Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért ijedek meg a közeledéstől? fórum

Miért ijedek meg a közeledéstől? (beszélgetős fórum)


15. 32304c7a9f (válaszként erre: 7. - Epresturmix)
2021. márc. 10. 23:33
Így van! Ettől nincs értelme megijedni, mert tök evidens! Lehet itt csattogni, hogy a pasiknak fontos a kaja meg a szex, de akkor is így van! Nem kell ezen megsértődni, csak érteni kell a nyelvezetet!
14. Epresturmix (válaszként erre: 9. - Vigyefene)
2021. márc. 10. 23:26
Nem írtam egy szóval sem olyat, hogy kizárólag ezt szeretik a férfiak. Értelmezz!
2021. márc. 10. 23:13
Tökre nem bonyolult az egész! Most a nőket fogom fikázni (tisztelet a kivételnek), mert mindent túlkomplikálnak! Ha egy pasinak bejön, semmi gond nem lehet, csak el kell döntenie, hogy neki is bejön a pasi! Ha elfogadják egymást (és magukat), mi gond lehet?? Nem értem! A történet addig fog menni, amíg működik! Ennyi! Ha egyik oldalról gikszer van, akkor még nem teljes a történet! Vagy dolgoznak rajta, vagy nem! Ha fontos, akkor dolgoznak rajta/érte!
2021. márc. 10. 15:22
Mert nem vagy biztos magadban. Detto ezt érzem en is. Bizonyos emberekkel kapcsolatban. Nem mindenkivel..bar most mar egyre tobben lesznek. Lehet a korral jar, vagy tudja a fene :/
11. LionQueen🦁 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 10. 15:19
Pontosan mi az amitől félsz?
2021. márc. 10. 14:18
Nem rossz az ha egy nő házias, bár lehet koszban élni és rendelni a kaját, de az más.
9. vigyefene (válaszként erre: 7. - Epresturmix)
2021. márc. 10. 10:52
Akkor engem nagyon rosszul raktak össze, mert nőkben egészen mást szeretek mint a saját hasamat. -:DDDD
2021. márc. 10. 10:48

Nem vagy még érett egy kapcsolathoz, bár az már jól esik, ha érdeklődnek utánad.

Nem kell türelmetlennek lenni, majd eljön annak is az ideje, hogy ne íjedj meg.

2021. márc. 10. 10:42

Mit kell ettől megijedni?

Szeretik a hasukat. Ennyi. Pasik. :)

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Bichi)
2021. márc. 10. 10:31
Teljesen oda lett mikor írtam, hogy szoktam sütni-főzni. Mert hogy a mai nők nem szoktak. Amiben kételkedem azért.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Vigyefene)
2021. márc. 10. 10:30
Kicsit úgy érzem tapadós.
4. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 10. 00:04
Hát ha egy pasi nekem a "házias" jelzővel udvarolna, mondom ezt úgy, hogy mindig is az voltam, na az elől én is elrohannék, engem egy férfi ne azért tartson kincsnek...
3. 32304c7a9f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 9. 23:43

Tisztázod hogy fontos -e neked a srác! Ha ennek ellenére is menekülsz, akkor önmagad elől menekülsz!


"Sokunk életét nemegyszer az önbecsülés hiánya keseríti meg. Nagyon nehéz szeretni önmagunkat, mivel jellemünk nem mentes az úgynevezett hibáktól, ezek ismeretében pedig már nem tudjuk hiánytalanul elfogadni magunkat. Önmagunk szeretetét rendszerint feltételekhez kötjük, így amikor kapcsolatba kerülünk másokkal, őket sem tudjuk feltétel nélkül szeretni."


"Ha nem tudsz közel kerülni másokhoz, ez azért van, mert nem tudod, miként közeledj a benned lakozó gyermekhez. Ez a gyermek rémült és szenved. Fordulj felé, és nyugtasd őt meg."


/Louise L. Hay/

2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 9. 23:13

Kérdésedre a választ nem tudom, de mégis javaslok valamit.

Az ilyen szorgalmas/udvarias fiuktól nem fuss el, hanem ha már úgyis futsz, fuss elébük.

Mert hátha....

2021. márc. 9. 22:57
Mikor elkezdenek komolyan érdeklődni utánam, megijedek. Pl ma is írt a srác, hogy "jelenleg sokat dolgozik, de ha lenne komoly kapcsolata, a párja lenne az első" vagy "egy házias nő mint te, nagy kincs". Meg egyéb ilyen célzásai vannak. Én meg elszaladnék ilyenkor.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook