Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hol található magyar internetes játszóoldal kicsiknek? fórum

Hol található magyar internetes játszóoldal kicsiknek? (tudásbázis kérdés)


24. sipizsuzsa (válaszként erre: 14. - Gyöngyi)
2008. aug. 16. 09:17
Négy unokám van. A legidősebb 13 éves és játszik a számítógépen, de nem állandóan, mert úgy van irányitva, hogy más is érdekelje, lefoglalja. Mellesleg állatorvonak készül. A kisebbik három és féléves. Már Ő is tudja használni a számítógépet. Természetesen nem egész nap ül előtte sőt nem is órákig, de a véleményem, hogy a gyerekekenek igen is kell a számitógéppel egy kicsit ismerkedni, megszokni és játszani, de azért vannak a szülök és a nagyszülők, hogy a gyereket észrevétlenül másfele is irányitsák. Én büszke vagyok, hogy a két nagyobb unokám tudja a számítógépet kezelni, tudnak játszani, és ez mellett rengeteg könyvük, játékuk van.Véleményem, hogy semmit sem szabad tiltani, de azért a felnötteknek kell az eszüket használni és a gyerekeket úgy irányitani, hogy mindenre nyitottak és kiváncsiak legyenek, tudjanak egy babával, autóval stb hagyományos játékkal is játszani. Csak egy költői kérdés mennyivel jobb a számítógépnél amikor a gyerek kap egy játékot semmin nem kell gondolkoznia csak bekapcsol egy gombot és az a játék valamit csinál, zörög, mozog, de semmilyen gondolkodásra nem ösztönzi a gyereket?
23. Serry
2008. júl. 21. 20:51

Ha jó oldalt akartok és újat akkor ott van a lego.com és a duplo-s játékok illetve a lego city-sek amik a kicsiknek valók.

De az egyszervolt a legtökéletesebb szerintem.

2008. ápr. 22. 22:52
egyszervolt. hu -t gyógypedagógusok ajálják, mert rengeteg fejlesztési lehetőség van benne és a gyerek észre sem veszi, hogy mennyit "tanul".
2007. okt. 21. 18:04
www.y8.com rengeteg játék van itt.
20. Szamó (válaszként erre: 19. - Süngombóc)
2007. okt. 21. 16:54
Az én kisfiam is itt szokott játszani (4 és fél éves). Nem kell félnem és figyelnem, hogy mivel játszik, mert itt igazán szuper játékok vannak! Minden gyerek megtalálja a neki megfelelőt. És nagyon szereti a meséket, mondókákat hallgatni.
2007. okt. 21. 16:47

egyszervolt.hu

Sok játék van,mondókák,versek,igazi,gyerekeknek való honlap.És talál magának olyan játékot,amely kedvére való,mert nagy a választék,és nem agresszív játékok vannak,hanem gondosan kiválasztottak és egyszerüek,minden korosztálynak.

Bevallom én is szoktam ott játszani,pedig 32 éves vagyok....

2007. aug. 21. 19:31

egyszer volt holnem volt.hu-n v. valami ilyesmi

mesék, versek, dalok, kézműves...

17. 104bdd8c43 (válaszként erre: 2. - Gkreka)
2007. aug. 21. 18:37
Nekem 3 éves korától van internet és nagyon profin játszik!! Jó érzékük van az ilyesmikhez a kis lurkóknak! Én is tátott szájjal néztem, hogy miket tud!!
16. 104bdd8c43 (válaszként erre: 14. - Gyöngyi)
2007. aug. 21. 18:35
Nekem 4éves és nagyon ügyesen kezeli a számítógépet és az internetet is. Télen sokat játszott,amikor már nem tudtam mit kitalálni neki akkor engedtem kicsit játszani( max 1 óra/nap) de azóta szinte soha!
15. ildiko0914 (válaszként erre: 14. - Gyöngyi)
2007. aug. 17. 11:09

Ezzel enis tokeletesen egyetertek, nem szorgalmazom, mivel a munkam soran erzem, hogy milyen hatast kepes kivaltani.Amikor ezt a kerdest feltettem akkor a gyerekem szamara uj volt a szamitogep mivel addig a lakasunkban nem volt, es persze hogy ket es felevesen minden erdekelte, ezert gondoltam arra megis, jobb ha nekivalo oldalon ismerkedik a teknikaval, azt bevallom buszkeseggel toltott el, hogy pl. milyen hamar rajott az eger hasznalatara, ami sok felnottnek nem egyszeru.Mintahogy a tv nezest sem reszesitem elonyben, ugy termeszetes hogy a szamitogepet sem.

Amikor tehetjuk kozosen meset olvasunk, vagy jatszunk, mikor erre nincs ido, mivel kislany igy velem van a konyhaba ahol minden erdekli es ezert ott is kozosen csinalunk mindent.

Koszonom, hogy megosztotta velemenyet!!!

14. gyöngyi (válaszként erre: 10. - Ildiko0914)
2007. aug. 15. 17:16
Neee! Mint 25 éve tanító pedagógus: Könyörgöm ne játsszon számítógépen egy 3-4 éves gyerek. Annyi játék van a játékboltban!!!!!
13. kandi
2007. ápr. 8. 09:47

Helló!

Én tudok Neked egy keresőoldalt ami gyerekbiztos azaz a gyerkőc csak neki való oldalakat érhet el: játékok, mesék, mondókák stb. stb.


[link]

12. ildiko0914 (válaszként erre: 11. - Nívea)
2007. márc. 24. 09:04
koszike
11. Nívea
2007. márc. 23. 15:45

[link]

Itt sokminden van a gyerekeknek.Lehet, h játékok nnemigen vannak rajta,de jo kis meséket és érdekes dolgokat találsz itt.

10. ildiko0914 (válaszként erre: 2. - Gkreka)
2007. márc. 21. 12:44
pl a kislanyom novben toltotte a 3 evet es mar juniustol jatszott az internetes gyerekoldalakon, habar erre nem vagyok buszke, mert van ennek jo oldala is de ebben a korban azert meg nem ajanlott, legalabbis az en tapasztalatom ez.Eszre sem vesszuk es fuggove valhat
9. ildiko0914 (válaszként erre: 4. - Dab7bf5054)
2007. márc. 21. 12:34
3 evesnek, az egyszervolt -at azt ismerjuk meg a minimaxot, csak szeretnek neki vmi ujat
2007. márc. 21. 12:12

Szia!

egyszervolt.hu

ilyenre gondoltál?

üdv moki

2007. márc. 21. 12:08
az én párom ovis unokahuga a minimaxon szokott játszani.Ezt elérheted a google->minimax és ott vmire kattintasz, vagy a stratlap.hu-ról
2007. márc. 21. 11:56
Az én neveltgyerekem még csak óvodás, de nagyon jó feljesztőjátékok vannak, amiket tud már használni.Az egér használatát 1 nap alatt megtanulta.
2007. márc. 21. 11:46
írj mailra, amit tudok küldök én is
2007. márc. 21. 11:45
mennyire kicsiknek?
2007. márc. 21. 11:39
Ha interneten szeretnél játszani a gyerekkel, írj az e-mailemre, mondok 1-2-t.
2007. márc. 21. 11:38
meg nem is hallottam ilyesmirol. hany eves kortol tudja egy gyerek hasznalni?
2007. márc. 21. 11:31
Valaki tud internetes jatszooldalt ajanlani kicsiknek ami magyarul van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook