Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan, milyen módon mondtad el párodnak, illetve rokonoknak hogy babát vársz? fórum

Hogyan, milyen módon mondtad el párodnak, illetve rokonoknak hogy babát vársz? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
40. Krisztinka1 (válaszként erre: 15. - Bomee)
2010. jan. 18. 13:54

Ez pedig a másik nagyon jó!!!


Utánanéztem a könyvnek, már akkor érezted hogy kislányotok fog születni?

39. Krisztinka1 (válaszként erre: 5. - Bezike)
2010. jan. 18. 13:53
Ez nagyon tetszik:-)))
2009. dec. 7. 14:14

Párommal egy munkahelyen vagyunk, még bent megcsináltam a tesztet, de tudta, h fogok csinálni, mert ő mondta, miután közöltem vele, h a peteérésem hetében voltunk a legtöbbet együtt.

Megcsináltam a tesztet, és hazafele a buszon megmutattam neki, ő nagyon örült, én akkor még annyira nem...

Anyunak az első Uh után az tányérja mellé raktam a képet egy vacsi során, nem nagyon értette a dolgot, majd megkérdezte, h terhes vagy? mi meg mondtuk, h igen:)

anyósommal párom közölte telefonba, na ő nem nagyon örült neki, de ez van, azóta elfogadta:)

2009. okt. 7. 16:38
Mi nem terveztük a babát,de jött. :-) Két hetet késett a havim,én betudtam annak,hogy elötte volt egy gyulladásom és azért késik. Elmentem a dokihoz felül vizsgálatra és mondtam,hogy késik a dolog, olyan 6-7 hetes terhes voltam akkor. Megszólalni se tudtam a hír hallatán,szivem szerint sírtam volna örömömben-ijedtségemben. Kijöttem a dokitól,rögtön hívtam a páromat,nem kellett semmit mondanom,így vette fel a telefont: Terhes vagy. Ő sejtette én nem.
2009. okt. 7. 14:40
mi együtt vártuk, együt teszteltünk.
2009. okt. 6. 20:54
Apával együtt vártuk meg a tesztet.Ő boldogabb volt mint én!
34. lisa35 (válaszként erre: 33. - Heni86)
2009. febr. 27. 15:28
dejóóóó
33. Heni86
2009. jan. 19. 15:07

Az én párom mikor megkérdeztem a szülinapja előtt 2 héttel, hogy mit szeretne majd kapni azt felelte hogy egy pár kiscipőt. Akkor már 4 hetes terhes voltam csak magam sem tudtam róla. Pont a születésnapján csináltam egy tesztet ami 2 csíkos lett és azonnal mentem a dokihoz is aki igazolta a 6 hetes bébit. :-)

Sajnos kiscipőt nem volt már időm venni de este mikor megkérdezte, hogy mi volt a dokinál, mondtam neki hogy semmi különös, nem volt semmi baj, ez egy természetes folyamat, nem kell izgulni, általában 9 hónapig tart... :-)

32. d9d8721118 (válaszként erre: 23. - 95897bc429)
2009. jan. 18. 15:23

Jaaa, most értettem meg mit írtál :)

Akkor semmi :)

Végülis igazad van :)

31. d9d8721118 (válaszként erre: 23. - 95897bc429)
2009. jan. 18. 15:22
Hoxa bemásolta ide, azt amit ladybird írt, ezért látod olyan "kuszának". Az még egy más fórum ami az én hozzászólásomtól kezdődik.
30. vviki2 (válaszként erre: 29. - Vikke)
2009. jan. 16. 23:01

Ez teszett:-)))


Az én sztorim nem valami romantikus... Már több hónapja igyekeztünk összehozni a babát, de semmi...pedig már elegem volt a munkahelyemből, s alig vártam, hogy végre leléphessek... Egy cégnél voltunk a párommal. (Ez egy gumis cég ahol autóalkatrészeket gyártanak, s én a termelésben dolgoztam, tehát terhesen nem mehettem, mert veszélyes lett volna a sok károsanyag miatt!) Ő rugalmasban dolgozott, én reggel 6-ra mentem. Amikor megcsináltam a tesztet befutottam a szobába, felkeltettem a békésen alvó páromat és ezt mondtam: "terhes vagyok....bemenjek dolgozni?"

:-DDD Na, szegénykém azt sem tudta hol van, motyogott valamit, hogy persze, aztán visszaaludt. El is mentem melózni, s még mentem pár napot, amíg nem volt a kezemben az UH felvétel bizonyosságként :-))) na, az Apuka is csak akkor hitte el!!! Azóta a kisfiunk már 2 éves múlt és szept. óta van egy hugicája is!

29. vikke
2009. jan. 16. 22:19
Mivel a párom András, névnapjára kapott egy kisautót (merthogy imádja az autókat). Pár napra rá csináltam egy tesztet, ami kétcsíkos lett, mint az autópálya... Amikor hazajött kérdeztem tőle, hogy mi hiányzik az autójához? Csak pislogott rám, hogy mit is akarok... "Hát egy autópálya" - mondtam, majd a kezébe nyomtam a tesztet :) Az autópálya 22-én lesz fél éves :)
2009. jan. 16. 22:03
2007 december 24-én reggel elmentem pisílni a tesztel a kezembe,persze párom ezt tudta de mikor kijöttem és fogtam a kezembe a tesztet letettük a pultra és úgy néztük eggyütt mintha már már bűvőlnénk! Közösen hoztuk össze és közösen vártuk az eredményt.. :D
2009. jan. 16. 21:50
a történetem a következő, hétfői nap kellett volna megjönnie, de késett , vártam péntekig , aztán péntek délután a munkahelyemen teszteltem nem bírtam kivárni még hazaérek, egyből pozitív lett, remegő kézzel hívtam apát annyira boldog voltam, szegény hirtelen megsebírt szólalni, de nagyon boldog volt.
2009. jan. 16. 21:41
Az én történetem ezügyben elég érdekes volt. Néhány napja késet a "valamim", de igazából fél éve próbálkoztunk, nem is számítottam rá, hogy végre sikerült. A lényeg, hogy pénteki nap volt, este negyed 7. Párom levitte a kutyát sétálni, én meg hirtelen felindulásból megcsináltam a tesztet. Pozitív lett. Akkor csak a barinőmet hívtam fel. Másnap mentünk a párom testvéréhez, Győr mellett lakik a családjával. Útközben véreset pisiltem, ami délutánig sem múlt el. Akkor közöltem a sógornőmmel, hogy mi a bajom,meg hogy pozitív lett előző nap a tesztem. Csináltunk még egy tesztet, majd közöltem a párommal is, hogy mi a helyzet. Ő azt mondta, csak akkor hiszi el, ha orvos is látott. A lényeg, hogy bár akkor délután bementünk Győrbe a kórházba, de ott tök bunkó volt az orvos, ténylegesen két nap múlva léptem ki a nőgyógyásztól az UH-képpel, amin a petezsák volt csak látható. Na, akkor már elhitte.
25. 95897bc429 (válaszként erre: 24. - 2ce679405c)
2009. jan. 16. 21:38
Nem vagyok kiakadva! De tényleg több fórumon is olvastam ilyen hozzászólásokat, hogy már létezik ilyen fórum, bla-bla-bla....
24. 2ce679405c (válaszként erre: 23. - 95897bc429)
2009. jan. 16. 21:35
ajnye de ki vagy akadva!
2009. jan. 16. 21:33

De nem azt kérdezte, hogy ki nyitot ilyen fórumot, hanem a történetekre.


Komolyan mondom tele a bizonyosom hogy minden újonan nyílt fórumba vannak ilyen hozzászólók!

2009. jan. 16. 21:32
akkor sorry, elolvasom azt:)
2009. jan. 16. 21:32

Szia!

Mi nagyon vártunk már a babára (közel 9 évet), így apa tudta hogy késik és hogy már több napja a hőmis 37 feltt volt. Na mikor testeltem apa nem volt itthon, így mikor két csikos lett a teszt remegő készel lefotoztam és elkültem neki sms-ben.

Nem romantikus, de ez is emlékezetes!

2009. jan. 16. 21:31
Én már nyitottam egy ugyanilyen forumot :) Meg rajtam kívül vagy 1000-en :)
2009. jan. 16. 21:30
van már ilyen topik!Az is nem rég lett létrehozva! Vigyázz, mert töröl a HOXA! :D
2009. jan. 16. 21:29
Érdekelne a történeted!:)
2009. jan. 7. 15:55

Én pozitív teszttel ébresztettem a férjem. Először nem értette miért ébresztem vasárnap korán reggel, na meg nem tudta egy percig, hogy mi a fenét dugdosok az orra alá. Aztán magához tért és csak vigyorgott és ölelgetett. Délután elment vett egy másik tesztet, biztos, ami biztos.

A közeli rokonoknak a 10. hét után, a 2. uh után mondtuk el. A 12. hét végéig akartunk várni, de nem bírtuk tovább!

Az én szüleimnél 5en ültünk az ebédnél, mire a férjem, mondta, hogy még jó hogy sok hely van itt és elférünk hatan. Bután néztek ránk, el kellett többször mondani, mire felfogták. Nagy volt az öröm, első unoka lévén.

Anyósomnak már volt 5 unokája. Nála kérdezte a férjem, hogy "mennyi unokád is van?" mire ő mondta, hogy 5. Mi meg vigyorogtunk, hogy már hat. A többieket körbetelefonáltuk.

2009. jan. 7. 13:16

Mindkét pozitív tesztet együtt csináltuk, így a páromnak nem kellett elmondani :)) Ezután mind a kétszer körbetelefonálta a létező összes ismerősét és elújságolta mindenkinek. :)

A szüleimnek az elsőt csak későn mondtuk el, mert nem tudtuk, hogy reagálnak majd, de már sejtették... A másodikat előbb elmondtuk anyuéknak, mert komplikációk voltak, és csak ők tudtak volna vigyázni az első unokájukra :p A család többi tagjának meg karácsonykor mondtuk el. :))

15. bomee
2009. jan. 7. 13:00
Reggel korán megcsináltam a tesztet, és mikor megláttam a két csikot majdnem elájultam. Még ilyen nem volt, aztán összeszedtem magamat, de mire kijöttem a fürdőszobából már a férjem is fölkelt. Mondom neki, hogy most muszáj bemennem a városba venni valamit. Ilyen korán? -kérdezte. Igen.-mondtam. Ennyi elég volt neki nem kérdezősködött. És nekem tényleg be kellett mennem hogy még egy teszttel leellenőrizzem magamat. Kissé idegesen vezettem be a belvárosba és azon gondolkodtam, h ha egy rendőr megállit akkor csak annyit mondok, hogy épp pár perce derült ki, h babát várok és akkor biztosan tovább enged... Anyukám lakásában csináltam meg a 2. tesztet, senki nem volt otthon. Az is 2 csikos lett, igaz halványan. De tudtam, hogy ez már nem véletlen. Hazafelé menet megálltam egy könyvesboltban és megvettem a Macsó Papák c. könyvet és becsomagoltattam. Hazaérve átadtam a férjemnek. már nagyon kérdezősködött, hogy na mostmár tényleg mondjam meg miért és hova mászkálok reggel nélküle ilyen titokzatosan. Kibontotta a csomagot,és csak nézett rám mint borjú az újkapura, úgyhogy rá kellett szóljak, hogy ugye tudod hogy miért kapod?! Alig akarta elhinni, leborultunk az ágyra csak ölelt és csak bőgtünk, mint 2 nagy gyerek. Pedig akkor lettünk felnőttek.
2009. jan. 7. 12:29
Már volt 2 halvány tesztem,ekkor még nem mertük elhinni!Mikor megjelent a 2szép csík,a párom épp dolgozott!Felhívtam,és mondtam neki,hogy "Apa leszel!"!Közben végig bőgtem,mint a szamár!Szegény megijedt először,hogy valami baj van itthon!:)))
13. d9d8721118 (válaszként erre: 3. - 9d6cbcbded)
2009. jan. 6. 20:36

Szia!

Igen, tuti örülnének ha babás lennék, mert elég nehéz nálam hogy összejöjjön... Csak gondoltam kérdezősködök, hogy ki hogyan tette meg a nagy bejelentést.

12. gota
2009. jan. 6. 19:07
Én megálltam a fürdőszoba ajtajában, ránéztem, és nem kellett mondanom semmit, mert már tudta. :) Állati jó érzés volt, bár még én sem fogtam fel...
2009. jan. 6. 19:02

Mi együtt vártuk ki a teszt eredményét, és nagyon meglepődtünk rajta, azt hittük rosszul látjuk, úgyhogy 3 nap múlva csináltunk egy ellenőrzést. Félreérthetetlen volt.


A következőre már kitaláltam valami újat. (Még nincs) A tesztcsíkot egy szív alakú formába fogom tenni, és valami jól látható helyen hagyom. :-)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook