Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan tovább az orgazmusig? fórum

Hogyan tovább az orgazmusig? (beszélgetős fórum)


7. kerena (válaszként erre: 6. - Lillacska)
2009. okt. 29. 14:09
Most erre mit mondjak. Neked valószínű nincs ilyen problámád, így nem tudod őt átérezni.
2009. okt. 29. 14:07
Eleg fura sztori.
5. kerena (válaszként erre: 3. - 1c4f1f6e5a)
2009. okt. 29. 14:07
Kértem rá én is, hogy beszáljen a párjával, vagy ha gondolja beszélet vele én, mert vagyunk olyan viszonyban, de azt mondta, hogy neki ez ciki így elmondani a párjának, inkább ha úgy van "könnyit" magán. Na ezért fordulok hozzátok. Mert erre már én sem tudtam mit mondani.
2009. okt. 29. 14:05
Opps, azt elfelejtettem, hogy egyszer arra vetemedett, hogy megpróbáljon egy másik férfit, mert csalódott volt, és nagyon kíváncsi és fellángolt benne valami, (mert én is ezt mondtam)kipróbálta, de semmi, pedig állítása szerint nem 1x próbálkozott azzal az illetővel. Azóta is a párjával van.
2009. okt. 29. 14:03
Kedves vagy hogy segíteni akarsz:))De próbálta már a barátnőd ezt elmondani a barátjának:))Sokat segítene a dolgon.
2. eddit (válaszként erre: 1. - Kerena)
2009. okt. 29. 14:02
Talán nem passzolnak össze a partnerével....lehet, mással simán összejönne.
2009. okt. 29. 14:00
A barátnőm kérdését továbbítom felétek, mert én sajnos nem tudok neki ebben segíteni. Gondja, hogy lassan 30 évesen a párjával nem éli át az orgazmust, hiába igyekszik. Ja és még olyat is mondott, hogy ha egyedül van és önkielégítést végez, csak úgy tudja átélni a gyönyört, ha megfeszíti a lábát. (igy kb. 2 perc a csúcsig). Azt mondja, folyamatosan próbálkozik, hogy ne legyen megfeszítve a lába, a segge, de úgy nem érzi ugyanazt, mint mikor megfeszítti magát. Mivel mikor a párja kényezteti, nem tudja kinyújtva megfeszíteni magát, így nem is jut el a csúcsig soha. Mit tegyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook