Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan lehet kitisztítani a hosszú szőrű ( suba ) szőnyeget? fórum

Hogyan lehet kitisztítani a hosszú szőrű ( suba ) szőnyeget? (tudásbázis kérdés)


2010. máj. 14. 08:44
Hát bocsi.....sajnos itt megáll a tudományom.Ill nem akarok Neked rossz tippet adni.Nekem még ilyen fajta tisztításra nem volt szükségem,viszont én nem porszívózni szoktam,hanem mindig kirázom.Ha így csinálom olyan mint új korában.A rázástól nagyon szépen visszaállnak a szálak.Ez mondjuk elég nehéz az egyiknél mert 250 hosszú,de megéri.Szerintem próbáld meg előbb Te is rázást aztán ha nem vagy elégedett vele még mindig próbálkozhatsz a slaggal.Csak utána hogy szárítod?Ha lefekteted soha nem szárad meg ha fellógatod vmire akkor elveszti a fazonját:(
6. ritamoto (válaszként erre: 5. - Szamóca41)
2010. máj. 14. 08:37
Én az obiban vettem, az van ráírva hogy 5 cm-es suba, Törökország.Nem ragasztott.Ovális, és kb.120x 170 cm.Bézs színű az alapja és 2 nagy barna virágforma van rajta.
2010. máj. 14. 08:20
Nem tudom melyik fajta van Neked?Nekem a diegós aminek az alja ragasztott.Azt a fajtát nem merném slagozni.Nem tudom hogy reagálna a ragasztó?Az a baj ha nagyon eláztatod elveszti a tartását.Aztán csak nyeklik-nyaklik.Mekkora?Viszont a vani.ht nehogy megvedd!Nem ér semmit!
4. ritamoto (válaszként erre: 3. - Szamóca41)
2010. máj. 14. 07:59
köszi! lehet hogy kipróbálom, de szerintem a szag mellett piszkos is.az ellen nem tudsz valamit?pl. nem lehet az udvaron jó időben slaggal kimossni? vagy tönkremenne?
2010. máj. 14. 07:50

Szagok ellen nagyon jó a szódabikarbóna.Beszórod bőségesen....akár egy napot is rajtahagyod és utána egy nagyon alapos porszívózás vagy ha módod rá erős kiporolás......

Tényleg elmegy a szag!

2010. máj. 14. 07:35
Kb . 1 éve vettük, és közben folyton éptkeztünk, felújítottunk, és "porszaga" van.( de hasonlít kicsit a lábszagra is-elég kellemetlen:-(.
2010. máj. 14. 07:30
Hogyan lehet kitisztítani a hosszú szőrű ( suba ) szőnyeget?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook