Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hol lehet kapni?-Segítsünk egymásnak... fórum

Hol lehet kapni?-Segítsünk egymásnak... (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. okt. 9. 19:40
de ha akciós hálózsákot látott vki,szívesen veszem, ha leírja
2011. okt. 9. 19:39
meg olyan is volt, ami gumin volt, láncként. vegyes színben, mindenféle szín volt rajta, mint szíveknél
7. 902929e538 (válaszként erre: 1. - Zsizsi123)
2011. okt. 9. 19:37
szia. sztem ízesített szőlőcukorra gondolsz, sima volt a felülete és apró volt, ugye?a dobozos pez-ben van sztem olyan, azthiszem helló kitty-s
2011. okt. 9. 19:29
Akkor szívecske formájú régi cukrot nem tudja senki tudja lehet-e még kapni?:)
5. zsizsi123 (válaszként erre: 3. - Zarahell)
2011. okt. 9. 19:24
Köszönöm!:) Utánajárok.:)
4. zsizsi123 (válaszként erre: 2. - 04e95f637a)
2011. okt. 9. 19:23
Az sem rossz, de én most erre "nosztalgiáznék". :)
2011. okt. 9. 19:22
Ikeában láttam, de nem néztem az árát..
2. 04e95f637a (válaszként erre: 1. - Zsizsi123)
2011. okt. 9. 19:22
Szia,nekem a pehelycukor jutott eszembe elsőre...jajj az de fini,holnap veszek is :)
2011. okt. 9. 19:20

Sziasztok!


Ma délután elkezdtem gondolkodni, hogy lassan ideje elgondolkodni december 24-e ügyében, hogy ne mindenért az utolsó pillanatban kelljen majd futnom...


Eszembe jutott, hogy kisfiamnak jó lenne egy hinta bentre, ami olyan, mint egy kis kuckó, fészek, a plafonra van rögzítve. Egy helyen találtam neten, de horribilis áron, és az aukciós oldalakon sem jártem sikerrel. Szóval sehol nem találtam.


Innen jött az ötlet, hogy indíthatnák egy fórumot, ahol egymást segítenénk egy-egy nehezen fellelhető tárgy megtalálásában. Legyen az egy régi könyv, egy hozzávaló egy recepthez, egy alkatrész egy háztartási eszközhöz, stb. Egyszóval bármi, ami neked kellene, de nem találod, mások viszont tudják hol lehet kapni.


Szóval első hozzászólásként arra várnék ötletet, hol van ilyen függőhinta, amin gondolkodom (és persze elérhető áron). Segítségeteket előre is köszönöm.


Na, és persze, mivel nem saját célra hoztam létre ezt a topikot, ezért várom sorstársaim kérdését is.


Ja, ha már írok, lenne még egy kérdésem is.:)


Régen volt gyerekkoromban (úgy 20 éve...:) ) egy cukorka. szívecske formájú volt, és volt közte sárga, rózsaszív, stb.. Pontos nevére nem emlékszem, de állagra hasonló volt, mint most a pez cukorka. Tudja valaki, ilyet lehet-e még valahol kapni?:) ((Ha még emlékszik valaki rá, mire is gondolok...))

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook