Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 6 hónapos kisbabára mit tanácsoltok, mivel védjük erős napsütéstől az érzékeny bőrét? fórum

6 hónapos kisbabára mit tanácsoltok, mivel védjük erős napsütéstől az érzékeny bőrét? (tudásbázis kérdés)


2011. máj. 26. 13:29

Köszönöm a jótanácsokat!

De épp a faktorral kapcsolatban olvastam nemrég egy cikket, hogy az embereket beetetik 20, 30 stb. faktorszámú naptejekkel, napolajokkal, krémekkel, hogy márpedig kenni kell, közben pedig többet ártanak ezek a termékek, mint használnak. Igaz, nem égünk le, de nem is kap a szervezetünk D-vitamint, ami nagyon szükséges, többek között a D-vitamin véd a bőrráktól is. A csontok egészségéhez is szükséges a D-vitamin, babáknak, gyerekeknek a növéshez stb...

Azt hiszem, marad a nyári sapka, kalap, árnyék, és ha nem szükséges, 10-től du. 4-5-ig nem megyünk ki a szabadba.

2011. máj. 24. 19:20

Tavaly nyáron volt 7-8 hónapos a fiam,én a vichy 50+ -t vettem neki.Idén bioderma gyerek 50+ -t vettem.(nagyon fehér,ekcémára hajlamos babáról van szó,a bioderma elvileg káros anyagoktól mentes,és érzékeny bőrön is tesztelve lett)

Az a lényeg,hogy az összetevői között ne legyen olyan ami nem való a bababőrre,és 50+ -os legyen.

2011. máj. 24. 19:17
A bőrgyógyászom 50+-sat mondott a lányomnak és nekem is,pedig kifejezetten barna bőrű vagyok.DE inkább kerüljétek a napot amennyire lehet. :)
2011. máj. 24. 19:11
Az aloe verás 30 faktorosat ajánlom.
2011. máj. 24. 19:09

Sziasztok!


Szeretném kérdezni, hogy 6 hónapos kisbabára mit tanácsoltok, mivel védjük erős napsütéstől az érzékeny bőrét?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook