Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan tudnék egy gyomorürítő, béltisztító kúrát végezni? Tapasztalt ebben valaki? fórum

Hogyan tudnék egy gyomorürítő, béltisztító kúrát végezni? Tapasztalt ebben valaki? (beszélgetős fórum)


1 2
15. hajnalfény73 (válaszként erre: 12. - Csirivirir)
2012. jún. 8. 11:06
Keserűsó
14. moonlight13 (válaszként erre: 13. - Csirivirir)
2012. jún. 8. 10:55
Nekem a reggeli tejeskávé tökéletes! Próbáltad már?
13. Csirivirir (válaszként erre: 10. - Profectuscat)
2012. jún. 8. 10:53

Nekem igazság szerint az fordult meg a fejemben, hogy 4-5 napig zöldségeket, gyümölcsöket enni, nem gondoltam mindenféle porra. Valóban akkor ott lenne a hashajtó, de tablettát kizárt, hogy én bevegyek. Természetes úton gondoltam.


Köszi a linket.


Egyébként arra gondoltam, hogy majd valaki ad tippet, mely zöldségek olyan hatásúak, hogy pucolnak. Nekem a narancs nagyon jó erre, de már nem kapható. Káposzta-borsó -bab rettenetesen felfúj, akkor 2-3 napig csak szenvedek vele.


Ötletek?

12. Csirivirir (válaszként erre: 9. - Mafalda)
2012. jún. 8. 10:50
Nem tudod a nevét?
11. Csirivirir (válaszként erre: 7. - Moonlight13)
2012. jún. 8. 10:49
Problémám van vele, néha 3-4 napig sem megyek, és csak kellemtlenséget okoz, ha érted!
2012. jún. 8. 10:31

Én ezt tudom neked ajánlani!

Egészséges, vitaminban-ásványi anyagokban gazdag és közben kúrálod is magad.

Nem hiszem, hogy hashajtós teák jobbak lennének, ennyi erővel hashajtót is vehetsz be! ...


[link]

2012. jún. 8. 10:17
A gyógyszertárban kapni vmilyen port,amit sok(meg van adva mennyi)vízben fel kell oldani és azt inni.A pontos leírás ott van,vagy a gyógyszerész elmondja.Ezt adják annak,kit béltükrözésre készítenek fel.De aznap már csk folyadékot vehet magához.Ez rendesen kipucol 1 nap alatt.Igaz,a wc-n töltöd a nap nagy részét:((Családomban többen csinálták már,biztosan jó.Esetleg megpróbálhatod.
2012. jún. 8. 10:08
Pedig a káposzta a legjobb salaktalanító!
7. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Csirivirir)
2012. jún. 8. 10:05
Ez nem egészen világos, mit jelent az össze-vissza jársz wc-re?
2012. jún. 8. 10:01
Gyümölcs nap, a legjobb. Szenna teával vigyázz, kb 10 éve a barátnőm adott, folyton szorulásos voltam, első nap semmi aztána következő 4 et a wc ben töltöttem. Azóta sem vesz rá senki hogy igyam:)
2012. jún. 8. 09:51
Ezek okoznak némi kellemetlenséget, ezért este lefekvés előtt kell inni, de jól kpucolnak. Én ezeket szokta bevetni, ha túlzabálom magam, egy-két nap és kipucolódom, bár azt vettem észre, hogy aszerint hat, hogy mennyi pucolnia valója van. Ha sok, akkor jobban meghajt, ha nem, akko rkevésbé.
2012. jún. 8. 09:47
Szenna tea, mályva tea, bodza tea
2012. jún. 8. 09:46
Jújjjjjjjj, attól úgy puffadok, hogy még rosszabb lenne csak. :(
2012. jún. 8. 09:37
Egyél sok káposztát! :)
2012. jún. 8. 09:33

Szeretném a gyomromat rendbe rakni picit, mert eléggé össze-vissza járok wc-re, és zavar.


Sok volt az utóbbi időben a "bezabálás", szeretném teljesen kiűríteni, kipucolni.


Mit igyak vagy egyek ehhez és meddig?


Előre szólok, turmixgép nincs nálam, albiban vagyok, gyümölcscentrim meg soha nem is volt, tehát nem tudok olyan csinálni, hogy réaplé.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook