Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan tudnám megtalálni Ukrajnában élő édesapámat, akiről szinte nem tudok semmit? fórum

Hogyan tudnám megtalálni Ukrajnában élő édesapámat, akiről szinte nem tudok semmit? (tudásbázis kérdés)


29. kuszkusz (válaszként erre: 28. - Era06)
2010. febr. 12. 09:57
Szia!Azóta már több helyen is probálkoztam,de még sehonnan nem jött válasz.Bizakodó vagyok.Köszönöm az érdeklődésedet!
28. era06 (válaszként erre: 22. - Kuszkusz)
2010. febr. 8. 19:55
csak kíváncsi vagyok, sikerült ?
27. caffi (válaszként erre: 26. - Kuszkusz)
2010. jan. 23. 18:41

:)...

Remélem anyum és a tesója egymásra találnak...anyum naon izgatott....de azért persze h én is kivi vok h milyenek:)

26. kuszkusz (válaszként erre: 25. - Caffi)
2010. jan. 23. 18:32
Biztos nagy lehet benned a kiváncsiság,és az idegesség.Nagyon,nagyon sok erőt kivánok neked,és kívánom,hogy nagyon jól süljön el,találjatok egymásra!
25. caffi
2010. jan. 23. 17:31

Nem olvastam vissza.....de anyumat nemrég találta meg,Kanadában élő fél testvére valami családfa kutató segítségével!

Csak annyit tudott anyumról,h Erdélyből jöttek és h most Magyarországon él,és a lánykori nevét!

Húsvétkor jönnek haza,ak fognak először találkozni:):)

24. era06 (válaszként erre: 23. - Kuszkusz)
2010. jan. 23. 16:59
szivesen. Járj szerencsével.
23. kuszkusz (válaszként erre: 18. - Era06)
2010. jan. 21. 12:18
Nagyon köszönöm!már megtettem a megfelelő lépéseket ez ügyben.Tegnap egyből megnéztem és már ma cselekedtem.Szép napot kívánok neked!
22. kuszkusz (válaszként erre: 19. - C1e9612cd3)
2010. jan. 21. 12:16
Köszönöm szépen!Ma egy adatlapot töltöttem ki a keresését illetően.Remélem sikerrel járunk
21. kuszkusz (válaszként erre: 20. - Kefekötőke)
2010. jan. 21. 12:14
Igen,hason kérdések vannak nállam is.,de érdekes módon,mint ember milyen, nem érzem,hogy érdekelne.Vagy csak most érzem úgy.
20. kefekötőke (válaszként erre: 15. - Kuszkusz)
2010. jan. 21. 09:12

"Akarsz rolla beszélni?"

Bemásoltam ide a kérdésedet,ami tipikus agyturkász kérdés.Biztos észrevetted magadon,mennyire egyedül vagy,milyen óriási ez világ és milyen kicsi vagy benne,milyen nagyok a távolságok,mennyi rengeteg ember jár-kel.

Magadban azt gondolod: engem senki nem érdekel most csak egyetlen ember,az én édesapám.

Neked valami kis emléked van is róla,láttad életedben,és egyszer csak elment,eltünt mint a gyöngyöd mikor elgurult kislánykorodban.

Ezek teljesen természetes emberi érzések.És most képzeld el azt aki apa nélkül,vagy szerető ,vagy kevésbbé szerető apával nőtt fel!

Egyszer csak feléled benne a kíváncsiság:honnan jöttem,ki vagyok ÉN?

Ennyi volt talán amit a széles nyílvánosság is olvashat,a részletek biztos csak úntatnák a fórum olvasóit,leginkább privát levelezésben van a helye.

2010. jan. 21. 00:30
Taraszovkáról én azt találtam, hogy Kijevtől 11 km-re lévő község.
18. era06 (válaszként erre: 17. - Kuszkusz)
2010. jan. 20. 20:56
17. kuszkusz (válaszként erre: 16. - Era06)
2010. jan. 20. 20:45
Igen ott találtam 8 ilyen nevet.segitség beigérve,és folyamatosan várva.Köszönöm a segítségedet,aranyos vagy!
16. era06
2010. jan. 20. 20:36

Úgy tudom, hogy a vöröskeresztel kell kerestetni, és ha nem találja, akkor eltüntnek lehet nyílvánítani. Nem lehet, hogy meghalt.

Anyukádnak kellene őszintébbnek lennie. Miért- re a válasz ő is tudja a lelke mélyén.

Az IWIW-en keresgélj szerintem. Hátha találsz valakit abból a városból, aki valamilyen ifót tud adni.

15. kuszkusz (válaszként erre: 13. - Kefekötőke)
2010. jan. 20. 20:35
Igen,igazad van,de én 27 évig mindig mindenki érdekeit néztem.Az enyémmel ki foglalkozik?Én úgy gondoltam eddig,hogy nekem különleges nevem van,mivel még véletlenül sem hallottam ilyenről.Szombatig.Ráakadtam 8 ilyen névre.Felvettem az egyikkel a kapcsolatot hátha rokon.Igérte,hogy segít.Azóta várok,mert nem jelentkezett.Azon gondolkodtam azóta,hogy lehet nem is kell nekem ilyen megbízhatatlan segítség.Aranyos vagy,eggyütt érzel!A te kutakodásod?Akarsz rolla beszélni?
14. kefekötőke (válaszként erre: 11. - Kuszkusz)
2010. jan. 20. 20:31
Taraszovkáról nem hallottam,de van 2 ismerősöm is aki Ukrajnából származik,majd érdeklődöm.
13. kefekötőke (válaszként erre: 11. - Kuszkusz)
2010. jan. 20. 20:26

N alátod azért a végére kiderűl ,hogy arról van szó amire gondoltam.


Megértelek ,hidd el én értelek ebben a pillanatban a legjobban!(Én is csináltam kutakodást,de inkább már csak lelki harc volt)

Felnőtt vagy,felnevelt egy férfi akit apként kezeltél,nagyon,nagyon óvatosan kutakodj!

Gondolj édesanyád érzelmeire is!

Nem bitos hogy ő is szeretné ,hogy megtaláld,ettől még a te vágyad lehet jogos,de ne keverd bele az anyudat!

12. kuszkusz (válaszként erre: 10. - Era06)
2010. jan. 20. 20:24
Mivel nem tudott anyukám rolla semmit és nem is jelentkezett,úgy tudott csak elválni tőlle,hogy annak nyilvánitották,mivel anyukám még felvenni sem tudta vele a kapcsolatot.sajnos.....
11. kuszkusz (válaszként erre: 9. - Kefekötőke)
2010. jan. 20. 20:20
szerencsére anyukám ujra férjhez ment és a nevelőapukám tisztességel felnevelt minket.Az őrá való tekintettel nem érdeklődtem az "igazi iránt,de most már kiváncsi vagyok.Hallottál olyan falurol,hogy Taraszovka?Huszt körül van.Anyukámtól ha kérdezek valamit,mindig azt mondja,hogy ő már nem emlékszik.Hogy hohyan sül el nem érdekel!Az ember életében a legnagyobb felelőség a gyerek.Neki nem volt joga ahoz,hogy elvegye töllünk a lehetőségét annak,hogy ismerjük.(van 1 tesóm).éN CSAK EGYETLEN MIÉTRE VAGYOK KIVÁNCSI.
10. era06
2010. jan. 20. 20:17

Eltüntnek nyilvánították? Ki és miért?

Az emberek nem tünnek el, ha csak valami nem történt vele

9. kefekötőke (válaszként erre: 8. - Kuszkusz)
2010. jan. 20. 20:08
Így már más a "leányzó fekvése" ahogy szokták mondani.Azt is lehetett gondolni :édesanyáddal éltetek apa nélkül,és most felnőttként kezdtél kutakodni a felmenők után,egyébként teljesen természetesen.Ez néha rosszul szokott elsűlni.
8. kuszkusz (válaszként erre: 7. - Kefekötőke)
2010. jan. 20. 20:01
Édesanyámtól tudok rolla.Ők 4 évig házasságban éltek,de az utolsó 2év úgy telt el,hohy anyukám itthol,ő mag kinnt.És úgy váltak el,hogy eltüntnek nyilvánitották.Azóta semmi,nem is keresett minket.Szeretném megtalálni,kiváncsi vagyok a hirtelen miértjére.Igen,nem biztos,hogy azóta is ott él.
2010. jan. 20. 14:59

Honnan tudod,hogy édesapád,hogy Ukrajnában él?

A " minimális infot" kitől tudod?

Mindenesetre vigyázni kell,nehogy nagyobb zavart keltsél,mint ami eddig volt.

2010. jan. 20. 13:27
sztem is Vöröskereszt! Ők tudnak segíteni neked.
2010. jan. 19. 21:40

szerintem a Vöröskereszt a legjobb.

Unokatestvérem így találta meg a II. VH-ban eltűnt édesapjának a sírját.

Eddig még azt sem tudta, mi lett vele, tehát próbálkozz nyugodtan.

Szerintem elég lesz a születési ideje is.

4. kuszkusz (válaszként erre: 3. - 29e0b84c94)
2010. jan. 19. 20:36
igen,de annyira minimális infóval rendelkezem,hogy félek lépni.Valaki hallott már Taraszovkárol?
2010. jan. 19. 20:20
Én úgy tudom,hogy a Vöröskereszt ebben tud segíteni.
2010. jan. 19. 20:20
Vöröskereszt?
2010. jan. 19. 20:19
Hogyan tudnám megtalálni Ukrajnában élő édesapámat, akiről szinte nem tudok semmit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook