnek tudni, az a Natasha Turner fele inzulin-glukagon hormondieta, meghozza azert, mert a Norbi fele Update Hormondieta a Norbi Update rendszerre van fektetve. Ez azt jelenti, hogy alapbol a sajat termekeit reszesiti elonyben, ami nekem nem elerheto. Ettol fuggetlenul hogy a Hormondieta Zsebkonyveben nagy felfedezesek mar nincsenek, akit erdekel (pl. EN) annak erdemes elolvasni es ne adj isten tagitani a vilagkepemet. Zomet mar az utolso konyveiben Norbi ennek a dietanak mar leirta... Nem tudom, mit jelent szamodra a 'megeri' kerdes,de bizom benne hogy valamicsket segitettem.

Ha valaki rendszerben szeretne latni a hormondietat es nyitott Norbi rendszerenek az elfogadasara, akkor erdemes (?) megvenni. 990HUF


Teged is erdekel a hormondieta?

2013. máj. 25. 18:08
De Sch.N. egyre gazdagabb...
2013. máj. 25. 16:44
Fogynak a jó szavak...
16. michelle.r (válaszként erre: 15. - Bimm2)
2013. máj. 25. 14:08
Nem, de tervezem megvenni a könyvet a tesómnak. Érdemes?
15. bimm2 (válaszként erre: 14. - Michelle.r)
2013. máj. 25. 11:45

Nekem megvan!

A hormondieta - amennyire tudom - nem azonos a meregmentes etkezessel. A 'meregmentes' jelenti azt, hogy megprobalod elkerulni a hormonnal kezelt elelmiszereket (es igen, igazad van, tobbek kozott a tejet...) Ez szerintem LEHETETLEN szoval reszemrol nem eletszeru.

Igen, engem a Norbi fele hormondieta erdekelne. A konyv is megvan de meg nincs elo ember, akit lattam, hogy kovetne. Te ismersz valakit?

14. michelle.r (válaszként erre: 13. - Bimm2)
2013. máj. 25. 09:25

A kollégám is ezt issza. Bakker, akkor ezért egytre hisztisebb? ;) Pontosan azért választotta ő is, mert abban nics tejfehérje.


Elég nehéz kikerülni a hormonmentes étkezést, az állatok húsával, tejével mind bevisszük :/


Schrobert Norbi most adott ki egy könyvet ezzel a címmel, azt ismered? Én nem, csak hallottam róla, hogy 900 forintért az üzleteiben kapható.

13. bimm2
2013. máj. 25. 07:40

A mai nap a proteinporokrol tanultam tobbet.

A borsobol es a rizsbol izolalt proteinporok azok, amelyek a noknek a legmegfelelobbek. Mivel abban semmifele tejkivonat nincs. Ugyanis az is hathat a hormonrendszerunkre.

Igy hat vettem egy borsobol keszult proteinport CSOKISAAAAAAAAAAAT, termeszetesen NO CUKOR :)

Hat mindig tanul az ember...

A csaj a boltban persze ezt olyan termeszetesseggel mondta, mintha arrol beszelne, hogy a vizet fel lehet forralni. nem varta el tolem, hogy tudjam, csak tajekoztatott.

Bizonyara nehany gyuros fiutol kaphatnek reszeletesebb informaciot, de ezen gondolatomat egyenlore a ferjemmel nem osztom meg. Most kiprobalom a borsos csokis proteinshakemet.

HAJRA GLUKAGON!

12. bimm2 (válaszként erre: 11. - Guruljka)
2013. máj. 25. 01:18
ok,koszi:)
2013. máj. 25. 01:16

Beírtam itt fent (középtől kicsit jobbra van) a keresőablakba, hogy inzulin.

Annyit kiadott itt Hoxán belül, hogy inkább keress rá, és úgy válogass, ennyit nem lehet belinkelni!

2013. máj. 25. 01:14
Van itt a hoxán inzulinos topik is, hátha megtalálom...
2013. máj. 25. 01:03
Oke, ez a hormondieta, amit te olvastal, azzal en sem ertek egyet... En az inzulin-glukagon hormondietarol ertekeznek szivesen, nem a terhessegi hormondietarol :) de barmilyen tapasztalat erdekel
8. bimm2 (válaszként erre: 6. - Guruljka)
2013. máj. 25. 00:59
Talan csak a szemelyisegedbol adodoan fegyelmezetlenke :) De ez jo! Mindenkinek azt kell csinalnia, ami a szamara a legmegfelelobb. Ha igy is sikeres vagy benne, ki kritizalhatna? Senki
2013. máj. 25. 00:52
A rendszer szóközt tett a linkek címébe, azokat ki kell venned.
2013. máj. 25. 00:51

Persze!


[link]


[link]


Én már attól begerjedek, hogy meg akarják mondani nekem, mikor mit ehetek. Ha megkívánom, megeszem, nekem ne írjanak elő ilyesmit! (Önfejű vagyok, ugye?)

5. bimm2 (válaszként erre: 4. - Guruljka)
2013. máj. 25. 00:48

koszi :)neked is

a cikkeket van lehetoseg belinkelni?

2013. máj. 25. 00:47

Kíváncsi voltam és megnéztem, de valóban nem érint.

Én Neked kívánok sikeres fogyást, bárhogyan sikerül is!

3. bimm2 (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2013. máj. 25. 00:44
Tok jo! Sok sikert! Ez esetben ez a forumtema teged nem erint...
2013. máj. 25. 00:26

Ne haragudj, miután megnéztem két cikket is róla, én badarságnak tartom már a típusokat is. Én nem venném komolyan a helyedben egyik diétát sem! Éppen mert diéta.

Átálltam a célszerű táplálkozásra, mindent eszem, amit megkívánok, persze nem bármennyit. Nem éhezem, és lement eddig 16-17 kiló.

2013. máj. 25. 00:01

Elkezdtem ismerkedni a hormondietaval. Sok kerdesem van es szeretnem megosztani a tapasztalatokat!

Bomoljon a zsir :D

1 2 3 4

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook