Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet túlélni a távkapcsolatot? fórum

Hogyan lehet túlélni a távkapcsolatot? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2015. aug. 23. 12:16

Nyugi, március is hamar eljön! :)

Csak borzasztóan nehéz, tudom :( ÉS nem könnyít a helyzeten az sem, hogy ilyenkor bezzeg mindenhol csak párokat látok :D Eddig nem tudom hol bujkált ez a rengeteg gerlepár, de mióta egyedül vagyok, azóta mind előbujt :)

6. 123e772adb (válaszként erre: 5. - Cancsu)
2015. aug. 23. 12:09

Huhh akkor neked sem egyszerű a helyzeted. :(

Jól bírod, hogy ne hisztizz, hát nekem 10 hónapig sikerült visszafognom magam. Eddig bírtam. :/

Igen, én is a sportra gondoltam. Jó ötlet. :)

Kitartást Neked is. Mindjárt február. ;-)

2015. aug. 23. 11:49

Nagyon nehéz...de ha szereted, kibírod. Az én párom fél évre ment el, februárba jön haza, katona, szóval addig tuti nem is látom :( Mi 3,5 éve vagyunk együtt, és még soha nem voltunk ilyen sokáig távol. A netes beszélgetés meg nem az igazi, úgy kell visszafognom magam, hogy ne hisztizzek, nem akarom neki még nehezebbé tenni.

Az egyetlen túlélési tippem a sport és a jó öreg "foglald le magad" taktika. Én elhatároztam, hogy mire jön, meglepem egy portréval,fél év alatt aztán ki is tudom majd szépen dolgozni :D A másik meg kicsit formálok magamon, feszesítek és szálkásítok, hogy mikor megérkezik, leesen az álla :D Erre koncentrálok, és így könnyeben telnek a hónapok. :/

2015. aug. 23. 11:03
Kihozza belőlem az állatot a távolság. Sikerült úgy magamra haragítani, hogy az embertelen. Pedig imádom!!!
3. 123e772adb (válaszként erre: 2. - Channa*)
2015. aug. 23. 11:01

Gondolom az az egy hónap is egy kín volt. :/

Ha mi is összeszoktunk volna, én sem bírnám sokáig. Sőt, már így sem bírom. 10. hónapja vagyunk így, és még hol a március...?! Egyre hülyébb vagyok ettől már! :S :)

2015. aug. 23. 10:57

Én nem tudok ötletet adni, mert nekünk nem ment, pedig mi már házasok vagyunk lassan 27 éve.

Június 19-én kiment a férjem Dániába dolgozni és hazajött 1 hónap múlva:D

Azóta Pestről sem tudjuk nagyon kivinni:DDD

Azt mondta soha többet nem megy külföldre dolgozni. Mi már mondtuk neki az utazás előtt, hogy ne menjen, de megpróbálta.....

2015. aug. 23. 10:46

Megőrjít a távolság! :'(

Minden energiámat felemészt. Nem tud semmi hosszútávon lekötni. Tippek, ötletek?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook