Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan lehet tisztítani a vesszőből készült szennyeskosarat? fórum

Hogyan lehet tisztítani a vesszőből készült szennyeskosarat? (tudásbázis kérdés)


10. namama
2010. szept. 10. 15:00
Nekem is vesszőből van a szennyestartom,/_bélés nélküli/ Ha póros lesz ,tusoló és kefe segítségével tisztára varázsolom,a tisztítószereket is jól tűri./ na nem a sósavat!/, hanem pl.Flóraszept. Fontosnak tartom ,hogy jól szellöző helyen,nem feltétlen tűző napon ,alaposan megszáradjon. Szebb mint újkorában ,/11 éves/ Ha neked is ilyen tetszik ,vedd meg bátran,nem bánod meg! namama
2010. szept. 9. 21:36

Az enyémben belül van egy kivehető huzat. Ez azért is jó, mert az esetlegesen kiálló szál nem szakítja ki a ruhát.

Portalanítást puha kefével oldom meg, nyaranta pedig kis bútorápolóval (Pron...o) is átkefélem. Kb. 10 éve megvan, szép azóta is. :)

8. 5befd1ebc8 (válaszként erre: 7. - Kitrákotty)
2010. szept. 9. 19:33
Az enyémnek nem ártott kb 7éves...télen nem zuhiztatom csak jó időben és mindig kint száritom ki a szabadban.
7. kitrákotty (válaszként erre: 6. - Szücsi)
2010. szept. 9. 18:10
és nem árt neki a víz? vagy a sok víz? télen pl. mikor nehezebben szárad...
2010. szept. 9. 18:03
nekem bélés nélküli van, ha látom, hogy poros, beteszem a zuhany alá és kész. évek óta használom.
5. kitrákotty (válaszként erre: 3. - Kyller)
2010. szept. 9. 17:54

Az egyértelmű, hogy szebb! :-))

csak nekem a műanyagban is lerakódik por, ez-az a szennyes ruhák tárolása során a sarkokban, emiatt kérdezem, mielőtt megvenném.

2010. szept. 9. 17:53
Nekem már sok éve van!Nem tartom fontosnak a textil bélést,de kivehető és mosható.Merem ajánlani!
2010. szept. 9. 17:50

Szia,

Igaz, hogy en nem Magyarorszagon vettem, de kiveheto a belese. Textil, moshato, gombos. En nagyon szeretem. Szerintem nem csak praktikus, hanem szebb is , mint a muanyag.

2010. szept. 9. 17:49
nekem bélés nélküli van,szenyestartónak nekem praktikusabb.
2010. szept. 9. 17:48

Sziasztok!


Akinek vessző szennyeskosara van, textilbéléssel, legyen kedves segítsen nekem: ezeknek általában kivehető a bélésük? vagy hogyan tisztítható?

Egyelőre csak ez tart vissza a vásárlástól, hogy nehezen tudom elképzelni, hogy ugyanolyan tisztán tartható mint a mostani műanyag.

SZemélyesen még nem volt alkalmam megnézni ilyet, most az egyik katalógusban akadt meg a szemem rajta (megint).


Köszi ha segítesz!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook