Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan tettétek túl magatokat azon, hogy elhagyott a párotok? fórum

Hogyan tettétek túl magatokat azon, hogy elhagyott a párotok? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2011. jún. 8. 16:03
Ha meg akarod nevettetni Istent, mutasd meg neki a terveidet...
62. b65a8eb9d1 (válaszként erre: 58. - Csillag82)
2011. jún. 8. 16:02
Sok a közös ismerősünk, úgyhogy ha meglátom az egyiket, már akkor is rosszul vagyok, szóval tök mind1 ilyen szempontból. :/
2011. jún. 8. 16:01
sziasztok!Látom,nem vagyok egyedül,aki hasonló problémákkal küzd.9 évég együtt éltem a barátommal(10 évvel fiatalabb),kisebb megszakításokkal.Másfél éve sejteni kezdtem,hogy van valakije.Akkor elhagytam,mert szenvedtem attól,ahogy viselkedett.Szó szerint könyörgött,hogy ne hagyjam el.Nagyon szerettem,ezért esélyt adtam.(már nem először).Tavaly áprilisban kimondtam,hogy kész,itt a vég.Megint könyörgött,sőt,megkérte a kezem!Nemet mondtam,utána még két hétig írt.Felgyorsultak az események,az a lány,akit sejtettem ,hirtelen a barátnője lett.Ő tagadta,állítása szerint csak "arra"kell neki a lány.Már nem voltunk együtt,de nekem írogatott,ha valami problémája adódott.Olyan dolgokat írt pl.,hogy nem áll fel neki,meg miért vettem le képeket egy közösségi oldalról,mert azt szokta nézegetni.Még az évben,elvette a lányt feleségül,most áprilisban megszületett a gyermekük sőt már a házuk is megvan.Volt egy lezáratlan ügyünk,felhívott és közölte,hogy még mindig nézegeti a képeimet.Várom a véleményeteket.
60. kicsibéka (válaszként erre: 57. - B65a8eb9d1)
2011. jún. 8. 16:00

Én sem nézeget sehol, se iwiw, se fb.

Viszont valamelyik nap nem bírtam ki és megnéztem.

A képek egyszerűen beleégtek az agyamba.

Ja és azt nem is mondtam hogy persze pont olyan típusú a nő, aki eddig nem is tetszett neki.

Pl rövid a haja (mindig is odavolt a hosszú hajamért, mert az a nőies), idősebb mint ő (na jó csak egy évvel, de akkor is).

59. kicsibéka (válaszként erre: 52. - Csillag82)
2011. jún. 8. 15:56

Hát most nekem is ezt kell meglépnem. De ez sem megy. Azt is mondta, hogy higgyem el, hogy ebből az egészből én fogok a legtöbbet profitálni, mert egy másik pasi oldalán nagyon boldog leszek és lesz egy olyan barátom, aki kevés embernek van (itt magára gondolt).

Hogy is mondjam, hogy ne tűnjek nagyképűnek, de szép nőnek tartanak, tényleg forognak utánam a pasik, ami nagyon jól esik, de nem kell más.

A kapcsolatunk alatt sem néztem soha más férfira.

És ezt kapom. Hűséges vagyok, tudok nagyon kedves aranyos lenni, imádom a kutyáinkat, de kinek nincsenek hibái!? Tény,hogy sokszor piszkáltam,de ha az ember feszült, akkor azt ki kell adnia magából.

Meg volt tervezve a közös otthonunk, a gyerekeink neve meg minden.

És az az érdekes, hogy mindig azt mondtam, hogy senkinek sem bocsájtanám meg, ha megcsalna (igazából nem is csalt meg, mert a szakítás után lett a csaj, de miatta mondta ki), de neki igen.

58. csillag82 (válaszként erre: 57. - B65a8eb9d1)
2011. jún. 8. 15:51
Nekem az volt az első hogy kitöröltem az ismerőseim közül szerintem te is jobban jársz ha ezt teszed!Mert így még jobban ídegesíted magad!
57. b65a8eb9d1 (válaszként erre: 56. - Csillag82)
2011. jún. 8. 15:48
Én direkt nem nézegetem őt facebookon, se sehol máshol. Csak hát facebookra is akkor megyek fel, ha értesítést kapok az email címemre, máskülönben ha unalmamban kattintgatnék összevissza, lehet meglátnám a kezdő oldalon és azt nem bírnám ki :( Azt hiszem pont hétfőn, amikor indítottam a fórumot, akkor láttam meg így véletlenül, másik csajnak csapta a szelet :'(
56. csillag82 (válaszként erre: 54. - B65a8eb9d1)
2011. jún. 8. 15:45
hidd el hogy én is nagyon nehezen szenvedve bírom de nem tudok mást tenni:(
55. csillag82 (válaszként erre: 53. - K-né Zsóka)
2011. jún. 8. 15:44
Jaj dehogy haragszom inkább nagyon örülök hogy próbálsz vigasztalni!Bárcsak igazad lenne mert most egyenlőre sajna nagyon kilátástalan vagyok:(
54. b65a8eb9d1 (válaszként erre: 52. - Csillag82)
2011. jún. 8. 15:41
Én tuti nem bírnám ki ezt:(
53. K-né Zsóka (válaszként erre: 52. - Csillag82)
2011. jún. 8. 15:38
Ne haragudj,hogy beleszólok, de soha , senki nem léphet a helyedre. Te egyedi vagy, és mindennek ebben az életben oka és célja van. Talán az az ok, hogy az nem a te helyed volt. Talán az a cél,hogy megismerkedj egy másik férfival és mellette lesz az igazi helyed. Tudom, hogy könnyű így okosakat mondani, de ha nem lettem volna ebben a helyzetben , hidd el nem írnám ezt. Valamiért így kellett lennie és idővel tudni fogod ,hogy miért és boldog leszel:). Így lesz. Tiszta szívemből kívánom, hogy minél hamarabb megvigasztalódj!:)
52. csillag82 (válaszként erre: 49. - Kicsibéka)
2011. jún. 8. 15:32
Én már közöltem vele hogy barátja nem tudok lenni megszakadna a szívem ha látnám őket együtt!Ne is mondd nekem is állandóan az jár a fejembe hogy egy másik nő lépett a helyemre és ettől meg lehet bolondulni:(Dettó ugyanaz mikor lehunyom a szemem az első kép nem más mint ők!Hogy lehet ebből kilábalni el se bírom képzelni!Most megkértem hogy többé ne írjon talán így könnyebb lesz vagy nem tudom?!
51. b65a8eb9d1 (válaszként erre: 50. - Kicsibéka)
2011. jún. 8. 15:29
Nagyon sok mindenben hasonlítunk ezek szerint ... :(
50. kicsibéka (válaszként erre: 48. - B65a8eb9d1)
2011. jún. 8. 15:13

Az a baj, hogy én az előző kapcsolatomban is megkaptam ezeket a hibáimat, de abból én léptem ki.

Akkor kellett volna tanulnom a hibáimból, soha nem gondoltam volna, hogy ekkora pofont kapok az élettől.

Pedig amúgy tényleg egy csupaszív, nagyon szerethető csaj vagyok, de valahogy a kapcsolataimban mindig azokat bántom akiket a legjobban szeretek.

49. kicsibéka (válaszként erre: 45. - Csillag82)
2011. jún. 8. 15:10

Eddig én is úgy gondoltam, hogy lehetünk barátok, mert úgy éreztem akkor legalább nem sétál ki az életemből.

Viszont most azt érzem, hogy nem tudnám nézni a boldogságát, ha az mással van. És sajnos már van is neki más. Rosszul vagyok a gondolattól, hogy más hozzáér, vagy hogy más nő kapja azt amit eddig én.

Az elmúlt 2 hétben fogytam 7 kilót, szinte nem alszom és ha lecsukom a szemem őket látom magam előtt.

Azt is mondta, hogy ha nem lenne a csaj, akkor még helyre lehetne talán hozni a dolgokat, de azt érzi, hogy ezt a lehetőséget nem hagyhatja ki mert annyi közös van benne és a csajban.

Valamennyire még nála lakom, egyszerűen nincs erőm bedobozolni az eddigi (boldog) életem.

48. b65a8eb9d1 (válaszként erre: 44. - Kicsibéka)
2011. jún. 8. 14:56

Az első barátomat én is ugyanígy üldöztem el :/ :/ Ez a kapcsolat már nem fáj nekem, csak bánom, hogy hülye voltam, de őt már nem szeretem.

Én nem igazán hiszek a párkapcsolati horoszkópokban. Bika vagyok, eddig Oroszlánnal és Ikrekkel volt dolgom. Az internet sok helyen írja, hogy egyik sem jó párosítás, de ismerek olyan párokat akinél működik nagyon. Úgyhogy nem igazán hiszek az ilyenekben, mivel tudom hogy én voltam a hülye :/ :/

47. eszterlánc77 (válaszként erre: 1. - B65a8eb9d1)
2011. jún. 8. 14:43

Szia!


Én is ezt éreztem mikor elváltunk az exemmel, nagyon nehéz időszak volt, főként, hogy tudatosan bosszantott még a válóper alatt is pedig a közös gyerekünket hordtam a szívem alatt. Nagyon csúnyán elbánt velem, gyakorlatilag mindent elvett tőlem. Hogy tereljem a gondolataimat és felejtsek hazamenekültem újra Magyarországra és a munkába temetkeztem. Az első évben három helyen dolgoztam, csak aludni jártam haza. Az évek múlásával jobb lett, de bízni már nem tudok a férfiakban így elég nehezen tudok és merek ismerkedni. :((

46. csillag82 (válaszként erre: 42. - B65a8eb9d1)
2011. jún. 8. 14:27
Hát igen egyetértek veled én is regisztráltam már több párkereső oldalra is de nem hiszem hogy ezzel bármi is megoldódna:(
45. csillag82 (válaszként erre: 44. - Kicsibéka)
2011. jún. 8. 14:23
Szia!Valahogy én is úgyanígy jártam mint te!Nekem is azóta is csak üzenget de közölte velem már csak barátok lehetünk!Nagyon szörnyű érzés én már annyit sírtam emiatt hogy már szt se tudok!Nem tudom mibe kéne hinni!:(
2011. jún. 8. 11:37

Én azért is marcangolom magam, mert álmaim pasiját én üldöztem más nő karjaiba. Én voltam a mindene, a másik fele. És mivel tudtam, hogy ennyire szeret azt hittem bármit megtehetek vele. Csak betelt az a bizonyos pohár, ráadásul úgy hogy én észre sem vettem.

Külön töltöttünk egy hétvégét, pénteken még szeretett, hétfőre már nem kellettem.

Ha legalább lett volna egy folyamata az egésznek, vagy csak egyszer is ultimátumot ad.

Elengedni viszont nem tud, azt mondta átfordultak az érzései és most már inkább testvéreként szeret.

Az viszont elég érdekes, hogy a környezetemben sorra mennek szét a stabilnak tűnő kapcsolatok.

Emese: te pedig sírj, ha úgy érzed attól jobb, én is elsírom még magam.

Csajok ti amúgy hisztek a horoszkópokban?

Hogy melyik jegyek illenek egymáshoz?

Eddig ez sosem érdekelt, de most valahogy igen.

43. b65a8eb9d1 (válaszként erre: 31. - Csillag82)
2011. jún. 7. 18:32
Én 1,5 - 2 hónapig voltam együtt a barátommal, eltelt már majdnem 2 hónap és még mindig pocsékul vagyok. Persze társaságban meg itthon nem mutatom ki, de pl tegnapelőtt este is sírva fakadtam :S Az a tudat hogy nem akar velem lenni, idegesítettem őt, ez borzalmas ... :(
42. b65a8eb9d1 (válaszként erre: 36. - Csillag82)
2011. jún. 7. 18:28
Én is ugyanilyen vagyok :/ Sokan mondják hogy "majd jön a következő" .... hát hiszem ha látom :/ Én úgy vagyok vele hogy pasit pasival lehet elfelejteni. Elfelejteni nem fogjuk, csak ez a szenvedős rossz érzés múlik el azáltal, hogy egy másik pasi felkelti az érdeklődésünket.
41. csillag82 (válaszként erre: 40. - Noarashi)
2011. jún. 7. 16:09
Remélem hogy így lesz és még egyszer köszi
40. Noarashi (válaszként erre: 39. - Csillag82)
2011. jún. 7. 16:07
Nem is kell elfelejtened, csak vhogy lapoznod. De tényleg csak az idő fog segíteni. És bár közhely, de vminek a vége vminek a kezdete is!
39. csillag82 (válaszként erre: 38. - Noarashi)
2011. jún. 7. 16:05
Köszi aranyos vagy megpróbálok új életet kezdeni csak nem tudom hol kezdjek hozzá?11 év azért kicsit sok volt ahhoz hogy egy kettőre elfelejtsek mindent!
38. Noarashi (válaszként erre: 36. - Csillag82)
2011. jún. 7. 16:02

Mindenki fél a magánytól

Először magadban kellene rendet rakni. Élvezni azt is hogy egyedül vagy, szeretni önmagad.

Ha ilyen görcsösen félsz a magánytól, akkor vagy nem találsz senkit (mert kerülik a kétségbeesett embereket) vagy bevonzol vmi barmot aki még jól ki is használ

találj elfoglaltságot. és hidd el hogy attól mert még most egyedül vagy, nem vagy kevésbé értékes mintha lenne vkid. értem én hogy rossz ránézni a sok boldog , vagy csak annak tűnő párocskákra. De hidd el, nem minden arany ami fénylik.

tuti lesz új szerelem. de megalkudni nem kell.

37. 9b2ec94d64 (válaszként erre: 36. - Csillag82)
2011. jún. 7. 15:57
Mi lenne. Gondold végig. Életképes felnőtt ember vagy, önálló akarattal? Ha igen akkor hol itt a gond?
36. csillag82 (válaszként erre: 35. - Noarashi)
2011. jún. 7. 15:43
az a baj hogy én nagyon félek a magánytól és mi lesz ha soha nem lesz új szerelem?!
35. Noarashi (válaszként erre: 31. - Csillag82)
2011. jún. 7. 15:37
Egy hónap az még nem elég! Talán igazán akkor leszel túl ezen ha már más kelti fel az érdeklődésed. Egy új szerelem. De görcsösen nem szabad semmit.
34. 9b2ec94d64 (válaszként erre: 30. - Szonja27)
2011. jún. 7. 15:33
Ha én csak élek ahogy jön, akkor senkinek még csak esélye sincs betörni a saját kis világomba. Tudom mert 10 éve csinálom ezt a nem foglalkozol vele majd akkor jön dolgot. Szóval ennyi év távlatából a Halál Ötven Órájából idéznék: Frászt!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook