Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hol lehet olyan korszázst/fűzőt venni, amit hétköznapra is fel lehet venni? fórum

Hol lehet olyan korszázst/fűzőt venni, amit hétköznapra is fel lehet venni? (tudásbázis kérdés)


6. Borzoska3 (válaszként erre: 2. - Era06)
2011. jún. 22. 19:43
Igy igaz, corsage = (esküvői, ballagási) virágcsokor
2011. jún. 22. 19:35

"corset" , "mider" néven a google csomó találatot feldob. Nagyon szépek, csak azt nem tudom, hogy milyen alkalomra lehet viselni ? Egyedül nem lehet sem felvenni,sem levenni mert a szalagos részt (hátul) be kell fűzni a saját alakodra. A szerencsésebb változaton a hátul lévő szalagos fűzésen kívül elöl is vannak kapcsok.

Nekem is nagyon tetszik, de ülni ugye nem lehet benne, legfeljebb elegánsan vonulni - maximum méretre készíttetett nagyestélyihez viselhető talán... Na, olyanom meg nincsen :) és nem is tervezem mostanában, hogy csináltatnék.

Az egészségügyi fűző az más kérdés - azt így keressél (pld. gerincferdülésre) ezt méretre gyártják - fűzőkészítők.

4. vegzos2 (válaszként erre: 2. - Era06)
2011. jún. 9. 14:45
Akkor jó,ha úgy írom,hogy utcai fűző?De amit én keresek az pedig inkább pántos korszázs...
2011. jún. 8. 20:04
szerintem az alakformáló bady is jó
2011. jún. 8. 19:25

fehérneműboltban. Inkább szexi ruhadarabnak számít manapság. Ma használt ruha boltban voltam, ott láttam ilyeneket. Világosíts fel légyszi, hogy kell ezt felvenni, öltöztető nélkül?


Bocsi,de a korszázs nem fűző.

2011. jún. 8. 18:54
Hol lehet olyan korszázst/fűzőt venni, amit hétköznapra is lfel ehet venni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook