Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Honnan lehet letölteni olyan diavatítéseket, ami esetleg szép tájkép és hozzá zene és magyar felirat van. Szoktam ilyet kapok emailon. fórum

Honnan lehet letölteni olyan diavatítéseket, ami esetleg szép tájkép és hozzá zene és magyar felirat van. Szoktam ilyet kapok emailon. (tudásbázis kérdés)

2008. jún. 24. 10:42
Köszönöm az infókat. Én sajnos nem tudok ilyet készíteni, nincs ötletem,nem tudok megfelelő szöveget kitalálni, stb. ezért szeretnék csak meglévőketletölteni, Ezek bármilyenek lehetnek, nem csak tájképesek.Sokfélét kaptam már /vicces, elgondolkodtató stb./ A canadai magyarok oldalt meg fogom nézni. Addig is ha még tudtok valamit, irjatok. Köszi
2008. jún. 24. 10:21
ide mindent mi pps ez a pontos oldal címe a fórumon belül .
2008. jún. 24. 09:54
A photoshop képszerkeztő,diavetítő programmal.
2008. jún. 24. 09:53
hogy tetszik-e akart lenni:)
2008. jún. 24. 09:53
Igen, PPointtal magad is készíthetsz ilyeneket!
2008. jún. 24. 09:53
szia!canadai magyarok oldalán, a fórumban az: ide minden ami pps!!Nem csak az általad felvetett téma,hanem sok minden más. Regisztrálnod kell és 20 hozzászólás után bármit letölthetsz!!!Csodás kis közösség! tehát:canadahun.com ha meglelted,kérlek írj,hogy tetszik.Üdvözlettel
2008. jún. 24. 09:46

SZia!

Én úgy tudom, hogy azt a Power Point nevű progiban lehet megkreálni.

2008. jún. 24. 09:45
Honnan lehet letölteni olyan diavatítéseket, ami esetleg szép tájkép és hozzá zene és magyar felirat van. Szoktam ilyet kapok emailon.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook