Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Honnan lehet megtudni ha vírus került a számítógépbe? fórum

Honnan lehet megtudni ha vírus került a számítógépbe? (tudásbázis kérdés)


2010. ápr. 19. 17:57
:))) ellenőrzik :))
2010. ápr. 19. 17:56

Nekem azonnal jelez a gépem !!Ma is egy trójait kapott el .Nekem most a mikrosoft vírusírtója van , csak eredeti szoftverre engedélyezik ,azonnal elenőrzik .

De ez nagyon jónak tűnik .És magyar nyelvű .


De általában a vírustól nagyon lelessul a géped!!!!!


Ez van nekem most fenn .

Mikrosft Security Essentials

14. cikicakk (válaszként erre: 13. - Emagdi)
2009. jan. 15. 21:05
Köszönöm! Igen,angolul jönnek mind.Szerencsére még nem nyitottam meg egyet sem.Jó előre ki lettem oktatva, hogy a vírus milyen sunyi,csak ezzel nem voltam tisztában, hogy az én gépemen van vírus, vagy azén aki küldte.Igaz, hogy az Avast-al átnéztem, de ezek a rohadt vírusok mindig előttünk járnak.
13. emagdi (válaszként erre: 12. - Cikicakk)
2009. jan. 15. 17:53

az msn-es vírus nem megy át skype-on:)

persze lehet, hogy ott is terjednek vírusok, de az a lényeg, hogy ismeretlen linkekre nem érdemes rákattintani, még akkor sem, ha ismerőstől jönnek.

kivéve persze akkor, amikor amúgy is beszélgetsz vele, és mondja, hogy na most átküldöm a gyerek szülinapjáról a fényképeket, vagy ilyesmi.


ráadásul ezek a linkek általában angolul jönnek, szóval elég gyanús, ha egy magyarul beszélő ismerősöd angolul ír szöveget valamihez.

12. cikicakk (válaszként erre: 11. - Emagdi)
2009. jan. 15. 17:01

Nagyon szépen köszönöm a válaszod.Megnyugtattál.Az egyik msn partneremnek már szóltam telefonon.Skypon azért beszélgethetek vele? Ott nem jön át a vírus?

A másik 2 partnert meg letiltottam,mivel nem tudom őket elérni.

11. emagdi (válaszként erre: 10. - Cikicakk)
2009. jan. 15. 16:43

ha idegesít, le tudod tiltani az adott partnert, és nem fogsz tőle többé üzenetet kapni.

(de azért szerintem előtte szólj neki, hogy vírusokra mutató linkeket küldözget a partnereinek)

az ő gépükön van a vírus, nem a tiéden. (a tiéden akkor lesz majd rajta, ha rákattintasz a linkre és letöltöd ami ott van)

2009. jan. 15. 16:02
Lehet, hogy nem jó topikba írtam, de a problémám a következő:Napi szinten,mindig ugyanattól az msn partneremtől jön egy üzenet,Kénytelen vagyok rámenni,mert addig villog a tálcán még meg nem nézem az üzenetet.Állandóan valami fájlt kapok, vagy honlapcímet? Nem tudom.De mondom mindig csak ugyan attól a három személytől.De csak akkor mikor nincsenek bejelentkezve msn-.re.A fájlokat,persze már nem nyitom meg,mert tudom, hogy nem az az ismerős küldte.Szerintetek mi lehet ez?Én 2 napja néztem át a gépem avast vírusírtóval,nem jelzett vírust.
2008. dec. 8. 08:05

Szia!

Talán a rendszergazdát kellene megkeresni, és ő segít akkor(remélem)

8. dcde70a4a0 (válaszként erre: 7. - B9662b68b3)
2008. dec. 6. 04:48

Szia Én vagyok

Nagyon szépen köszönöm a tanácsodat,de sajnos nem sikerült,mert a rendszergazdánk letiltotta,a beállítást,van még valami okos ötleted?Nagyon szépen megköszönöm,ha megosztod velem.

szia:Farkas Kriszti

7. b9662b68b3 (válaszként erre: 6. - Dcde70a4a0)
2008. dec. 5. 15:06

Szia!Akkor talán állítsd vissza az időt.

Akkorra amikor utoljára jó volt minden.Ezt szintén vezérlőpult

6. dcde70a4a0 (válaszként erre: 5. - 120c31c524)
2008. dec. 5. 15:04

Kedves Are

Nagyon szépen köszönöm a segítségedet,a rendszervisszaállítást is megpróbáltam már,de sajnos ez sem sikerült,mert nem tudtam sem kijentkezni,sem rendszergazdaként be,ha van még valami ötleted,azt nagyon szépen megköszönöm,mert mindenképpen én szeretném,megoldani ezt a problémát.szia:Farkas Kriszti

5. 120c31c524 (válaszként erre: 1. - Dcde70a4a0)
2008. dec. 5. 13:01

tőltsd ke a nod32 vírusírtót

ingyenesen a letoltes.comrol

és futtasd le

+ mellé ami nagyon jó még az az adavare ez meg találja azt is amit a nod nem


ha ez nem segít a problémán,és nem talál vírust

akkor csinálj egy rendszer vissza állítást


vezérlőpult

teljesítmény karbantartás

rendszer

2008. dec. 5. 12:55
SAJATGEP megkeresed VEZERLOPULT megkeresed MEGJELENITES,itt ramesz es probalod allitani
2008. dec. 5. 12:50
Sajnos az ilyesmihez nem értek, de szerintem futtass át a gépeden egy vírusirtót.
2. b9662b68b3 (válaszként erre: 1. - Dcde70a4a0)
2008. dec. 5. 12:49

Szia!

Talán futtass le egy vírusirtót legelőször.

Nem kaptál semmi gyanús file-t amit kibontottál, vagy mailt?

2008. dec. 5. 12:46

Sziasztok Lányok

Nagyon szépen kérlek benneteket,ha tudtok segítsetek nekem.Egyik pillanatról a másikra minden weboldal háttere fehér lett,és van olyan oldal,ahol az oldal egyik részén normál méretű,a másik részén hatalmas betűk vannak,de olyan is ahol a betűk olvashatatlanul össze vannak keveredve,Nagyon szépen kérlek benneteket,ha valaki tud segítsen nekem a probléma megoldásában.

Nagyon szépen köszönöm

sziasztok:Farkas Kriszti

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook