Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan lehet megerősíteni a hólyagot gyógyteával? fórum

Hogyan lehet megerősíteni a hólyagot gyógyteával? (tudásbázis kérdés)


12. Guruljka (válaszként erre: 8. - Dioevi)
2018. aug. 2. 21:00

Ha eszembejut, összehúzom-ellazítom odalent pár sorozatban.


Aztán ami izom ebbe beleesik, az tornázik. Ami nem, az nem. Annyira nem fogalkozom a dologgal.

2018. júl. 31. 09:49

Szia hasonló gondjaim vannak, de én SM-ben szenvedek, plusz gerincsérveim is vannak, mivel mindkettő kiváltó oka lehet nálam, nem nagyon foglalkoznak vele az orvosok.

Most akarom én is megrendelni ezt a teát a bükki füves gyuri bácsitól:

[link]

Ez egy inkontinencia keverék. De ha írsz az oldalra, szívesen válaszolnak neked a kérdéseidre. Mielőbbi gyógyulást kívánok!

2018. júl. 28. 13:34
Intimtornával remekül lehet erősíteni. Természetesen nem a hólyagot, hanem a gátizmokat. Nagyon hatásos, én a könyvből tanultam meg a gyakorlatokat.
2018. júl. 28. 11:58
hogyan lehet erősíteni? sehogy. kímélni, azt lehet, de erősíteni azt nem. Sem teával, sem ráolvasással, sem mással.
8. dioevi (válaszként erre: 7. - Guruljka)
2018. júl. 28. 11:13
Te hogyan tornáztatod ?
7. Guruljka (válaszként erre: 6. - Dioevi)
2018. júl. 27. 10:22

Én is 3 gyerek után és 60 fölött. Még nincs gyengeség. Ha eszembe jut, tornáztatom.


Ha már nagyon kell, akkor nálam is adódik néha probléma, de van valami más tényező is, amit még nem figyeltem meg, mert ez nem áll folyamatosan fent.

Gyógyszereket én sem akarok folyamatosan szedni, de gyógyteákat főzicskélni napjában többször se jobb. Na meg tényleg nem oldanak meg mindent a teák.

6. dioevi (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2018. júl. 27. 08:50
Sajnos ez már korral jár...., h. az ember ha már szült 3 gyereket és 60 felett van -nem tudja tartani úgy a vizeletet .Tőzegáfonyát (kapszulában szedek )
5. Guruljka (válaszként erre: 3. - Dioevi)
2018. júl. 26. 19:46

De évek óta szeded.

Te tudod, mi a probléma, megértem, ha nem akarod nyilvánosságra hozni.

Makacs gyulladásnál a torna aligha fog használni, ha pedig a hólyag izomzata hiperaktív, arra ihatsz bármilyen gyógyteát.

A tőzegáfonya jó hatásairól én is hallottam, ebből legalább vannak különféle kivonatok.


Én is iszom gyógyteát - ha nem tudok elaludni, vagy ha fáj a torkom. De évek óta fennálló panaszra már inkább az orvost nyelném le, de keresztbe.

2018. júl. 26. 19:37

Rákerestem google-lel, találtam tornát:

[link]

itt, görgetsz lefelé, teák receptjei vannak:

[link]


Sokat reklámozták az Urostemol Feminát, a Tőzegáfonyáról is hallottam, h. ilyen tünetekre való.

3. dioevi (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2018. júl. 26. 19:27
Nem azt mondtam, h. nem használnak a gyógyszerek, hanem ki akarom váltani. Meggyőződésem,h. teával is el lehet érni ,amit gyógyszerrel !
2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Dioevi)
2018. júl. 26. 19:10

Nem hinném, hogy különösebb haszna lehetne a gyógyteának, ha évek óta a gyógyszer sem szünteti meg a panaszt.


Sokféle problémára mondja a népnyelv, hogy "gyenge hólyag", érdemes lenne a pontos diagnózist tudni.


[link]

2018. júl. 26. 19:04
Szeretném kiváltani az évek óta szedett gyógyszeremet gyógyteákkal....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook