Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan tudom letiltani azokat az e-maileket, amik különböző női neveken, különböző címről, szex- és egyéb weblapok reklámjával jönnek? fórum

Hogyan tudom letiltani azokat az e-maileket, amik különböző női neveken, különböző címről, szex- és egyéb weblapok reklámjával jönnek? (tudásbázis kérdés)


2012. máj. 22. 10:02
Közben alaposan áttanulmányoztam az e-mail beállításaimat és a beállítások-spam menüpont alatt találtam egy olyat, hogy "Engedélyezett és tiltott zónák". A leírásában pedig ez szerepel: Itt felülbírálhatod a spam szűrő működését, tilthatsz egyes küldő címeket, akár egész tartományokat is. Szóval érdemes kutatni.
2012. máj. 22. 09:54
Igen ez engem is érdekelne, ugyanis rendszeresen kapok olyan e-maileket, hogy pl. Kinga lefeküdne veled, illetve ugyanez más nevekkel variálva. Ráadásul majdnem minden nap jön egy. Hiába nem nyitom meg illetve jelölöm spamnek, egy külön mappába kerül, onnan meg törölni kell megint. Semmi értelme. Jó lenne, ha ezeket le lehetne tiltani valahogy, vagy beállítani, hogy magától törölje a rendszer.
2010. jan. 8. 11:46
Hogyan tudom letiltani azokat az e-maileket, amik különböző női neveken, különböző címről, szex- és egyéb weblapok reklámával jönnek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook