Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan szereled le egy férfi nem kívánatos közeledését? fórum

Hogyan szereled le egy férfi nem kívánatos közeledését? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
90. Rosa (válaszként erre: 88. - Cuczy)
2008. okt. 14. 19:00
Akkor végül mégis tökön lenne rúgva...
2008. okt. 14. 19:00
ha tudom, hogy összefutok vele, akkor hagymát eszem, és beszélgetni kezdek vele. Legközelebb tuti nem fog nyomulni :)))
88. Cuczy (válaszként erre: 87. - E178e93bc0)
2008. okt. 14. 18:58

:)))

Kiváncsi voltam, ki az aki ilyen rövid, tömör, hatásos és félre nem értelmezhető megoldást kínál.

PASI! :)

Megkérdeztem a páromtól, ő hogyan reagálna. Kicsit visszafogottabb volt, de lerendezné ő is fél perec alatt :)

Szivem szerint én is így tennék, ha nem volnék "gyengébb nem"... :)

2008. okt. 12. 18:27
Tökön rúgom!!
86. Cuczy (válaszként erre: 83. - SzeszakAdri)
2008. okt. 12. 18:26

Húúú, várj, lehet hogy félreérthetően fogalmaztam.

Én nem a pasira gondoltam, mikor azt mondtam, hogy legyél érdeklődő,mosolygós, meg ilyesmi!

A nőcikkel.

(A pasival pont az ellenkezője! Távolságtartóan hűvös, kimért, szűkszavú. Mosoly semmi. Éreztesd vele nyugodtan, hogy "kiesett a pixisből" :)

A csajokkal beszélgess nyugodtan.

Állítólag "ellenségből is lehet legjobb barát". (Vagy pont nem. :)

85. Mona! (válaszként erre: 83. - SzeszakAdri)
2008. okt. 12. 11:44

Szerintem nem. Vagy igen? :)


Szerintem ez helyzettől függ és a másiktól is. De ha nálam kezdeményeznek beszélgetést és mosolyognak rám, na és ha még kedveskednek is nem arra gondolok, hogy..max. csak arra: szimpatikus vagyok neki (ok, voltak már más esetek is :D)


Nem kötelező kedveskedni...mosolyogni sem. Lehet.

Én nem kezdeményeznék.

2008. okt. 12. 09:53
Egészen egyszerűen: kommunikatív s metakommunikatív módszerekkel egyértelműen a kifejezésére juttatom, hogy nem kívánom tovább élvezni a társaságát.
83. SzeszakAdri (válaszként erre: 71. - Cuczy)
2008. okt. 12. 07:51
Igenám, de ha kedveskedem, mosolygok, érdeklődöm és beszélgetést kezdeményezek, szerintem pont azt fogja leszűrni, hogy ez az a női NEM, ami igent jelent. Vagy rosszul gondolom?
82. e792523100 (válaszként erre: 69. - Mona!)
2008. okt. 12. 00:17
A női nem,néha igen:D
81. Mona! (válaszként erre: 80. - Cuczy)
2008. okt. 11. 23:45

Én a tankönyveket dobozoltam be anno.

Néhány szép darabot megtartottam persze...tudod, ha szakmai kérdés merülne fel, nehogy beégjek ;)

80. Cuczy (válaszként erre: 78. - Mona!)
2008. okt. 11. 23:43

:)

Én se dobtam ki tini-korom regényeit (bár sokat elajándékoztam), én muteroméknál tartom őket, szépen bedobozolva. Gondoltam elmentem őket az "utódnak", majd ha lesz. Eccer. :)

Jól itt maradtunk ketten... :)

79. Mona! (válaszként erre: 75. - SzeszakAdri)
2008. okt. 11. 23:42

Nincs annál szebb dolog, mint amikor úgy ismered meg a másik embert, hogy Te meg sem szólalsz... :)


Nem? :)

78. Mona! (válaszként erre: 77. - Cuczy)
2008. okt. 11. 23:39

Képzeld nekem egy egész sorozat van...ha már pöttyöknél tartunk a pöttyös könyvekből és a csíkos könyvek is szépen állnak sorban, bár jóideje a nagymamámnál.

;)

77. Cuczy
2008. okt. 11. 23:37

:) Nem :)

Az az igazság, hogy 1 azaz 1 db Pöttyös Panni regényt olvastam, valamikor 12 éves koromban.

(Nem vagyok "csajszis" tipus... :/

76. Mona! (válaszként erre: 74. - Cuczy)
2008. okt. 11. 23:34

Pöttyös Panni után szabadon...nem ismered?

:)

75. SzeszakAdri (válaszként erre: 71. - Cuczy)
2008. okt. 11. 23:33
Ha van olyan, amihez hozzá tudok szólni, természetesen úgy teszek, de sokszor beszélgetnek régi dolgokról vagy közös ismerősökről. Vagy például az autóbusszal közlekedésről, én viszont 6 év alatt kétszer ültem buszon. Amikor odaillett, szóltam, de ezek arra jó beszélgetések, hogy szedem az igét, megismerem őket ezek által a beszélgetések által.
74. Cuczy (válaszként erre: 73. - Mona!)
2008. okt. 11. 23:33
Tiffany??? :)
73. Mona! (válaszként erre: 72. - Cuczy)
2008. okt. 11. 23:31
az biztos, Tiffany-t kérsz-e? :)
72. Cuczy (válaszként erre: 69. - Mona!)
2008. okt. 11. 23:30

Neeem?

Vannak helyzetek az életben, amik nem a Pöttyös Panni regényben írodtak...

71. Cuczy (válaszként erre: 66. - SzeszakAdri)
2008. okt. 11. 23:27

Meg tudlak érteni!

Én sem vagyok az az ölelgetős fajta. Csak a párommal és még a legjobbbarátnőimmel, rokonaimmal sem! Kiráz a hideg tőle, főleg, ha rokonok, vendégség, stb... :)

Sztem ettől függetlenül igyekezz bekapcsolódni a női beszélgetésekbe (bármilyen uncsi, vagy "nőcis" is a dolog.

Idővel rájönnek hogy ebben nem vagy partner, de majd elfogadnak, még ha ki is húzódsz az ölelésükből.

Ellensúlyozd kedvességgel, mosolygással, érdeklődéssel, beszélgetéssel.

2008. okt. 11. 23:27
Még egyszer nagyon köszönöm az ötleteket, máris jobban érzem magam. Köszönöm, hogy itt voltatok velem ma, mindenkinek jó éjszakát kívánok!
69. Mona! (válaszként erre: 67. - Cuczy)
2008. okt. 11. 23:27

:)

Dehát egy komoly nemet nem mosolygva adunk elő...

nem? :)

68. Mona! (válaszként erre: 66. - SzeszakAdri)
2008. okt. 11. 23:26

Valami francos női téma csak van, áááá. Nem hiszem, hogy nincs. Gasztronómia? Ahhoz mindenki nagyon okosan hozzá tud szólni. Ha ez nem megy akkor marad az ősrégi ismis szöveg, a külsőségekkel kapcsolatban..

Én pl. simán megkérdeztem ilyen helyzetben hol vette a cipőjét..


Nincs abban az ölelésben semmi rossz, hajrá!

67. Cuczy (válaszként erre: 64. - SzeszakAdri)
2008. okt. 11. 23:20

Hááát igen.

Nem volt túl könnyű megtanulni és úgy kimondani azt a NEM-et, hogy még a vak is lássa, hogy az valóban NEM, hiába mosolyogva mondja az ember lánya...

És persze a fiúknak sem lehet könnyű megtanulni VALÓBAN ODAFIGYELNI az EGÉSZ NŐ LÉNYÉRE, hogy felfogják: ez a nem, az a NEM.

66. SzeszakAdri (válaszként erre: 65. - Mona!)
2008. okt. 11. 23:17
Próbálok a női oldallal barátkozni, de ők már régóta ebbe a társaságba tartoznak, és amiről beszélgetnek, abba nem tudok beleszólni. Mivel ők erősen gesztikulálnak, én pedig legtöbbször csak hallgatok, ezt mások észreveszik, férfiak, akik a páromat jobban ismerik, és barátilag megölelnek, és szólnak valamit, hogy érezzem a törődést. De persze ez másfajta ölelés. Viszont először ettől is mindig pánikba esem. Nem vagyok hozzászokva, hogy viszonylag idegen emberek ölelgetnek.
65. Mona! (válaszként erre: 60. - SzeszakAdri)
2008. okt. 11. 23:11

Ha ilyen nem belesimulós helyzetek vannak simulj át a női oldalra.


Ha pedig tudják hol a helyük...a férjed szerint, tartsák is ott magukat :)

2008. okt. 11. 23:10
Neki az a véleménye és tapasztalata, hogy a női NEM sokszor jelent igent, és azt a férfiak akkor is akkor is igennek gondolják, ha a nő valóban tagadásnak szánja. Főleg, ha így be vannak indulva!
2008. okt. 11. 23:09
Segítő szándékkal tette, miután elmondtam, hogy szerintem nem tettem olyat, amivel kiválthattam belőle a közeledést.
62. SzeszakAdri (válaszként erre: 61. - SzeszakAdri)
2008. okt. 11. 23:06
Bocs, ezt a férjem!
61. SzeszakAdri (válaszként erre: 59. - Mona!)
2008. okt. 11. 23:05
A másik férfi!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook