Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan lehet munkát találni, ha nincs kapcsolatod és nem tudsz nyelvet? fórum

Hogyan lehet munkát találni, ha nincs kapcsolatod és nem tudsz nyelvet? (beszélgetős fórum)

1 2
15. fincsi5 (válaszként erre: 13. - D41005143d)
2014. dec. 25. 18:54
A szaktudás, vagy diploma az első, a nyelvtudás utána jön.:)
14. syria (válaszként erre: 13. - D41005143d)
2014. dec. 25. 09:40
Egyáltalán nem lehetetlen.
2014. dec. 25. 07:21
meg kell tanulni angolul,vagy nemetul,mert nyelv nelkul munkat talalni....................
12. syria (válaszként erre: 11. - Aaaabbbb)
2014. dec. 24. 19:08

Ezért kell beszélgetni mindenkivel. Ugyanis így lehet ismerősökre szert tenni.

Lehet, hogy a mostani ismerőseid nem tudnak segíteni, de az ő ismerőseinek az ismerősei biztosan. :) Csak meg kell találni őket.

2014. dec. 24. 15:10
Sziasztok! A kisgyerekes ismerőseim mindegyike normális munkaidőben dolgozik, jól fizető munkahelyeken. Ismerettség által kerültek oda. Ezért vagyok beijedve, mert nekem nincsennek olyan ismerőseim, akik tudnának segíteni. :(
10. syria (válaszként erre: 1. - Aaaabbbb)
2014. dec. 23. 18:38

Sehogy. :(

Illetve óriási mázlival.

De azért tenni is kell: beszélgetni minél több emberrel, ami százszor többet ér, mint önéletrajzot küldözgetni.

9. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Aaaabbbb)
2014. dec. 23. 15:39
Egyébként általában a jól fizető helyeket nem kisgyermekes anyukáknak találták ki. Stresszes, többnyire a munkaidő vége nem akkor van, amikor még el tudsz menni a gyerekért és el tudod látni a családodat.
8. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Aaaabbbb)
2014. dec. 23. 15:37

Egyszerre túl sok mindent szeretnél! Jó és jól fizető munka? Manapság azt a munkát fogadja el az ember, amire felveszik.

Egyébként: internetes álláshirdető portálokon be tudod állítani, hogy küldjék a Neked megfelelő állásajánlatokat.

Te is regisztrálhatsz helyekre, ahová feltöltheted az önéletrajzod, általában fél évig őrzik az adatbázisban.

Nem csak ismerősök segítségével lehet elhelyezkedni. A jelenlegi helyemet én is a neten találtam, ismerős nélkül.

2014. dec. 23. 14:19

nagyon nehéz,

keress olyan cégeket, ahol ugyan nem biztos hogy hirdetnek állást, de neked tetszik, a képzettségednek megfelelő állásod lehetne,

irj önéletrajzot és ird le miért szeretnél ott dolgozni, küld el a humánra, nagyon sokszor így tudnak emberek elhelyezkedni,

6. 1e072b34d7 (válaszként erre: 1. - Aaaabbbb)
2014. dec. 23. 10:35
Csinálj egy fényképes önéletrajzot, és küldd el naponta tíz cégnek.
2014. dec. 23. 09:09
Amúgy szomorú, de kapcsolatok nélkül szinte lehetetlen állást találni. A hirdetett állások javarésze előre be van töltve, csak épp kötelező hirdetni.A volt munkahelyem esetében is, direkt úgy volt kiírva a pályázat, hogy akit felvettek helyettem, mindenképpen megfeleljen neki, épp csak a nevét nem írták bele a hirdetésbe...és a többi állással is így van..(((
2014. dec. 23. 09:06
Nekem is felsőfokú végzettségem van és én sem találok munkát, és bizony volt, amiről a nyelvtudás hiánya miatt csúsztam le((( én szívesen tanulnék,de ingyenes tanfolyam most nem indul, megfizetni pedig nem tudom((((
2014. dec. 23. 09:02

ne akarj mindent egyből, olyan helyen próbálj meg elhelyezkedni ahol van lehetőség fejlődésre, de ne a magasabb pozícira pályázz, hanem add alább. A nyelvtanulás meg fontos a mai világban, ha van nyelvérzéked, ha nincs, angol nélkül nehéz, ma már a legtöbb helyen ha nem is elvárt, de előny.

Milyen végzettségeid vannak?

2014. dec. 23. 07:54
Ne csak a végzettségednek megfelelő munkában gondolkozz! Küldd el minden olyan helyre a jelentkezésed, ahová megoldható a bejárás, és tűrhető a munkaidő is!
2014. dec. 23. 07:47

Kisgyerekes anyukaként lehet jó és jól fizető munkát találni?

Van több szakmai felsőfokú végzettségem, több éves munka tapasztalatom, de

nem tudok nyelvet ( nincs nyelvérzékem ....tanultam sokszor több nyelven) és nincsenk kapcsolataim, akik bevinnének egy munkahelyre.

Mit tegyek?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook