Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hol és hogyan tudnám kezeltetni penészgomba allergiámat? Gyógyszerek nem váltak be. fórum

Hol és hogyan tudnám kezeltetni penészgomba allergiámat? Gyógyszerek nem váltak be. (tudásbázis kérdés)


7. puba
2009. febr. 12. 15:21

A moszkva téren van valami dokinéni aki biorezonanciás kezelést ad és elmondja milyen homeopátiás bogyókat szedjek van homeopátiás ismerősőm vele is konzultálok majd, ha valami pozitív történik mindenképp jelzem ezen a forumon, de várom azért a tapasztalatokat

Ma kellene a csodadokihoz visszamenni de nem megyek hogy megint 8-9 ezerért azt mondja hogy hát nemtudom hölgyem miért nem javul az állapota....

6. puba (válaszként erre: 4. - Berenik)
2009. febr. 12. 15:09
reggel ébredés után, majd a villamoson munkábba menet vízszerűen folyik és néha bedugul most már éjjel nappal felváltva.5 hónapja kezdődött.voltam orvosnál(fül orr gégészet) de mindenféle vizsgálat után csak a penészgomba allergiát állapították meg.Írtak fel gyógyszereket de én ezeket nem nagyon szeretném szedni,mert csak mégtöbb mellékhatásal mégtöbb gyógyszert írnának fel ..
2009. febr. 12. 15:04
Sziasztok! Én is allergiás vagyok a penészgombára is, meg más egyebekre is. Én gyógyszert szedek rá. De én még csak májusban kezdtem. Tegnap előtt kértem új gyógyszert, mert amit eddig szedtem semmit nem használt. És még középfül-gyulladásom is lett az allergia "miatt", mert nem szedtem a gyógyszert, de fölöslegesnek tartottam, mert nem hatott. Most még csak egy szemet vettem be az új gyógyszerből, kell három hét, hogy hasson. Kíváncsi leszek. De nem remélek semmit, mert a háziorvosom asszisztense is nagyon allergiás, azt nem tudom, hogy mikre... De ő nem szed semmit rá, mert semmi nem használ. Lehet én is így járok. Gondolom, ezt már neked is mondták, hogy a virágcserépben megtalálható penészgombától úgy védheted meg magad, hogy gyakran átülteted a növényeket. Ugye figyelni kell az élelmiszerekre is, mert azok is allergiás reakciókat válthatnak ki. Sajnos többet én sem tudok, nekem sem mondtak többet. És igazából segíteni sem tudtam, de gondoltam a tapasztalatomat megosztom... Amúgy nem remélek semmi jót, lehet, hogy úgy kell együttélnem az allergiámmal, hogy semmivel sem tudom, még enyhíteni a tüneteket sem, nemhogy megszüntetem....
4. Berenik (válaszként erre: 3. - Puba)
2009. febr. 12. 15:03
Neked is "csak" orrdugulásod van, vagy folyik is az orrod?
3. puba
2009. febr. 12. 14:52

akkor már ketten vagyunk kedves Berenik remélem valaki segít.

engem elküldtek egy "csodadokihoz"19ezerért megnézte a pulzusom és egyszer kezelt biorezonanciával 10 percig majd közölte jöjjek vissza néhány nap múlva vissza ,következő alkalommal ráfektetett egy mágneságyra 10percre 8ezerért,ja és megnézte a pulzusom....ezek után biztos nem megyek oda többet,allergiás vagyok de ennyire miért használják ki az embert????

2009. febr. 12. 14:45
Én is allergiás vagyok a penészgombára, de nekem szinte állandó orrdugulásom van. Kíváncsi vagyok én az az alternatív gyógymódokra.
1. puba
2009. febr. 12. 14:39

Sziasztok.

Sajnos nincs időm végigolvasni minden hozzászólást.

A segítségeteket szeretném kérni hol és hogyan kezeltessem a penészgomba allergiámat.szintetikus gyógyszerek amit az orvosi rendelőben felírnak nem jöhet szóba.talán az alternatív gyógymódok..

nagyon zavaró már ez az állandó tüsszögés és orr folyás..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook