Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan tudom elérni, hogy a webhelyre jellemző kis képecske legyen a parancsikonom? fórum

Hogyan tudom elérni, hogy a webhelyre jellemző kis képecske legyen a parancsikonom? (tudásbázis kérdés)


9. Lillus-M (válaszként erre: 8. - Kristo_f)
2012. nov. 16. 21:44

íezt nem tudtam (meg még egy csomó hiányosságom van)

Köszi!

8. kristo_f (válaszként erre: 7. - Lillus-M)
2012. nov. 16. 21:38

És minél jobban telepakolod az Asztalt ikonokkal úgy lassúl a pc felállása

Ott csak a minimális legyen

7. Lillus-M (válaszként erre: 6. - Kristo_f)
2012. nov. 16. 21:07

Jajj de kár....

Akkor megpróbálom a könyvjelzőt használni, hátha hozzádzokok

Köszönöm a segítséget nektek

6. kristo_f (válaszként erre: 4. - Lillus-M)
2012. nov. 16. 20:41

Értem már

Fox-ban nem is lesz benne

Ahogy alant irják, tedd az FF Könyvjelző menübe

2012. nov. 16. 19:50
Tedd a legfontosabb webhelyeket a könyvjelzőbe, ott a rá jellemző kis képekkel menti el magát.
2012. nov. 16. 18:56

Arra gondoltam, hogy amikor az asztalon egy webhelyre mutató parancsikont hozok létre (asztalon jobb egér gomb, új, parancsikon....), akkor egy fehér négyzetben a mozilla jelképe látható. Régebben pedig pici google, vagy pici OTP bank stb-k jelentek meg. Az ikoncsere lehetőségig én is eljutottam. De ott a saját gépemről tudnék valamit kiválasztani (valószínű még azt is konvertálnom kellene jpeg formátumból).

Ráadásul letöltöttem a win.7-re készült parancsikonválasztékot a chip.eu-ról de azt sem tudom behívni itt az ikoncserében. De mindegy is, mert hiszen abban nincsenek is benne ezek a kis jellemző jelecskék, amiket én szeretnék

3. kristo_f (válaszként erre: 1. - Lillus-M)
2012. nov. 16. 18:42
Tulajdonságok-Ikoncsere?
2. kristo_f (válaszként erre: 1. - Lillus-M)
2012. nov. 16. 18:37
Hogy hozol létre ilyen ikont?
2012. nov. 16. 18:15
Míg internet explorert használtam, addig az asztalon létrehozott webhelyre mutató parancsikonjaim változatosak voltak. Mióta átváltottam Chorme-ra majd Firefoxra, azóta egyhangú parancsikonokat hoz létre a rendszer. Jelenleg firefox a böngészőm, minden újonnan létrehozott parancsikon kék-narancs... Hogyan tudom elérni, hogy a wbhelyre jellemző kis képecske legyen a parancsikonom???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook