Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan lehetek haszonélvező a gyermekem nevén lévő ingatlanon!? fórum

Hogyan lehetek haszonélvező a gyermekem nevén lévő ingatlanon!? (tudásbázis kérdés)


1 2
2013. ápr. 14. 10:13
A haszonélvező apuka nem tesz félre semmit a gyereknek! :)
5. zebracsikó (válaszként erre: 4. - Veroniqi)
2013. ápr. 14. 10:12
igen, a férjednek ebbe bele kell egyeznie, másképpen nem megy
2013. ápr. 14. 10:11
A tulajdonos a fiam, én vagyok a gyámja, velem is él! Tehát a haszonélvezőnek bele kell egyeznie abba, hogy valaki másodsorban haszonélvezőnek meg legyen jelölve? Nem ő felette, sem mellette, hanem utána! Ahhoz is kell az ő beleegyezése?
3. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Veroniqi)
2013. ápr. 14. 10:11
ha nem költöztök oda, akkor adjátok ki, haszonélvező apuka meg tegye félre a pénzt a gyermeknek
2013. ápr. 14. 10:05
A haszonélvező és a tulajdonos beleegyezése is kell.
2013. ápr. 14. 10:04
A fiam örökölt az apai nagypapától egy ingatlant, amire haszonélvezetet írtak a fiam édesapjára! Nem lakik ott, nem is tart rá igényt, csak biztosítékul tetette rá, hogy megvédje a gyereknek, azt szeretné, ha a fiammal oda költöznék, de a ház felújításra szorul, elég rendesen, NEKEM kellene felújítani ő anyagilag ebben nem "tud" segíteni! Hogyan lehetek én is haszonélvezője az ingatlannak!? Kinek a beleegyezése kell!?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook