Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan tudhatom meg a pontos dátumot? fórum

Hogyan tudhatom meg a pontos dátumot? (tudásbázis kérdés)


1 2
6. katie_rose (válaszként erre: 5. - Dius1212)
2012. aug. 15. 21:23
Az a lnyeg,hogy egészségesnek látják-e illetve,hogy az egymáshoz viszonyított uh-k alapján megfelelő ütemben fejlődik-e. Aggódsz valami miatt vagy miért ennyire fontos a pontos dátum?
2012. aug. 15. 21:17
Azt mondjak hogy a 12 het elott kalkulalt idoponthoz kell igazodni mert a 12 hetig ugyan ugy fejlodnek a babak...es a 12 het utan mar a genetika befolyasolja a mereteket es ugye ekkor valtozik minden ultrahang alkalmaval a kiira idopontja is...akkor most az utolso uh idopontjat vegyem figyelembe vagy amit a doki leokezott a kiskonyvemben ami ugye a dec 12 ezt a 6/5 idosen mondtak..
2012. aug. 15. 21:16
Sehonnan. Vérzés első napja + 7 nap - 3 hónap = a várható szülés időpontja. Hogy hány napos a ciklus, az más kérdés.
2012. aug. 15. 21:11
Hm, tuti módszer sztem nincs. Én úgy estem teherbe, hogy közben szoptattam, mensim egyáltalán nem volt. Az uh napra pontosan megjósolta a szülés dátumát, ami 04.30. volt:)
2. katie_rose (válaszként erre: 1. - Dius1212)
2012. aug. 15. 21:11
Ezt sajnos nem tudják tutira kiszámolni :) A baba méreteiből fognak majd egyre pontosabban következtetni rá. Még azoknál sem biztos a dátum,akiknek pontos 28 napos a ciklusuk és félidőben van a peteérésük,mert ugye ott is becsúszhat egy extra peteérés :))
2012. aug. 15. 21:09

2012.02.23-an volt az utolso mensim elso napja.Marciusban nem jott meg, de nem aggodtam maskor is kesett mar.Aprilis 2-an pozitiv lett a teszt.Aprilis 5-en elentem a nogyogyaszhoz aki mensi szerint megallapitotta hogy 6 hetes vagyok, atkuldott ultrahangra ahol viszont nem lattak semmit.Az ultrahangos pappira azt irtak 4/3 hetes vagyok elo embrio nem abrazolodik...kontroll 04.23-an ekkor mar latszodott clr: 0.7cm volt a szules varhato idopontja 2012.12.12

Vedono azt mondta hogy volt egy koztes peteeresem akkor amikor meg kellett volna jonnie es azt szamolta hogy a megtermekenyites kb marcius 22ere teheto..Volt valakinek hasonlo?Van valami tuti modszer amivel esetleg vissza tudom szamolni?Elore is koszonom a valaszokat.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook