Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hol és hogyan ismerkedtetek meg az aktuális párotokkal? fórum

Hol és hogyan ismerkedtetek meg az aktuális párotokkal? (beszélgetés)


1 2
2015. jún. 10. 10:46
11 éve szó szerint egymásba botlottunk egy szórakozóhely bejáratánál, aztán már bent is kerestük egymás tekintetét, onnantól nem volt kérdés, hogy ez első látásra az volt, aminek lennie kellett :))
2015. jún. 10. 10:39
Nem gondoltam, hogy ennyi személynek bejött a netes ismerkedés :)
2015. jún. 10. 10:30

Eddig sok aranyos történetet írtatok. :) Megmosolyogtattak. :)

Egyébként nem feltétlenül kell, hogy extrém helyen történjen. Csak ha van, akkor azt is leírhatjátok. :)

Egyébként a travian elég extrémnek számít. :D

2015. jún. 10. 10:28

Extrém?

Nem tudom,dntsd el Te.

Még akkor panelban laktunk,és mikor kinéztem az ablakon,megláttam egy srácot a haverjaival.Akkor azt mondtam Nekem Ő kell.

Városi rendezvény volt azon a héten mikor megláttam,és ott összefutottam vele,leszólítottam.

Azóta eltelt 15 év,és van egy 4 éves kislányunk.

11. unom
2015. jún. 10. 10:23
A Travian extrém helynek számít?
10. youlcsi (válaszként erre: 1. - Tarodid)
2015. jún. 10. 10:20

15 éve majálison.

Ő sörözött, én pedig cumisnyalókát szopogattam :D majd feltarháltuk egy barátnőmmel magunkat a körhintára ("naaaa, bácsi! nem vagyunk még együtt 40 évesek sem... naaaa, had üljünk fel a hattyúra!".


amúgy egy közös ismerős volt a társaságában, így odacsapódtunk kicsit beszélgetni, iddogálni.


fiatalok voltunk... buliztunk. szűk 2 hónap múlva jöttünk össze.

2015. jún. 10. 10:12
parom.hu :)
2015. jún. 10. 10:08

Legextrémebb hely, ahol ismerkedtem a mentőautó.

Az első komoly barátomat, akivel évekig voltunk együtt. Ő volt a mentőápoló. :)

2015. jún. 10. 10:05
Szia!Én a páromat már gyerekkoromtól ismertem,mivel a faluban,ahol lakott, nyaraltam mindig.A barátja kezdett el udvarolni nekem,aztán ahogy lenni szokott,pasik jöttek-mentek,ő(ahogy utóbb kiderült)a háttérben csendesen epekedett értem.2 évet várt,míg épp nem volt pasim,közben 1x-2x elhívott moziba,nem mentem,mert nem tetszett nekem. :)Aztán jött egy húsvét,eljött meglocsolni,én pedig belementem,hogy járjunk,gondoltam magamban,majd csak lekoptatom valahogy egy idő után....Háááát nem...közben még a régi csajával nem szakított...választás elé állítottam...írt a csajnak egy levelet,én adtam fel(postán,akkor még nem volt net)....azóta a férjem lett...lassan 30 éve már! :)
2015. jún. 10. 10:04
Csak sejtésem van, bevettem a számba és szopogattam, a bölcsőben...gondolom én.
2015. jún. 10. 10:04
Társkeresőn ismerkedtünk meg.Ő irt nekem.3 év és 4hónapja vagyünk együtt.Azóta született egy kislányunk aki másfél éves.
4. ancsika688 (válaszként erre: 1. - Tarodid)
2015. jún. 10. 09:58

1. Neten

2.Ő

3.Szia.:)

2015. jún. 10. 09:56

A Facebook extrém helynek számít? :D

Mindketten benn voltunk egy humoros(nak szánt) csoportban, aztán valamelyik posztjához hozzászóltam (egész pontosan a kommentelő barátnőmnek szóltam be). Hát így kezdődött... Másfél éve élünk együtt :)

2015. jún. 10. 09:56
netes társkeresőn ismeretem meg, én írtam neki :)
2015. jún. 10. 09:48

Igazából arra vagyok kíváncsi, hogy ki hol ismerkedett meg másokkal, vannak-e nagyon extrém helyek ahol összejöttetek az aktuális párotokkal, vagy az exetekkel?

Milyen körülmények között történt? Te kezdeményeztél, esetleg ő? Mit mondott először?

Meg amit még szeretnétek itt megosztani a világgal természetesen ebben a témában. :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2025, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook