Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hol érdemes DD-kosaras melltartót vásárolni? fórum

Hol érdemes DD-kosaras melltartót vásárolni? (tudásbázis kérdés)


20. MorninGlory (válaszként erre: 3. - Ea3e7161c6)
2016. dec. 12. 22:20

Nekem mindig azt mondják, hogy nincs, nem is szoktak tartani, mert nincs rá igény-kereslet.

Értem én, hogy a B-kosár a legkelendőbb általában, de a 20. üzletben már úgy vagyok vele, hogy de nekem van rá igényem b*sszus.:$

19. MorninGlory (válaszként erre: 18. - A6f6bb6c75)
2016. dec. 12. 22:09

Értem köszi :)

Igen, nekem is sok az 5-6 ezer is, de ha megéri, annyit még kiadok rá.

A pontos mérettel bajban vagyok, nem a kosarat illetően, hanem a körméretben. :$ Hol a 70-es jó, de volt olyan amiben csak a 90-es.

18. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 16. - MorninGlory)
2016. dec. 12. 07:58

A triumphban nem.

A tescoban a "speciális" nagyobb méretű kollekció kicsit drágább de így is 5-6000 Ft körül vannak. De például az a kettes csomag, amit írtam az alapból is csak 4000 ft/2 db.

De érdemes megvárni a leárazásokat, mert a tescoban például nagyon sok fehérnemű van; mindig maradnak tök jók akciósan is. Meg a triumphban is, mert azért nem hinném, hogy sokan kiadnak 11-15000 Ft-ot egy melltartóért. Én annyit tuti nem adnék... :D Már 6-7e Ft is elég sok (nekem), de ár-érték arányban így is azt mondom, hogy simán hozza ezt a szintet!

Egy bármilyen butikos, plazas melltartó is 4-5000 Ft és ég és föld...

Ja és ami még fontos lehet, hogy tudd a pontos méretedet! Mert a triumphban és a tescoban is (számomra) abszolút korrekt a méretezés.

Januárban mindenhol nagy leárazások vannak, nincs pénze az embereknek; én mindig ilyenkor vásárolok. :)

17. MorninGlory (válaszként erre: 10. - 2104cc91e8)
2016. dec. 12. 01:23
Igen, én sem vennék meg olyat, amiről nem tudom, hogy állna, jártam már hasonlóan; végre találtam olyat ami jó lett volna, de olyan hülye szabása volt...az ügyi tervező pont a "legkidomborodóbb" résznél húzta össze és megvarrta vagy fél km cérnával. Inkább önvédelmi fegyverre hasonlított :P:$
2016. dec. 12. 01:18

Köszi a tippeket! :)

Még egy kérdés; az ilyen jellegű butikokban is az a jellemző, amit eddig tapasztaltam másutt; minél nagyobb méret, annál drágábbak?

2016. dec. 10. 14:09
triumph, de drága. viszont tartós!!
14. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 1. - MorninGlory)
2016. dec. 10. 09:37

Szia!

Én a triumphot ajánlom. Tudom, hogy nem olcsó. Sőt , mondhatjuk, hogy elég drága... De jó akciókat lehet kifogni és én mindig találok is a méretemben. Nekem mondjuk 75D-s a méretem, de ebből szinte mindig vannak akciós darabok mindenhol.

Ha egyszer kipróbálsz egy ilyen melltartót, garantálom, hogy nagyon kényes leszel a minőségre. Nem kell húzogatnod, meg egyáltlaán nem is kell vele egész nap foglalkoznod, mert tart és kényelmes. Szép és tartós, nekem több olyan melltartóm is van, ami már kb. 5-6 éves! Nem bolyhos, nem szöszös, nem színeződött el , nem nyúlt meg... Sportoláshoz pedig csak ilyet!

Egy nagyobb cicinél már tényleg rengeteg szempontot ki kell elégítenie egy jó melltartónak, nem elég, hogy szép... De hát gondolom, ezt nem Nektek kell mondanom! :D


Illetve a másik nagy kedvencem, ami már jóval olcsóbb is, a tescoban kapható F&F melltartók. Ár-érték arányban ezek is elég jók. Itt vannak extra méretek is, meg ilyen mama kollekció meg ilyenek...nekem például van 1 ilyen is, mert kib*szott kényelmes! :D

Illetve a tescoban szokott lenni kettesével olyan melltartó, ami nem merevítős, és egy vékony szivacs az egész, valamint magasan záródó. Na ezek szezonvégén 2000 Ft-ért szoktak lenni, a 2 db. Nem bír el annyi hordást, mint egy triumph, de 1-2 évet ez is kiszolgál és jóval olcsóbb. Bár ez nem annyira szexizős, de kényelmes, és mivel nem mintás/csipkézett bármilyen felső alá felveheted. :)

2016. dec. 10. 09:19
Bonprix
12. 2104cc91e8 (válaszként erre: 10. - 2104cc91e8)
2016. dec. 10. 08:34
Ja, én Felina-t veszek, és az igazán mutatós, csipkés (bár nem túl olcsó)
11. globus
2016. dec. 10. 08:30
Kifejezetten fehérneműboltokban. Ne vegyesáru-háztartási raktáráruházban :)
2016. dec. 10. 08:20

Én egyszer rendeltem, de úgy dobtam ki ahogy kaptam :(

Képen nagyon mutatós, de amikor felvettem,

úgy lógott mint tehénen a gatya :(


Szóval, csakis próba után veszek!!

2016. dec. 10. 07:56

Mark&spencer amig meg nem vonul ki Magyarorszagrol

En 70E kosaras vagyok de csak intimissimit hordok ugyanis annak a 75D-je tökéletes!Egy probat megér:-)

8. MorninGlory (válaszként erre: 4. - Csroz)
2016. dec. 10. 07:31
Na igen, ez a baj :/ Mint írtam, páromtól kaptam egyet, az tényleg jó minőség. Csak az árakkal vagyok bajban.
7. MorninGlory (válaszként erre: 3. - Ea3e7161c6)
2016. dec. 10. 07:30
Megköszönném :)
2016. dec. 10. 07:29

Igen én is vmi csinibbet szeretnék, csipkés stb. Nem vagyok egy nagy "shoppingoló" de a fehérneműket szeretem. :)

Nekem is csak 2 van; fekete-fehér :/

A páromtól kaptam még egyet bugyi+melltartó (sajna nem tudom, hol vadászta). A bugyit elhordhatom jégeralsónak de a melltartótól nagyon boldog lettem :D

2016. dec. 10. 05:50
Pepcoban állítólag már beszóltak a központba, hogy hozzanak nagyméretűeket is. Több bolt is szólt nekik. Beszélgettem az eladó csajjal. Tök jót találtam, sötétkékben, egy enyhe mályvalilás beütéssel, csipkével. Minimális szivaccsal erre nem volt. A bugyiját elhoztam, mert az meg dög volt. Majd keresek hozzá melltartót. Jobb híján.
2016. dec. 10. 05:47

Én véletlenül nemrég egy kínaiban vettem feketét. Szerintem DD-t fehérben és feketében találsz főként.

Márkásak között biztos van. A márkásak drágák és általában jó minőségűek.

3. ea3e7161c6 (válaszként erre: 2. - MorninGlory)
2016. dec. 10. 05:45
Tegnap én sem jártam sikerrel. Voltam a Pepcoban, és 3 fehérneműboltban is, de egyikben sem volt! Nem tudom miért. Igen, csak fekete meg fehér van gyártva nagy méretben. A Valentin fehérneműbolt meg piszok drága (van online boltja is), pedig ott vannak méretben. Én is D-s vagyok, és összesen két db melltartóm van. Semmi több. Most rendelek az egyik fehérneműboltból ami itt a városunkban van. Hátha tud hozni. Ha gondolod, megkérdezem, hogy mik a lehetőségek. ;)
2016. dec. 10. 03:10

Sziasztok,


Több üzletben próbáltam már a méretemnek megfelelő melltartót találni. A legtöbb helyen nagyon kicsi a választék, (ha van egyáltalán) és nem találok olyat, amit szívesen viselnék. Általában teljesen egyszerű, fehér darabokat látok. De szeretnék csinosabb, színes fehérneműt találni.

Tudnátok tippet adni; mely üzletekben van nagyobb választék, elérhető áron? (Online butikokban természetesen már akadnak bőven, de sajnos amikkel eddig találkoztam, azt nem engedhetném meg magamnak.)

2016. dec. 10. 03:04
Hol érdemes DD-kosaras melltartót vásárolni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook