Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan tudnék hideg párát csinálni szerkentyű nélkül éjszakára a szobába? fórum

Hogyan tudnék hideg párát csinálni szerkentyű nélkül éjszakára a szobába? (tudásbázis kérdés)


2010. máj. 7. 16:07

én is toll allergiás vagyok ,meg por..


A hideg párásitó azért jó mert porlasztja a desztvizet és ezek az apró szemcsék hamarabb jutnak a légutakba!

17. 99279bb06f (válaszként erre: 1. - Bocaka)
2010. máj. 7. 13:17
Beáztatsz egy lepedőt és kiteríted egy kötélre.
16. Szasz23X (válaszként erre: 10. - Bocaka)
2010. máj. 7. 12:05

Ha csak éjjel... Nem tollpárnán alszik? Nekem is ilyen volt, hónapokig antibiotikumot szedetett velem az orvos, mire rájöttünk, hogy szimplán allergiás vagyok a tollra...

A toll, a poratka simán okoz ilyesmit. Próbáld ki, hogy alapos szellőztetés, ágymatrac tisztítás után, friss ágyneművel, stb is köhög-e. Ha nem vagy nem annyira, szinte biztos, hogy poratka.

15. bocaka (válaszként erre: 14. - 20a107e4c9)
2010. máj. 7. 09:32
Az a baj, hogy a mi parasitonk (kimondottan babaknak cimmel vettuk) meleg levegot enged ki. Most akkor az jo vagy nem?
2010. máj. 7. 09:29

Hát neki még szerintem nem csinálnak tesztet,inkább vérből nézik meg!!

Nekem a két kicsi kruppos igy mi állandóan párásitunk!!

A lányom már elnőtte majdnem,a kicsi most kezdte az ágy mellett megy ez párásitó:)

13. bocaka
2010. máj. 7. 09:28
...nem annyira baba, elrontottam a kategoriat:(
12. bocaka (válaszként erre: 11. - 20a107e4c9)
2010. máj. 7. 09:26
3 eves lesz 1 honap mulva.
2010. máj. 7. 09:25

Akkor én megnézetném a helyedben!!

Semmi extra egy vérvétel ,meg esetleg teszt attól függ hány éves??!!

10. bocaka
2010. máj. 7. 09:24
Nem is merult fel kerdeskent, pedig siman lehet...Ez a kohodes sak ejszaka jelentkezik. Nem tudom, hogy azert, mert fekszik, vagy a hely miatt...Akkor tud meg nagyon kohogni, akar oklendezesig, ha futkos vagy ugral.
9. ritamoto (válaszként erre: 1. - Bocaka)
2010. máj. 7. 09:22

Próbáld ki, hogy egy lapos ( viszonylag nagy átmérőjű)tálba sót teszel és meglocsolod vízzel, hogy épp ellepje.Mindennap pótolod az elpárolgott vizet belőle.A só nagyon szépen ki fog rakódni a tál szélére.

Hátha segít...

2010. máj. 7. 09:21

é is ezt akartam kérdezni ,mivel én is és a gyerekek is allergiásak vagyunk:(

csináltatni kellene neki egy tesztet ,pont egy óra múlva megyek én is ellenőrzésre!!:(

7. Szasz23X (válaszként erre: 5. - Bocaka)
2010. máj. 7. 09:18
és az orvos szerint nem allergiás semmire? Poratka, pollen, stb? ..........
2010. máj. 7. 09:16

Én vettek egy virág párásitót ami nagyon bevált és a negyed árú a hideg párásitónak,teszek fel képet a naplómba!!

Míg nem volt addig meg vizes pelenkákat teregettem ki.

2010. máj. 7. 08:55
Kisfiam egesz ejjel kohog, pedig teljesen egeszseges...az orvos szerint. Ezert szeretnem a parat kiprobalni.
2010. máj. 7. 08:54
ja, mellesleg én nem kínlódok, én kint hagyok a lakás X pontjain egy-egy tál vagy üveg vizeket télen-nyáron. Sokat számít, pedig nem hangzik annak :)
2010. máj. 7. 08:53
Nem tudom, mennyire tudom jól, de véleményem szerint a hidegpárásítót nem azért hívják annak, mert a pára hideg, hanem mert nem gőzt enged ki, hanem párát... Ezt meg aztán szerintem egy vizes sötétítővel is lazán eléred. Anyukám régen mindig azt csinálta. Nyitott ablakok, hideg vizes függönyök az ablakon, meg plédek. Nagyon jó hűvöset és párát csináltak.
2010. máj. 7. 08:48
Azert nem szeretnek gepet venni, mert eloszor ki szeretnem probalni.
2010. máj. 7. 08:47
Hogyan tudnék hideg párát csinálni szerkentyű nélkül éjszakára a szobába?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook