Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan tudnék segíteni? Kutya, állatok.... fórum

Hogyan tudnék segíteni? Kutya, állatok.... (beszélgetős fórum)

18. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Törpiszörpimörpi)
2017. jún. 22. 15:56

Azért ne essünk már át a ló másik oldalára! Az rendben van, hogy emberek az utcán élnek, az a gondod, hogy eleget sétál-e a kutya, és meg van kötve?? Igen, utcán kutyára szájkosár és póráz!

Ha megfogadod Andi tanácsát, a táp mellett lökj már valamit a rabvatartóknak is.

:((((((((

2012. dec. 23. 19:24

Menhelyen sincs túl jó soruk a kutyusoknak.

Így legalább szegény érzi, hogy tartozik valakihez, és simogatást is kap.

2012. dec. 23. 19:05
a kutyára értettem...
15. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 10. - Törpiszörpimörpi)
2012. dec. 23. 19:04

... és mit csináljanak a mobilradiátorral??

Hová dugják a konnektort??


A Keletiben is látni lehetett hasonlót :(

14. 447396604e (válaszként erre: 12. - Törpiszörpimörpi)
2012. dec. 23. 19:04
ha elveteted tőlük a kutyát, lehet rosszabb lesz nekik.nem tudhatod.
2012. dec. 23. 19:02
A mi kutyán akkor nyüszít mikor nasit kap,fél órán át futkozik vele a nappali és a háló között és nyüszít:DHa nem ismered az állatot akkor a szokásait sem.
2012. dec. 23. 18:54
Hidd el ez nem az volt :( Mindegy, aki jár a Nagyvárad téren, döntse el, én egy személyben nem fogom. Még a végén kihozzátok hogy megvádolom itt állatkínzással szegény nincstelen embereket, hát ki vagyok én?! :) Mindegy, ki ki döntse el maga :)
2012. dec. 23. 18:51
Nem biztos, hogy azért nyüszít, mert valami baja van... Zenélô ember mellett gyakran próbál a kutya "énekelni". De hallottam már olyat is a saját fülemmel, hogy a déli harangszóra nyüszített a kutya kizárólag és mindig :) Labrador volt az istenadta :)
2012. dec. 23. 18:46
Oké, nyüszít egy kutya az aluljáróban, a gazdái semmit se csinálnak, mintha mi sem történt volna, állnak ott mellette. Szegény emberek, de legalább van egy mobil radiátoruk, és egyébként is ki nem *** le. Hagyjuk. Biztosan mindenük a kutya.
9. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 1. - Törpiszörpimörpi)
2012. dec. 23. 18:43
Miért kellene bárkit is értesíteni?
2012. dec. 23. 18:36
szerintem nem hajléktalanok, csak nagyon rossz körülmények közt élnek. Ha nem lenne hol lakniuk az a sok hagcuccot nem tudnák hova tenni, azt odacipelni sem lehet könnyű. Nem egy kis gitáron játszik a bácsi
7. e48f774df8 (válaszként erre: 1. - Törpiszörpimörpi)
2012. dec. 23. 18:34
Érdekes amit írsz. A hajléktalanok kutyáin általában nem látok pórázt ,szelídek. Van olyan ,amelyik a kutyájának koldul. Azért valamikor csak megjáratják. Lehet hogy alváskor a kutya melegíti. A hatóságoknak kellene rábírni, hogy menjenek meleg szállásra, a kutyát pedig normálisan elhelyezni. De ha elveteted tőlük a kutyát, lehet hogy megfagynak.
2012. dec. 23. 18:33
önzőek az emberek :( a táp jó ötlet!!! :)
2012. dec. 23. 18:33
Hát ha gy vonyítana a kutyám azt nem bírnám hallgatni :( Lehet hogy mindenük a kutya, de ez vajon így jó a kutyának is?
4. 447396604e (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2012. dec. 23. 18:32
igen. én is így vagyok vele.
2012. dec. 23. 18:30
Állatmentőket....
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Törpiszörpimörpi)
2012. dec. 23. 18:30

Azoknak az embereknek nagy valószínűséggel a mindenük az a kutya. Szájkosarat meg nyilván azért tettek rá, mert muszáj. Gondolom emiatt is csesztették őket.

Nem vagy velük egész nap, nem tudod mit csinálnak. Látatlanban mondom, nincs rossz helyen az a kutya.

Ne akard tőlük elvenni, vagy emiatt bárkit értesíteni.

Vigyél neki tápot ha segíteni akarsz.

2012. dec. 23. 18:25
Minden nap munkába menet az egyik aluljáróban látok egy idősebb párt. A férfi szintetizátoron játszik, a nő hol ül, hol áll mellette, és gyűjtik az aprót. Ezzel eddig semmi szokatlan sajnos:( ...azonban van velük egy nagy testű kutya. Ott fekszik mellettük, meg van kötve, újabban szájkosarat is tettek rá. Egyszerűen a szívem szakad meg, mert reggel mikor megyek már ott vannak, mikor késő délután megyek, még ott vannak...az a baj hogy a kutya a múltkor keservesen nyüszített, vonyított, de nem engedik el. Egy kartonpapíron fekszik egész nap, illetve ...hát nem állok mellettük, de gyanítom nem engedik el és nem is sétáltatják. Félreértés ne essék, az embereket is sajnálom, de nekik van választásuk (szükségletüket nyilván elvégzik valahol), a kutyának nem igazán hogy elnéztem. Félek ezzel odamenni hozzájuk, hogy bántanak, vagy elzavarnak, ... egyedül nem tusok mit tenni. Kit lehet ilyenkor értesíteni??? Tudok nekik segítséget kérni? Attól hogy bedobok a kalapba egy százast, még nem fogják elengedni szegény ebet :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook