Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan tovább a válás után? fórum

Hogyan tovább a válás után? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. jún. 9. 17:34

meggyőződésem, hogy ha egy feleség válni akar, annak komoly oka van! De, ha eddig eljutottál, akkor azt is tudod mit akarsz, és ami sokkal fontosabb, azt is, amit nem akarsz!

Én 25 év után váltam el, most 2 éve, és azt sajnálom, hogy nem voltam elég bátor, hogy előbb megtegyem! Ne értsed félre, nem azt bántam meg, hogy hozzámentem, hanem, hogy ilyen sokáig tűrtem, és maradtam!

Az én tapasztalatom, ne várd, hogy egyszerre jobb lesz! Egy rossz házasságból kilépni is nagyon nehéz, és megvisel! DE!!! Adj magadnak időt, és légy türelmes magaddal!

Nem lesz könyebb az élet, de hiszem, hogy boldogabb!!

Mindig csak egy kicsit nézz előre, és ne félj módosítani az életeden, ha úgy látod, hogy szükséged van rá!!!!


A BÁTORSÁG mellé, kívánok TÜRELMET, KITARTÁST!!!

7. tina68 (válaszként erre: 6. - Preszter Gabi)
2010. jún. 9. 17:28

Szívemből szóltál:-)


Az én exem is olyan volt, mint a tiéd, és közel 18 évig tűrtem!

De eljött a pillanat amikor azt mondtam, hogy elég!


És életem egyik legjobb döntése volt! Nem bántam meg egyáltalán!


Kitartást és erős vállat, emelt főt kívánok Mindannyiunknak!

2010. jún. 9. 17:17

Szia Éva!

Én 1980-ban váltam el a férjemtől,akitől a leánykám született.Ő is linkeskedett folyton,nem járt dolgozni,csajozott is,de főleg kemény alkeszes volt,s ilyenkor nagyin agresszív.

A gyerekem jövőjét néztem,tudtam hogy nem lesz egyszerű az egyedüllét 8 év után,de a nyugalom még a nélkülözésben is gyógyító kenet.

Ez a Te döntésed gondolom,és azért,hogy nyugodt életed legyen.Ne félj,ne aggódj erős asszony vagy,

csak arra vigyázz nehogy az önsajnálat legyen úrrá rajtad!

Egyenes derékkal,emelt fővel,hatalmas önbizalommal

lépj az új életbe.Meglátod működni fog,a gyerekek pedig melletted lesznek és átsegítenek a nehézségeken.Együtt nagyon erősek vagytok!

Bátorság!

2010. jún. 9. 17:16
a vígasztalás nem úgy értettem! Tudom hogy ilyenkor nem vígasztal semmi! Buta kérdés, de külön éltek már? Vagy tud már róla hogy be akarod adni a válást?
2010. jún. 9. 17:15

Szia!

Én is most válok, a férjemtől, éppen ma lennénk 20 éves házasok!

Már két éve külön élünk, és azóta csak jobb és gazdagabb lett az életem!

Csak pár hónapja bukkant fel valaki az életemben, de egész másképpen élem meg mint a férjemmel! Szabadabb és életvidámabb vagyok! Olyan mintha tudnék újra lélegezni!

Van két gyermekünk nekünk is, 13 és 18 évesek! Két éve egyedül tartom el őket, az exem semmit nem segített. Mégis azt érzem, hogy sokkal jobban élünk, még ha nehezen is esetenként, mint mikor együtt éltünk!

2010. jún. 9. 17:13
Szerintem vigasztalni nem tud semmi, senki ilyenkor, csak jól esik az embernek egy-két jó szó, és tanács. Neked se lehet könnyű akkor.
2010. jún. 9. 17:10

szia!

sajna segíteni nem tudok, de ha ez vígasztal én is most válok a férjemtől,igaz "csak" 6 év után, nekünk két pici gyerkőcünk van! :(

2010. jún. 9. 17:04
Sziasztok! 16 év után most válok éppen férjemtől, aki az első az életemben, van két gyönyörű gyermekem tőle. Aki járt ebben a cipőben, segítsen mi tévő legyek, hogy lehet átvészelni ezt a nehéz időszakot. Nem harmadikról van szó, hanem a linkeskedéséről. Nem dolgozott, hajtotta a semmit. Minden jó szót, tanácsot szívesen fogadok.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook