Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Honnan lehet tudni hogy egy utazási iroda saját szervezésű útját hirdeti vagy viszonteladó? fórum

Honnan lehet tudni hogy egy utazási iroda saját szervezésű útját hirdeti vagy viszonteladó? (tudásbázis kérdés)


13. Anyagi
2018. okt. 16. 21:17
Köszönöm a hozzászólásokat!
12. kisj (válaszként erre: 10. - Michelle.r)
2018. okt. 13. 19:48
Kizárólag ott, ahol bizalmam is van;)
11. Guruljka (válaszként erre: 10. - Michelle.r)
2018. okt. 13. 18:51

Jaj, múltkor akkorát röhögtem.

Nézeget egy pasas egy elektroboltban mosógépet, hogy kicsi a választék, de van a másik bolt, majd ott is megnézi.

Mondtam, én a neten szoktam válogatni, és ha megtalálom a nekem megfelelőt, meg is veszem.

Mire kioktatott, hogy jobb azt személyesen. Persze, nyilván a bolt is azt csomagolja be neki, aminek az eladótérben az ajtaját nyitogatta, mert mást nemigen tudott rajta személyesen megtekinteni!?!?!... ☺

10. michelle.r (válaszként erre: 6. - Kisj)
2018. okt. 13. 18:40
A tévét, hűtőszekrényt, mosógépet megveszed az Euronics-nél, e-mag-nál, Médiamarkt-ban, vagy kizárólag a Sony-nál, Bosch-nál, vagy Teka-nál vásárolsz? ;)
9. Guruljka (válaszként erre: 8. - Kisj)
2018. okt. 13. 17:51
Ha egyedül nem tud... :D
8. kisj (válaszként erre: 7. - Guruljka)
2018. okt. 13. 17:23
Felőlem mindenki utazzon, ahogy szeretne és olyan irodán keresztül, akiben megbízik.
7. Guruljka (válaszként erre: 6. - Kisj)
2018. okt. 13. 16:29

Kezdem végképp nem érteni. :D

Ha az ajánlat megfelelő, esetleg le is lehet ellenőrizni, akkor nem mindegy tényleg? Csalántól függetlenül is?

Bármit ha vásárolsz, benne van más munkája is, mint azé, aki eladja.

A cipész kisiparosnak is vannak beszállítói.

6. kisj (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2018. okt. 13. 16:09
Szerintem nem mindegy. Nekem ez olyan, mintha más nemiszervével vernék a csalánt.
2018. okt. 13. 16:01
Nem értem, miért nem mindegy, viszonteladó-e vagy sem?
4. kisj (válaszként erre: 1. - Anyagi)
2018. okt. 13. 15:59
Szerintem onnét lehet tudni, hogy "jónevű" irodát választasz, aki már jó pár éve megbízhatóan a piacon van és nem egy tökömlötty társaságot.
3. Smirnoff (válaszként erre: 2. - Anyagi)
2018. okt. 13. 14:17
Hát, igen,telefonálni meg szervezkedni idő meg energia, épp ezt fizeted meg . Amúgy nem tök mindegy, ha megfelelő az ajánlat?
2. Anyagi (válaszként erre: 1. - Anyagi)
2018. okt. 13. 09:07

Úgy értem, hogy azon kívül, hogy felhívom őket és megkérdezem, aztán azt mondanak amit akarnak.

Meg felhívni vagy 10 irodát az elég macerás...

2018. okt. 13. 09:06
Honnan lehet tudni hogy egy utazási iroda saját szervezésű útját hirdeti, vagy viszonteladó?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook