Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Holnap meglepem egy ajándékkal a kolléganőmet,nagyon szeretem őt! fórum

Holnap meglepem egy ajándékkal a kolléganőmet,nagyon szeretem őt! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

28. Epresturmix (válaszként erre: 27. - Globus)
dec. 13. 14:44
Nekem olyan jól tudnak esni ezek. Örült neki?
27. globus (válaszként erre: 25. - Epresturmix)
dec. 13. 12:48
Éppen ma vettem Sparban 20%-os kuponnal kapszulás kávét. Csak ő issza. Megláttam és jó ötletnek gondoltam.
dec. 13. 12:40

Vasárnap tönkre ment anyósom kávéfőzője.

Ma visszük neki az újat!

Nem is sejti. 😁

dec. 12. 11:02
Én is szoktam. Néha egy csoki, egy energia ital, vagy egy szép toll…
dec. 12. 10:43
De cuki vagy! 🥰
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Levarosbukta)
dec. 7. 17:10

"vallomás" fogalma meg van? Nem is értem miért válaszolok egy hihetetlenül rossz indulatú és kötekedő lénynek,de nem bírom magamban tartani és jogom is van hozzá hogy azt írjak,amit szeretnék!

Ha pedig "kicsikartam" akkor valószínű jó döntést hoztam :-)

22. levarosbukta (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 7. 15:31
Nem hinném, hogy én lennék a szerencsétlen mert nem én vagyok az aki párezer forintért vállveregetést és dicséretet csikart itt ki ezzel a szánalmas kiírással.
dec. 7. 15:29
Jól teszed.
dec. 7. 14:20

A témától kissé eltértem, de adni és kapni is jó dolog.

Én szeretek kapni is. 💚 Szerintem aki ad, kap is. Nem feltétlen egy időben, de ez normális esetben így működik. Nem az ár a fontos.

19. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 18. - Michelle.r)
dec. 7. 14:15

Ha valaki azt mondja, hogy ha éhen döglene, akkor sem fogadná el a segítséget (mindegy, hogy milyen formában, akár ajándék formájában), az számomra felfoghatatlan.


Esetemben volt arra példa, hogy az óvodában használt ruha vásárt tartottak. Nagy mennyiségű, teljesen jó állapotban lévő kinőtt, tiszta, vasalt gyerekruhákat vittem be. Még az eladást is vállaltam, egy szülőtárssal együtt.

Az óvónő megjegyezte, milyen jó dolog ez. Legalább a rászorulók nem könyöradománynak fogják fel, hanem elmondhatják, hogy fizettek érte.

Tehát ilyen szempontból megértem, hogy jót tesz az önérzetüknek, de szerintem az igazán rászorulók elfogadták volna ingyen is.

Na, mindegy.

Amiket én vittem be, azokat a darabokat tényleg fillérekért adtam olyan szülőnek, aki tudtam, hogy elkel a támogatás. Némelyik szülő viszont majdhogynem bolti árat fizetett néhány darabért, úgyhogy szép kis bevétele lett a vásár végén a csoportnak. Minden ruha elkelt.

18. michelle.r (válaszként erre: 12. - Birebora)
dec. 7. 13:39
Abban speciel igaza van, hogy nem mindenki fogadja jól. Volt már, hogy nekem is azt mondta valaki, hogy ha éhen döglene, akkor se fogadná el. De szerencsére a többség képes a helyén kezelni az ilyen gesztusokat.
17. michelle.r (válaszként erre: 9. - Levarosbukta)
dec. 7. 13:37
Lehet azt úgy is adni, hogy nem megalázó. Ne lásd mindenkiben az ördögöt! 😉
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Globus)
dec. 6. 19:04
Köszönöm!Tökéletes leírás és megértés!
15. Gretaa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 6. 19:02
Én is szeretem a kolléganőimet.🙂
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Myra)
dec. 6. 19:02
Köszönöm drága nagyon örült neki egyem meg,ma már feltette is magának! Persze segítettem azért neki
13. globus (válaszként erre: 12. - Birebora)
dec. 6. 18:57
Én sem látok bele semmi rosszat. Nem azt mondta, hogy nincs rá kerete, hanem beszerzéshez kért segítséget. Ha megteheti, miért ne ajándekozhatná, nem egy nagy tétel. Karácsony előtt legyünk nagylelkűbbek, főleg ha ismerjük az ajándékozottat.
12. birebora (válaszként erre: 9. - Levarosbukta)
dec. 6. 18:26
Miért gondolod ezt? Tényleg érdekel. Nekem semmi rossz nem jutott eszembe erről a kedves gesztusról. Van, hogy én sem engedem, hogy kifizessenek valamit.
11. birebora (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 6. 18:23

Aranyos vagy:)

Mit szólt?

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Levarosbukta)
dec. 6. 18:09

Ó te szerencsétlen,annyira nem érdekel a véleményed hogy hihetetlen!

Nagyon örült neki és egyáltalán nem érezte "megalázva" magát,mivel annak az éjjeli lámpának is nagyon örült amit 2 hete kapott tőlem!

Az hogy te mit hiszel el le...om :-)

dec. 6. 13:33
Ha eddig nem kapott tőled semmit, akkor ne most kezd az ajándékozást. Ha megkért, hogy vedd meg neki akkor hagyd hogy kifizesse. Nem kell megalázni, neked meg nem kell előre örömködni. Pont a nehéz körülmények közt élők a legsebezhetőbbek ilyen szempontból. Fogadni mernék, hogy eddig a kopott radirgumit sem kapott tőled, és ne is ird hogy de mert úgy sem hiszem el.
8. Myra
dec. 5. 18:52
Kedves tőled, biztos örülni fog neki.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Ghost👻)
dec. 5. 18:26
<3 :)
6. Ghost👻 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 5. 18:20

Holnap Mikulás, de pihenős leszek.

Ma mindenki kapott csokikat.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Ghost👻)
dec. 5. 18:14
De jó :) És mivel?
dec. 5. 18:10
Èn ma az összes kollègát megleptem. 😁
dec. 5. 17:53
Jól teszed:))❤️
dec. 5. 17:47
Szóval,megkért az egyik legkedvesebb kolléganőm,hogy vegyek egy zuhanyfüggönyt neki,mert elromlott a kerékpárja és nem tud begyalogolni érte a városba.Megvettem neki,de de nem engedem kifizetni ezt ajándéknak szánom,mert nagyon szeretem és tudom nehéz körülmények közt él. Nagyon várom hogy át adhassam neki!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook