Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek hogyan tudnám megtalálni? fórum

Szerintetek hogyan tudnám megtalálni? (beszélgetős fórum)

2013. márc. 13. 15:00
Mert hogy emiatt ment el.
2013. márc. 12. 21:31

Ha nem a zséről szól a történet, akkor miért lett megemlítve? Anélkül is érthető lett volna, hogy mi a cél (ha a gyerek az)

Egyébként nem adhatják ki az adatokat.

2013. márc. 12. 16:52
Én nem ismerek pénzéhes izéket.Csak egyet de azt jól.Már vagy 22 éve.
2013. márc. 12. 16:33

először is azok akik saját magukból indulnak ki, és pénzéhes dögök, nekik üzenném, hogy a világot szerencsére még érző emberek is lakják.

a történethez az is hozzátartozik, amit eddig csak kicsit érintettem: hogy ez már az n-edik pasi a gyerek életében. plusz az anyja sem egy mintaanyuka. értsd: korábban amíg itt lakott, addig így csinálta. hajnal 5kor felébreszti a gyereket, elviszi az amúgy 200 m-re lévő ovodába, majd 6-12ig semmit sem csinál, és utána elmegy délutános műszakba. este természetesen már fáradt, ezért még le is ugatja a gyerekét ha szólni mer, hiszen neki pihenni kell.

annyira hihetetlen számomra, hogy egy ilyen emberre rá meri bízni a gyámhatóság egy gyermek fejlődését. jó lenne tudni mi van a gyerekkel.

még egy csavar a történetben: tavaly itthagyta az akkor még 4 éves gyerekét, és kiment ő is angliába a pasijával. fél évig nem is látta a gyerekét, csak képről. és csak most januárban jött ez a nagy családi érzés amikor is Y visszakérte a pénzt.

így már érthető?

15. szafaripók (válaszként erre: 6. - Bd55e3f068)
2013. márc. 12. 16:14
Nem is arra gondoltam, hanem ha rokontól, vagy valakitől kiderül, hova jár a gyerek, ott össze lehet futni anyukával...
14. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 1. - Csihiro11)
2013. márc. 12. 16:06
Ja a gyereket keresed te ,mi?Nem a zsét?Ha meg nem akar veletek találkozni akkor ne játsszál itt te Monk nyomozót.
13. c6973617d3 (válaszként erre: 12. - 5bcf1b7c01)
2013. márc. 12. 15:56
Biztos, hogy nem adják ki.
12. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 1. - Csihiro11)
2013. márc. 12. 15:42
Többismeretlenes egyenlet. Basszus, mint valami chikágói krimi. A kiskorút ki kellene hagyni a buliból. Remélem, nem adják ki az adatait!!
11. bd55e3f068 (válaszként erre: 10. - Csihiro11)
2013. márc. 12. 15:14
És akkor majd titokban az ovikerítésen kereszül beszélgettek a gyerekkel? Vagy mi lesz, ha megtalálod?
2013. márc. 12. 15:09
De én a gyerek miatt keresem. Én nem y vagyok. Akkor is így van ha ti nem hiszitek el.
9. bd55e3f068 (válaszként erre: 8. - Csihiro11)
2013. márc. 12. 15:09
Te meg ezért keresed, és nem a gyerek miatt :P
2013. márc. 12. 15:07
Azért tűnt el mert nem akarja kifizetni a tartozásátt
2013. márc. 12. 15:06
Amúgy nagy sunyiság van az egész családba. Anyum meg lehet, hogy sunnyog, de nem tudom. Ő mindig is X védte. Gondoltam ki derítem melyik kocsiszínbe dolgozott a pasi és meg kérdezem a főnököt, de nem hiszem, hogy elmondaná nekem. Vagy az Országos Lakcím-nyilvántartó de ott se mondanának nekem semmit. Gondoltam el megyek abba az óviba amelyikbe járt a gyerek de ha tudnak is bármit lehet hogy direkt nem akarják el mondani. Amúgy ezzel a gyereket teljesen tönkre vágta. Nagyon jól érezte magát az óvodába szerette anyumat is, de őt még ez se érdekli.
6. bd55e3f068 (válaszként erre: 2. - Szafaripók)
2013. márc. 12. 15:04
Nagyon remélem, hogy ilyen információkat nem adnak csak úgy ki óvódák.
5. c6973617d3 (válaszként erre: 1. - Csihiro11)
2013. márc. 12. 15:01
Akkor talán békén kellene hagynod, gondolom azért nem jelentkezik, mert nem akar, tartsd tiszteletben.
4. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Csihiro11)
2013. márc. 12. 15:01
Elég hihetetlen, hogy csak látni akarod a gyereket. Ha nem veszi fel a telefont, nem ír vissza, nem keres, úgysem akar látni, és te sem láthatod a gyereket.
2013. márc. 12. 15:00
Azt gondolom, Te már jelezted, hogy szeretnéd felvenni a kapcsolatot. Ha nem jelentkezik a testvéred, akkor egyenlőre Ő nem akarja. :( Szülői beleegyezés nélkül nem tarthatsz kiskorúval kapcsolatot - még ha az unokaöcséd vagy hugod is. Ha felnő és szeretne megtalálni, meg fogja találni a módját.Remélem előbb utóbb egymásra találtok a testvéreddel, és nem lesz akadálya a "láthatásnak"
2. szafaripók (válaszként erre: 1. - Csihiro11)
2013. márc. 12. 14:58
5 éves gyerek már jár oviba. Próbáld meg kideríteni, melyikbe (ha tudod, nagyjából hol laknak, körzet szerint)...
2013. márc. 12. 14:50
Van három testvérem, de most kettőről lesz csak szó (x és y). X akit meg szeretnék találni van egy öt éves kislánya. X kért y tól kölcsön sok pénzt, amit meg is kapott, de mikor szólt y, hogy szeretné vissza kapni a pénzt, amit adott akkor a testvérem behisztizett fogta a gyereket és eltűnt. Én szerintem a pasijánál lakik (A gyereknek nem a vérszerinti apja). Ez a pasi még a szüleinél lakik. A bkvnál dolgozott most ki ment angliába. Apum is a bkvnál dolgozik, de nincs annyira jóban a főnőkkel, hogy a főnők el mondja, hol lakik a pasi. Szeretném X lányát látni, mert nagyon hiányzik. Szerintetek hogyan tudnám meg találni? Már írtam neki facebookra skypra is de nem ír vissza. Telefonon se elérhető.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook