Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Több vetélés után már érdemes a párnak kivizsgáltatni magát. Milyen vizsgálatok vannak ilyenkor, és mennyibe kerülnek? fórum

Több vetélés után már érdemes a párnak kivizsgáltatni magát. Milyen vizsgálatok vannak ilyenkor, és mennyibe kerülnek? (beszélgetős fórum)


13. one85
2009. júl. 25. 13:28

[link]

2007-ben volt 7000ft

2009. júl. 21. 17:31
a férjem eredménye 15 perc alatt megvolt aztán vissza kellett vinni a dokihoz
2009. júl. 21. 17:30

sziasztok

a férjem most volt spermavizsgálaton, 5 nap önmegtartóztatás után itthon megcsinálta a mintavételt és 1 órán belül be kellett vinnije a laborba

a kórházba kellett előtte konzultálni az urulógussal és ott kapta a csészét is

ez ingyen van


nőknél érdemes hormonszint ellenőrzést csináltatni, mert nálam is az a baj hogy nem bír megmaradni alacsony a progeszteron szintem és szedek rá hormont


a barátnődnek menszi előtt nincs sok ideig barnázása?

2009. júl. 21. 15:03
köszi :)
2009. júl. 21. 15:01
két lány egy fiu? az igen!
2009. júl. 21. 14:56

sikerült elolvasnom nem is tudom mit mondjak talán amit nekem is mondtak amelyik élni akar megmarad és nagy nagy lelkierőt neki és egézséges kisbabákat:)

ha lenne rá lehetőség mint régen a béranyaság én tuti bevállalnám:)

2009. júl. 21. 14:49
mekkora a nagycsaládod?:)))
2009. júl. 21. 14:48
nem enged :(rálépni
2009. júl. 21. 14:47

[link]

ez itt a hoxás babanaplójának a címe, innen mindent megtudsz. A legutolsó bejegyzés tegnapi....holnap műtik :(

2009. júl. 21. 14:42

orvosok igy nem tudták megállapítani hogy mitől lehet?habár ma annyi minden miatt lehet pl stresszes élet,emelés,bármi kiválthatja csak az ismerősim közt 15 embert ismerek akinek az első minimum elment

magán orvoshoz jár? és hova ha szabad kérdeznem

2009. júl. 21. 14:37
4.
2009. júl. 21. 14:34
Szia természetesen neki is kell vizsgálat egy feltétlenül ami a spermavizsgálat aztán lehet kell egy vérvizsgálat hogy nem e esetleg összeférhetetlenség van.A spermavizsgálat annyiból áll hogy kap egy kis pohárkát elmegy termel :D és leadja töbnyire ózkodnak ettől a férfiak elég vicces a kispohárkával mászkáló pasi de egyszeri alkalom és a párja is segíthet ha kell:)habár lehet ezt nem is fogják kérni csak a vérvételt korház válogatja amugy ha sztk-ba mennek ez ingyenes.Hányadik vetélése volt az ismerősödnek?Anyósomnak 5 vetélése volt két gyerek születése közt nekem 1+ 1 abortusz:(
2009. júl. 21. 14:28
Egy kedves ismerősömnek sajnos hamarosan szüksége lesz ezekre az információkra. :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook