Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan védjük meg? fórum

Hogyan védjük meg? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. máj. 19. 20:33
Sok beszélgetéssel.
2012. máj. 19. 20:32
Senkit nem lehet megmenteni attól, hogy elkövesse a saját hibáit, és baromságokat csináljon.
2012. máj. 19. 20:25

Sziasztok, a hugomról van szó aki most 21éves és egy kicsit még sok szempontból naív és tapasztalatlan.

Anyuékkal lakik még, de természetesen dolgozik is meg minden, de mivel nemrég költöztek egy új városba, nincs sok ismeröse ott ahol laknak, így a hugim nagoyn sokat ül a gép elött és csetel.Ezzel nem is lenne olyan nagy probléma de sajnos van két srác akik szerintem hülyítik a hugomat és ez a kuka meg teljesen bedöl nekik.

Mondjuk nekem már az is gyanús hogy mind a két fiú olyan tipikusan alsónemü modell képeket tett fel magáról az adatlapjára, és mind a kettö az "amerikából jöttem" címü mesét adja elö.

Én - mivel pár évvel idösebb vagyok a hugomtól- már megtanultam a magam leckéit és csalódásait az interneten hogy eléggé szketpikus legyek ilyen dolgokat iilletöen.

Eléggé hihetetlen meséket adnak elö neki.Az egyik pl. olyanokat megsél hogy ö amerikában fogorvos aki a fogorvosi praxisa mellett modellkedik és most szögre akasztotta a rendelöjét azért hogy magyar éttermet nyithasson kint az anyukájával... Én is bejelentkeztem a netre és direkt beszédbe elegyedtem ezzel a sráccal, nekem olyanokat mondott hogy ö modell és most éttermet akar nyitni.A hugomat hónapokon keresztül füzte aztán hirtelen - amikor többröl lett volna szó mint csak csetröl - állítólag talált magának egy lányt akit majd be is mutat kint az anyjának...érdekes hogy amikor én beszéltem vele akkor arról volt szó hogy éppen párt keres magának mert mindenképpen magyar lányt akar...Szóval szerintem ennek a srácnak bejött párszor ez az amerikai duma és ezzel füzi a lányokat.

A másik srác is állítólag félmagyar de amerikában van és katona...A csetröl való eltünéseit azzal magyarázza hogy az anyahajón van és csak kevés ideje van a netre feljönni vagy egyáltalán levelet írni...viszont érdekes hogy ha a hugom a cseten nem azonnal válaszol akkor rögtön balhézik vele.

Az a baj hogy próbáltunk én is meg anyu is normálisan beszélni a hugommal hogy, ne öntse ki a lelkét ezeknek az alakoknak, és hogy legyen óvatos, de sajnos a hugom ezt mind támadásnak veszi és úgy gondolja hogy mi nem szeretnénk hogy ö szórakozzon, vagy hogy úgy gondoljuk hogy ö nem elég szép ahhoz hogy ilyen csinos srácoknak kelljen.Sajnos nem nagyon fogja fel hogy, itt nem erröl van szó, hanem arról hogy szeretnénk egy nagy csalódástól és pofára eséstöl megkímélni.


Én már azt is mondtam neki hogy, kérje meg a srácokat hogy ha komolyan gondolják, akkor küldjenek neki pl. egy képeslapot amerikából vagy egy kézzel írt levelet..de legalábbis valami kézzel foghatót. Persze erre mind a kettönek van kibúvója.Az állitólagos katona azzal hitegeti a hugomat hogy majd jön haza, és akkor majd hoz egy csomó DVD-ét a családjáról is meg majd mind megmutatja a hugomnak.De amikor a hugom levelet ill. képeslapot kért töle, akkor meg ráförmedt hogy, majd ott a nagy tengeren pont erre lesz ideje...nah de hiába mondtam a hugomnak hogy gondolkozzon már: ha valaki tényleg katona és csak nagyon kevés ideje van levelet írni vagy netezni akkor az majd pont a magyar csetre fog feljönni????

Sajnos addig fajult a dolog hogy, a hugom össze-vissza örjöng ha erröl van szó ill. teljesen besértödik mert valahogy nem akarja megérteni hogy itt nem arról van szó hogy ne beszéljen ezekkel az alakokkal, csupán meg akarjuk védeni.


Ha van tanácsotok szívesen fogadom, ha nincs az sem gond, jó volt leírni amit bánt.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook